اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیل بریک کنم یا نه؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

داداش بهترین کار اینه که جیلبریک کنی خودت چند روز قشنگ باهاش ور بری اگه خوشت اومد که مبارکه وگرنه ریستور میکنی با همون برنامه های اپ استور کاراتو انجام میدی .

نظر

آیفون بدون جیلبریک یعنی هیچ.
      صد در صد جیل کن تا لذتشو ببری.

نظر

به نظر من جيلبريك يعني دردسر يعني اعصاب خوري و بايد هفته اي يكبار ريستور كني
        مگه اينكه خيلي محتاتانه سورس نصب كني
        در كل عوارضي چون مصرف زياد باتري
        ايجاد باگ و .... داره
        اگه حوصلشو داري جيلبريك كن
        واگه هم نه يه گيفت كارت بگير و خيالت رو راحت كن

Sent from my iPhone4s using Tapatalk{TT}

نظر

من خودم خیلی وقته نمی کنم
          شما هم اگه تا حالا جیلبریک نکردی
          یه مدت این کار رو بکن بعد که عِلْمِت زیاد شد دیگه حالت از جیلبریک بهم می خوره بزن تو کار اورج

نظر

بابا جیل کن گوشی ایفون رو برای همین کارها خریدی دیگه مگه غیر از اینه؟برو حالشو ببر

نظر

خیلی باحاله هر وقت یه تاپیک باز میشه راجب جیلبریک کل محتوای پست ها همینه:
              بابا جیلبریک کن حال میده..
              جیلبریک نکن بابا خیلی بیخوده..
              ممنون از این همه منطق و دلیل
              ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 26-01-2012, 02:24 AM

نظر

دوستان عزيز تا اينجاي نظر سنجي ١٢نفر تقريبا رأي به جيلبريك دادن و ٥نفر هم حدودأ به جيلبريك نكردن.
                من كه خودم به شخصه همچنان موافق ارجينالم !!شايد در انتها نظرم عوض شد پس خواهشأ دليل هاي منطقي و بدون تعصب بياريد همين طور كه پويا جان هم گفت!!!
                راستي بچه هاي ارجينال شما هم بيايد عقبيم ما!!!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                  خیلی باحاله هر وقت یه تاپیک باز میشه راجب جیلبریک کل محتوای پست ها همینه:
                  بابا جیلبریک کن حال میده..
                  جیلبریک نکن بابا خیلی بیخوده..
                  ممنون از این همه منطق و دلیل
                  اقا جیلبریک کنید حال میده
                  در کل ببین دوست عزیز وقتی شما میتونی عیب و محدودیت های گوشیتون رو بدون هیچ دردسری از بین ببری(البته با یک دو روز مطالعه) چرا نباید این کار رو بکنید؟!
                  دلایلم :
                  1-دسترسی به فایل های سیستمی و قابلیت mass storage
                  2-دیلیوری
                  3-بلوتوث
                  4-sbsetting
                  5-bitesms
                  6-themes
                  بازم بگم؟
                  کلی برنامه ی کاربدی دیگه هم هستن پس حتما جیل کنید

نظر

نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
                    در کل ببین دوست عزیز وقتی شما میتونی عیب و محدودیت های گوشیتون رو بدون هیچ دردسری از بین ببری(البته با یک دو روز مطالعه) چرا نباید این کار رو بکنید؟!
                    دلایلم :
                    2-دیلیوری
                    3-بلوتوث
                    4-sbsetting
                    5-bitesms
                    6-themes
                    بازم بگم؟
                    خوب عواقب هم در نظر بگيريد!

Sent from my iPhone4s using Tapatalk{TT}

نظر

چه عواقبی می تونه داشته باشه؟!
                      اگر شما به مشکل بر بخورید دوباره با یه ریستور همه چیز عین روز اول میشه.
                      در ضمن من تا حالا به شخصه به مشکلی بر نخوردم.اخه چه مشکلی!!!!!؟
                      شما اگر نرم افزار های مخصوص فریمور خودتون رو از یه سورس معتبر نصب کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد.
                      خواهشم از دوستان اینه که عقیدشون رو بیان کنن تا به یه جمع بندی درست حسابی برسیم
                      ویرایش توسط moosavi_69 : https://i-phone.ir/forums/member/42496-moosavi_69 در ساعت 26-01-2012, 10:11 AM

نظر

الان یک ماه هست که 4اس گرفتم. جیلبریک هم نکردم و خیلی هم باهاش راحتم. یک گیفت کارت گرفتم 50$ و برنامه هایی رو که خواستم رو خریدم.17$ دیگه هم باقی مانده دارم و برنامه ای تو ذهنم نیست که نیاز داشته باشم و بخرم.کلا 254 تا برنامه دارم. سایت appshopper لحظه ای هر برنامه رو که تخفیف بخوره یا فری بشه رو میزاره با لینک و مشخصات.من شاید بالای 150 برنامه پولی رو از این سایت فری دانلود کردم. برا دلیوری هم مشکلی ندارم چون سرویسی که من دارم دلیوری داره خودش. در کل یعنی دردسری نداری بدون جیلبریک. حالا این تجربه من.

نظر

من 4s رو جیلبرک کردم - راضی هم هستم - از نظر من بدون جیلبرک آدم فقط می تونه از70% قایلیت های آیفن استفاده کنه ولی با جیلبرک از تمام 100 درصدش . برای من که تاحالا اینجوری بوده . هم می تونم برنامه پولی رو بریزم و هم کرک شده رو
                          مهم اینه که با هاش حال کنی

نظر

نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
                            دلایلم :
                            2-دیلیوری
                            3-بلوتوث
                            4-sbsetting
                            5-bitesms
                            6-themes
                            بازم بگم؟
                            عزیز دل من خودم جیلبریک کردم با این که مخالف بودم ولی خواستم یاد بگیرم چی به چیه.
                            اگه کسی بخواد واسه فقط برنامه کرک شده جیلبریک کنه به نظر من نکنه چون به قول اون یکی دوستمون با گیفت کارت 50 دلاری کلی برنامه میتونی بخری و مهم تر از همه همیشه آپدیتی و منتظر جیلبریک بعدی هم نیستی همچنین مشکلات مصرف باطری و کند شدن رو هم نداری،اینا میشه دلیل منطقی واسه جیلبریک نکردن.
                            حالا من که همه اینارو میدونستم و به شدت مخالف جیلبریک بودم باز با توجه به حرف دوستمون که یک پروسه قابل برگشت هست فقط واسه تجربه بیشتر خودم و ایجاد تنوع جیلبریک کردم.
                            ضررهاشو که در بالا گفتم اما فوایدشم میگم یکی اینه که الان دلیوری دارم کیبرد فارسی دارم که البته اینو بدون جیلبریک هم میشه آورد دیگه اینکه همونطور که قبلا هم گفتم یه چیزایی گاها میاد تو ذهنم که در کمال ناباوری برنامش هست!!!!!!
                            این مورد خیلی به نظر من خوبه قبلا هر برنامه ای که به ذهنم میرسید رو تو اپ استور پیدا میکردم و هیچ مشکلی هم نداشتم الانم تا جایی که بتونم از اپ استور برنامه اورجینال میگیرم مگر اینکه یه برنامه خیلی گرون باشه و کاربردی مثلا با این وضع دلار من برنامه دیکشنری رو میخواستم که بابتش باید 24 هزار پول میدادم که کرکش رو گرفتم اینم بگم برنامه کرک شده هیچ مشکلی واسه گوشی ایجاد نمیکنه و مشکلات رو تغییرات سیستمی بوجود میاره که جفت این قضایا با دانلود از منابع معتبر از وقوعش جلوگیری میشه.
                            از بحثمون دور نشم داشتم میگفتم هرچی از برنامه هایی که به ذهنم میرسید رو از اپ استور میگرفتم اما خوبیه جیلبریک کردنم این بود که حالا هر چی از تغییرات رو گوشی به نظر میرسه رو میتونم انجام بدم!!!! اینشو با وجود مشکلات دوس دارم چون داری اونجوری که سلیقته گوشیت رو میسازی حالا خیلی ها همینجوری دوست دارن یکیش خودم بودم الانم برگردم به حالت اورجینال باز مشکل خاصی ندارم اما الان که جیلبریک کردم رو با توجه به اینکه خودم دارم این لگوهارو میچینم کنار هم بیشتر میپسندم.
                            قبلا هم گفتم که مثلا نوتیفیکیشن خیلی برام مهمه و حالا خیلی راحت هر چی بخوام اونجا میزارم.
                            من این توصیحات رو دادم واسه عزیزان چون خودم یکی از مخالفای جیلبریک بودم و الانم میگم اکه کسی اطلاعات کافی نداره این کارو نکنه اطلاعات کافی یعنی اینکه اقلا بلد باشی رستور کنی یا الکی هرچی از هر سورسی میبینی نریزی رو گوشیت.
                            در کل اینا مزایا و معایبش بود بدون هیچ تعصبی اینم بگم چون من با احتیاط و از رو تحقیق هر کاری میکنم الان که یه ماهه جیلبریک کردم به هیچ مشکلی بر نخوردم.
                            امیدوارم موفق باشید.

...Be different

نظر

من همیشه منطقی رفتار میکنم ولی متاسفانه اون زمان که من با شما و اقای موسوی سر این مسایل بحث میکردم کسی نبود واضح توضیح بده همه میگفتن یا خوبه یا بده شما هم تاکیدتون فقط رو برنامه بود.
                              ولی حرف دکتر موسوی رو خیلی پسندیدم که گفت اگه رفتی تلویزیونو دست کاری کردیو برق گرفتت مشکل از خودته.
                              اونجا بود که من متحول شدم!!!!!!
                              حالام اونایی که میگن جیلبریک خوبه یا بده دلیل و منطق کافی وجود داشته باشه تو حرفاشون حرفی نیست.
                              اگه یادتون باشه منم اون روز تو اون یکی تاپیک گفتم چه این وری چه اون وری با اطلاعات کافی باشه اما متاسفانه تا وقتی که خودم جیلبریک نکردم کسی اطلاعات کافی و وافی بهم نداد..

...Be different
                              ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 26-01-2012, 01:00 PM

نظر

بله یه مقاله از یه مجله بود.
                                کانال ها همون برنامه هایی بودن که تو اپ استور نمیان.
                                پشت تلویزیونم همون فایل سیستمی ها بود دیگه!!!

...Be different
                                ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 26-01-2012, 01:24 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X