اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیل بریک کنم یا نه؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط iHossein نمایش پست ها
    با سپاس از دوستانی که پاسخ دادند و کمکم کردند.آخه دوستان رفتم تاپیک آموزش جیل بریک رو دیدم تعداد دوستانی که مشکل داشتند بعد جیل بریک خیلی بیشتر از کسانی بودند که مشکلی نداشتند! واسه همین یه خورده ترسیدم!نمیدونم!احساس میکنم بهد جیل بریک کار با آیفون خیلی سخت تر میشه و مشکلات خاصی به وجود میاد!
    عجله نکن دوست عزیز
    یکی دو روز پرس و جو کن بعد جیلبریک کن.
    shsh رو هم بگیر که خیالت راحت باشه.

نظر

نوشته اصلی توسط ihossein نمایش پست ها
      با سپاس از دوستانی که پاسخ دادند و کمکم کردند.آخه دوستان رفتم تاپیک آموزش جیل بریک رو دیدم تعداد دوستانی که مشکل داشتند بعد جیل بریک خیلی بیشتر از کسانی بودند که مشکلی نداشتند! واسه همین یه خورده ترسیدم!نمیدونم!احساس میکنم بهد جیل بریک کار با آیفون خیلی سخت تر میشه و مشکلات خاصی به وجود میاد!
      با تمام احترامی که برای نظرتون قائلم ولی دارید اشتباه میکنید.
      اگرم کسی با جیلبریک کردن مشکل داره حتما یه جای کارش میلنگیده.
      بالاخره این انجمن این همه کاربر داره همشون هم از اون اول که حرفه ای نبودن!
      باید از یه جایی شروع کرد به یاد گرفتن.
      ترس و بذار کنار ما هم پشتت هستیم

نظر

اینی که ترس رو بزاره کنار موافقم اما الکی نمیشه جیلبریک کنه اول یه کم یاد بگیر..
        من از چند ماه پیش نحوه خارج شدن از سیف مود و کوچک شدن اسکرین و shsh و اینارو میخوندم و تو pc سیو میکردم با اینکه نمی خواستم جیلبریک کنم.

نظر

داداش اگه مشکلت کند شدن گوشی هست که من الان 4اسم رو جیلبریک کردم هیچگونه کندی روش حس نکردم !

نظر

نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
            با تمام احترامی که برای نظرتون قائلم ولی دارید اشتباه میکنید.
            اگرم کسی با جیلبریک کردن مشکل داره حتما یه جای کارش میلنگیده.
            بالاخره این انجمن این همه کاربر داره همشون هم از اون اول که حرفه ای نبودن!
            باید از یه جایی شروع کرد به یاد گرفتن.
            ترس و بذار کنار ما هم پشتت هستیم
            ممنون خیلی لطف میکنید واقعا.راستش خوب واقعا قبل جیل بریک کار با آیفون و آیتیونز بسیار راحته ولی چون من تا به حال جیل نکردم همون حرف شماست میترسم یه خورده.ولی بازم باید فکر کنم.این تاپیک نصب نرم افزار کرک رو هم دیدم و فعلا تصمیم گرفتن سخته.ولی اگه خواستم جیل کنم حتما رو کمکتون حساب میکنم.ممنون دوستان خوبم.

نظر

دوست عزیز وقتی این سوال و پرسیدین فکر کردم کابر جدید هستین ولی دیدم که کاربر فعال هستین . همیشه که وارد سایت میشین اون بالا بالا تو قسمت تازه های سایت همیشه لینکش هست .
              http://www.i-phone.ir/forums/thread53630.html
              ویرایش توسط soshiance : https://i-phone.ir/forums/member/370-soshiance در ساعت 25-01-2012, 01:37 AM

نظر

نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
                اینی که ترس رو بزاره کنار موافقم اما الکی نمیشه جیلبریک کنه اول یه کم یاد بگیر..
                من از چند ماه پیش نحوه خارج شدن از سیف مود و کوچک شدن اسکرین و shsh و اینارو میخوندم و تو pc سیو میکردم با اینکه نمی خواستم جیلبریک کنم.
                آره خوب واقعا حق با شماست من هیچ کدوم از چیزایی رو که گفتید رو بلد نیستم فعلا و باید یاد بگیرم هرچند که واقعا سرم درد میکنه واسه یاد گرفتن این چیزا
                اینکه تا الانم یاد نگرفتم چون به کارم نمی اومده.مثلا من رو فریمور 5 بودم و میترسیدم آپدی کنم به 5.0.1 ولی وقتی آموزش هاش رو خوندم و با آیتیونز انجامش دادم دیدم که چقدر راحته و تو 5 دقیقه کمتر آپدیت کردم آیفونمو.

نظر

نوشته اصلی توسط javad772 نمایش پست ها
                  داداش اگه مشکلت کند شدن گوشی هست که من الان 4اسم رو جیلبریک کردم هیچگونه کندی روش حس نکردم !
                  آره فکر کردن به این موضوع هم اعصابم رو میریخت به هم ولی اینکه الان شما میگین خیلی خوشحالم بابت این موضوع

نظر

اخه دوستان همين دانلود برنامه كرك شده با اين وضيعت سرعت اينترنت !!خودش يه مشكل جديه!!بيا كلي دانلود كن حالا فايلش سالم باشه نباشه حالا دوباره ٤روز بعد اپديت مياد دوباره پاك كن دانلود كن و.....،ولي الان راحت چقر قشنگ و راحت ميشه ازappstoreخريد كرد !!!بهتر نيست به نظرتون جيل نكردن؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط hessam1 نمایش پست ها
                      اخه دوستان همين دانلود برنامه كرك شده با اين وضيعت سرعت اينترنت !!خودش يه مشكل جديه!!بيا كلي دانلود كن حالا فايلش سالم باشه نباشه حالا دوباره ٤روز بعد اپديت مياد دوباره پاك كن دانلود كن و.....،ولي الان راحت چقر قشنگ و راحت ميشه ازappstoreخريد كرد !!!بهتر نيست به نظرتون جيل نكردن؟؟
                      برادر حسام باز که رفتی سراغ برنامه کرک شده..
                      خدا وکیلی اگه واسه پول ندادن میخوایی جیلبریک کنی نکن چون به دردسر برنامه گرفتن و اینا نمی ارزه.
                      من کلا چند تا برنامه کرک شده دارم اونم چون اپدیتش زیاد مهم نیست یکی دیکشنری 10 دلاریه بود یکیم تبدیل واحد که واقعا حیرت انگیزه.

نظر

خدا وکیلی اگه واسه پول ندادن میخوایی جیلبریک کنی نکن چون به دردسر برنامه گرفتن و اینا نمی ارزه.
                        من کلا چند تا برنامه کرک شده دارم اونم چون اپدیتش زیاد مهم نیست یکی دیکشنری 10 دلاریه بود یکیم تبدیل واحد که واقعا حیرت انگیزه.
                        ببخشید بعد جیل که دیگه نمیشه برنامه خرید و باید برنامه کرک شده رو رایگان دانلود کرد دیگه درسته؟مگه هدف از جیل بیشتر این نیت؟ نمیشه که دوباره برنامه های اورجینال اپل استور رو خرید و دانلود کرد که.درسته؟! (بعد داخل پرانتز میشه لینک اپل استور اون برنامه واحد پول رو هم لطف کنید.ممنون میشم.)

نظر

نوشته اصلی توسط ihossein نمایش پست ها
                          ببخشید بعد جیل که دیگه نمیشه برنامه خرید و باید برنامه کرک شده رو رایگان دانلود کرد دیگه درسته؟مگه هدف از جیل بیشتر این نیت؟ نمیشه که دوباره برنامه های اورجینال اپل استور رو خرید و دانلود کرد که.درسته؟! (بعد داخل پرانتز میشه لینک اپل استور اون برنامه واحد پول رو هم لطف کنید.ممنون میشم.)
                          نه برادر درست نیست! بعد جیلبریک هم می تونی برنامه ی اوریجینال نصب کنی. و هدف جیلبریک هم فقط نصب برنامه های کرک شده نیست. در این مورد زیاد تو انجمن بحث شده.

نظر

پويا جان داداش كم لطفي ميفرماييد .شما كه از همه بيشتر درجريان مايل نبودن من به جيلبريك هستيد .خدا نكنه كه من به خاظر برنامه كرك شده به خوام برم سمت جيل .من همين امروز يه گيفت ٥٠دلاري تموم كردم.بيشتر مطرح كردم براي حسين جان صاحب تاپيك كه در جريان باشه قضيه چيه.چون خيلي ها براي همين جيل ميكنن :برنامه هاي كرك شده

نظر

پس حالا من کلی واسه شما دو عزیز بگم اول اینکه حسین جان جیلبریک ربطی به برنامه نداره شما دوس داری جیلبریک کن برنامه اورجینال بریز هیچ مشکلی نیست.
                              دوم اینکه جیلبریک کردن بیشتر واسه دسترسی های سیستمی کاربرد داره چون هر بلایی که دلت میخواد میتونی سر گوشی بیاری.
                              برای نمونه میگم من چند وقت پیش تو یه برنامه بودم که نوتیفیکشن نشون داد واسم مسج اومده از برنامه خارج نشدم نوتیفیکیشن رو باز کردم و مسج رو خوندم اما طولانی بود و چند خط بیشتر نشون نداد همون موقع گفتم کاش میشد کامل از همینجا خوند بعدم برنامشو پیدا کردم.
                              یا دوست داشتم عکس پشت نوتیفیکیشن عوض بشه یا دلیوری داشته باشم کیبرد فارسی داشته باشم و.....
                              بیشتر واسه اینجور چیزا خوبه از یه طرف هم واسه برنامه خوبه چون هزینه ای بابتش نمیدی فقط مشکلش اینه اپدیت نمیشه و باید پاک کنی و نسخه جدید کرک شده رو بریزی که زیادم مهم نیست.
                              برنامه تبدیل واحد پول نگفتم که...تبدیل واحد خالی.

...you are my every thing
                              ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 25-01-2012, 02:22 AM

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                                عواقب در صورتی که بری اپل استور با وای فای اونا سیدیا رو باز کنی بجای صفحه اول سیدیا صفحه اول سایت اپل میاد
                                واقعا!!!
                                احتمالا یک سری مامور ویژه هم از سقف اپل استور میریزن پایین و دستگاه رو میبرن سیستم عامل رو برمیگردونن مثل روز اول میکنن میان تحویل میدن

نظر

صبر کنید ..
                                X