اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیل بریک کنم یا نه؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

خدایی دکتر راس میگه.
    منم طرز فکر تورو داشتم چون اکثر دوستان من رو به ریختن برنامه کرک سوق میدادن در حالیکه کم ارزش ترین نتیجه جیلبریک برنامه کرک شده ریختنه.

...Be different

نظر

نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
      مقایسه اکتیویتور با اسیستیو تاچ مثل مقایسه ی آیفونه با نوکیا ۱۱۰۰، با این توجیه که هر دو تا یه کارو می کنن!
      من مطلبي كه دوستمون كفته بود نقل قول كردم جناب موسوي!!!خوب چيزي هم كه اين دوستمون بهش اشاره كرده بود من تو همين اسيستيو دارم انجام ميدم!!حالا چرا به دلايل بهتري اشاره نكرده نميدونم كه ماهم متوجه بشيم

نظر

دقت نکرده بودم رو insanelyi هم هست فکر کنم رو m4p هم هست من فقط نسخه پولی big boss رو دیده بودم.

...Be different

نظر

اتفاقاً آیپد کمترین نیاز رو به جیلبریک داره! چون توییکهای اصلی جیلبریک برای آیفون نوشته میشن، مثل کوای دایال، یا آیفون دلیوری. با استفاده از آیفون جیلبریک شده س که آدم فرق ماه من با ماه گردون رو حس می کنه.
          و حسام جان، امتحان کن برادر، پشیمون نمیشی!
          و راستش اینجوری که کاربرایی مثل امیر عزیز (Amir427) این روزها دارن به همه جا رسیدگی می کنن و مشکلات رو حل می کنن، دیگه هیچکس نباید از جیلبریک بترسه! الآن کاربرایی تو این انجمن هستن که باید جاشون تو "Genius Bar" اپل باشه!

نظر

اي بابا پويا پس چرا كفتي من ايپد رو جيل كنم جناب موسوي كه نظرش متفاوته!!!
            ویرایش توسط hessam1 : https://i-phone.ir/forums/member/77553-hessam1 در ساعت 28-01-2012, 01:12 AM

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
              حالا چه کردی که تونستی؟؟

...Be different
              خيلي راحت !!!!استفاده از برنامه اي به اسم download

نظر

در کل حسام جون تو پست های قبل بدون هیچ تعصب کذبی خوبی و بدیاشو گفتم.
                خودت تصمیم بگیر و با توجه به اینکه دو تا دیوایس داری فکر نکنم تصمیم سختی باشه یکی رو تست کن با اون یکی مقایسه کن بد میگم؟

...Be different

نظر

نوشته اصلی توسط hessam1 نمایش پست ها
                  اي بابا پويا پس چرا كفتي من ايپد رو جيل كنم جناب موسوي كه نظرش متفاوته!!!راستي جناب موسوي ايفون دليوري به چه دردي ميخوره تو ايپد٢؟
                  خوب تو آیپد به درد نمی خوره! همینه که میگم از آیفون استفاده کن تا ارزش جیلبریک معلوم بشه.

نظر

اره واقعا امیر فوق العادست حیف که قدرشو نمیدونن.
                    به حرف دکتر گوش بده برادر من ایشون الهه جیلبریکن.

...Be different

نظر

خيلي راحت !!!!استفاده از برنامه اي به اسم download
                      داونلود انصافاً یکی از بهترین برنامه های اپ استوره. البته حسام جان اگه آیفایل رو از سیدیا نصب کنی (با آیفایل اپ استور متفاوته) دیگه این برنامه داونلود هم بی فایده میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
                        اره واقعا امیر فوق العادست حیف که قدرشو نمیدونن.
                        به حرف دکتر گوش بده برادر من ایشون الهه جیلبریکن.

...be different
                        البته به من با این ریش و سبیل نمیاد الهه باشم ولی ممنون! از بحث دور نشیم: من پیشنهاد می کنم گوشیت رو جیلبریک کنی حسام جان، اما خیلی با احتیاط و کم کم توییکها رو اضافه کن. مثل پویا. بذار اعتمادت جلب بشه، وگرنه با اولین مشکل جزئی پا پس می کشی و جد و آباد ما رو تو گور می لرزونی!

نظر

جناب موسوي ،پويا جان ممنونم حتما اين كارو براي فقط تجربه انجام ميدم ولي بعدش ريستور...!!!!!ولي پويا دو سه شب پيش مثلا قرار بود بياي تو پ.خ!!!!كه بريم براي جيل!!نيومدي كه!!وگرنه تا حالا منم الوده به اين بيماري وحشتناك جيلبريك شده بودم كه انگار بدجورم واگير داره!!

نظر

پ.خ از این بهتر عزیزم؟؟؟؟
                            استاد بزرگ اینجاست با دستیارش دیگه چی میخوای؟

نظر

جناب موسوي ،پويا جان ممنونم حتما اين كارو براي فقط تجربه انجام ميدم ولي بعدش ريستور...!!!!!ولي پويا دو سه شب پيش مثلا قرار بود بياي تو پ.خ!!!!كه بريم براي جيل!!نيومدي كه!!وگرنه تا حالا منم الوده به اين بيماري وحشتناك جيلبريك شده بودم كه انگار بدجورم واگير داره!!
                              می فهمم حسام جان، البته حالا که همه رو ورژن آخرن و تمام دستگاهها جیلبریک شدن، خوفناکی ریستور خیلی کم شده. ولی راستش من تا به حال کارم جز یه بار (اونم رو آیپاد، دو سه سال پیش) به ریستور نکشیده. ریستور کردن اغلب ناشی از بی اطلاعی کاربره، وگرنه تو ۹۹٪ موارد هر مشکلی راه حل داره.
                              و از ترس ریستور جیلبریک نکردن، مثل سفر هوایی نکردن از ترس سانحه س! اونم با هواپیمایی امارات، نه کیش ایر!

نظر

البته به من با این ریش و سبیل نمیاد الهه باشم ولی ممنون! از بحث دور نشیم: من پیشنهاد می کنم گوشیت رو جیلبریک کنی حسام جان، اما خیلی با احتیاط و کم کم توییکها رو اضافه کن. مثل پویا. بذار اعتمادت جلب بشه، وگرنه با اولین مشکل جزئی پا پس می کشی و جد و آباد ما رو تو گور می لرزونی!
                                خدا نكنه جناب موسوي.ولي فكر كنم تن استيو جابز بدجور تو گور بلرزه اينو شك ندارم!!!!!
                                حالا ما چيكار كنيم براي بدبخت شدن!!!!نصيحتي نكته اي مطلبي ناگفته اگه مونده زحمتشو بكشيد ما هم كم كم اماده بشيم براي...): ):

نظر

صبر کنید ..
                                X