اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کرش سیستم عامل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کرش سیستم عامل

سلام من ایپد 1 دارم نسخه 3g دیشب روش Barrel رو از سیدیا نصب کردم درست کار میکرد فقط موقعه هایی که صفحه رو میچرخندی بهم میریخت ولی در کل خوب بود بعد بازی 3GTA رو نصب کردم که وسط دمو میپرید بیرون دستگاه هم باطری کم داشت خاموشش کردم تا بزنم بعد به شارژ صبح زدم به شارژ دیدم دستگاه روشن شد بالا mtn irancell رو هم نوشت ( تودستگاه سیم کارت دارم برنامه phone it ipad هم خریداری شده و کیبورد علی رضا) بعد دیدم عکس انتن نمیاد رفتم تو منو دیدم صفحه به هم ریخته انگار کشیده باشنش ولی ایکون ها همون اندازه بود ولی تو هر صفحه 16 تا ایکونه map و contact هم کلا سفید شده جالب اینکه رو هر ایکونی هم میزنم دستگاه ریست میشه هیچ ایکونی حتی setting هم باز نمیشه فقط ریست میشه . کیبورد هم خراب شده حالت چرخشی دستگاه هم از کار افتاده یعنی میچرخونم هیچ اتفاقی نمیوفته . ریستور نمیتونم کنم . چون همه جزوه های دانشگاه و تو ایپد نوشتم الان اول امتحاناتمه
    اساتید راهی بلدن دستگاه و برگردونیم . راهی هست با i-fun box برنامه barrel رو پاک کنیم . (برنامه های سیدیا رو)
    راستی الان یادم اومد اخرین نسخه bitesms رو هم همون دیشب نصب کردم
    فکر میکنید علت این اتفاق چی بوده ؟
    ورژن دستگاه 4.3.3

ویرایش توسط soshiance : https://i-phone.ir/forums/member/370-soshiance در ساعت 25-01-2012, 04:42 PM

مشکل شما برل نیست
    مشکل شما همون بیت اس ام اسه
    دستگاه رو ببر سیف مود و بیت رو پاک کن

نظر

سلام من یک مشکل دارم اینکه اپدم رو logo گیر کرده چیکار باید بکنم

نظر

ممنون دوست عزیز ولی خاطرم نیست چطوری میرفتیم به سیف مود البته بدونه sb setting چون رودستگاه نصب نیست اگرم بود که کار نمیکرد

نظر

بابا این bite SMS رو نریزین هر دفعه همه به این مشکل بر میخورین برا اینم که زورکی برین سیف مد اگه folderenhancer و infnifolder رو نریختین با باگی که اپل داره فولدر تو فولدر کنید.
          برای این کار یه فولدر بسازین بعد یه فولدر دیگه بسازین بعد تا فولدر دوم داره باز میشه در همون مدت فولدر اول رو بکشین توش بعد که فولدر تو فولدر شد از فولدر اول برین تو فولدر دوم میره تو ریکاوری

نظر

ممنون ولی میخواستم برم تو safe mod . مشکلم حل شد . حالا چیکار کردم اخرین ورژن pc suite رو دانلود کردم برنامه هام و نشون داد زدم bite sms پاک بشه پیغام میداد که نمیشه چند بار امتحان کردم نمیشد . دیدم یه فایلی هم میخواد نصب کنه رو دستگاه که کنسلش میکردم زدم نصب شد بعد از نصب دوباره امتحان کردم سریع bite sms رو پاک کرد و دستگام زنده شد . فقط ایکون ها جاش یه مقدار عوض شده و ترتیبش بهم ریخته اون 2 تا ایکون هم که سفید شده بود هم درست شد حالت چرخشی هم درست شد
            خدا رو شکر و ممنون از همه دوستان که کمک کردن
            با سپاس

نظر

من هم روی 4.3.3 که بودم همین جوری شد ولی برای من ایپد وای فای هست و متل اینکه از برنامه ی lock down pro این جوری شده بود. و وقتی این نرم افزار رو حذف کردم کل لاک اسکرینم رفت و مجبور به ریستور شدم.ولی امیدوارم برای شما درست بشه

نظر

صبر کنید ..
              X