اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خالی شدن سریع باتری در iPad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط mohammad_iPad2 نمایش پست ها
    شما جیل نکردین درسته ؟
    خیر جیلبرک نکردم
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

منم رو 5 بودم مشکل باطری نداشتم ولی رو 5.0.1 اومدم سریع جیلبریک کردم، خیلی سریع شارژ خالی میکنه ...

نظر

من قبل از جيلبريك مصرف باطريم زياد بود ولي الان كمتر شده!!!

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط elec60 نمایش پست ها
          من قبل از جيلبريك مصرف باطريم زياد بود ولي الان كمتر شده!!!

Sent from my ipad using tapatalk
          دقیقا این اتفاق برای من هم افتاده. خیلی عجیبه ولی قبل جیلبریک خیلی مصرف باتریم زیاد بود ولی الان بهتر شده. هر چند که هنوزم به 4.3.3 نمیرسه. یعنی اونموقع وقتی یک ساعت تو نت بودم با برایتنس 50 درصد دقیقا 10 درصد کم میشد اما رو 5.0.1 به چشم کم شدن مصرف باتریو میدیدم که هر 3 دقیقه یکی کم میشد ولی الان بعد جیلبریک بهتر شده. هر چند که واقعا عجیبه

نظر

این مشکل باطری کلا روی نسخه ۵ و ۵.۰.۱ هستش و خیلی جاها گزارش شده احتمالا در نسخه ۵.۱ برطرف میشه

---
            I am here: http://maps.google.com/maps?ll=35.740155,51.373179

نظر

نوشته اصلی توسط mehdi_jgn نمایش پست ها
              این مشکل باطری کلا روی نسخه ۵ و ۵.۰.۱ هستش و خیلی جاها گزارش شده احتمالا در نسخه ۵.۱ برطرف میشه

---
              i am here: Google Maps
              ولی تو نسخه بتا 5.1 میگن هیچ تغییری نکرده. فکر میکنم تو خود سایت خبرش بود

نظر

مصرف باطری ipad 2
                4.3.5<5<5.01
                جیبرک به خودی خود تا وقتی برنامه مشکل داری نصب نشده باشه توی مصرف باطری تاثیر نداره.
                بعید میدونم رو ورژن بعدی مصرف باطری بهتر بشه چون به نظر میرسه سیری در این ورژن به صورت رسمی برای ipad ارائه بشه و خب هرچه بامش بیش برفش بیشتر

اینم خبرش

نظر

نوشته اصلی توسط hameedas نمایش پست ها
                  مصرف باطری ipad 2
                  4.3.5<5<5.01
                  جیبرک به خودی خود تا وقتی برنامه مشکل داری نصب نشده باشه توی مصرف باطری تاثیر نداره.
                  بعید میدونم رو ورژن بعدی مصرف باطری بهتر بشه چون به نظر میرسه سیری در این ورژن به صورت رسمی برای ipad ارائه بشه و خب هرچه بامش بیش برفش بیشتر

اینم خبرش
                  کاملا تایید میشه، وقتی جیل بشه تا برنامه های اضافی نریختین که cpu رو درگیر کنه هیچ فرقی با حالت بدون جیل نداره
                  این مشکل برای من چه قبل و چه بعد از جیل وجود داره و هیچ ارتباطی به بود و نبود جیلبرک نداره!

نظر

منم همین مشکل رو دارم

منم همین مشکل رو دارم روی iOs 4 va 5 va 6 beta با جیلبریک و بدون جیلبریک( به غیر از ۶) امتحان کردم ولی بازم خیلی زود شارژ خالی می کنه

نظر

صبر کنید ..
                    X