اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

كمك در مورد باز كردن فايلهاي دانلودي در ايميلها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• كمك در مورد باز كردن فايلهاي دانلودي در ايميلها

سلام دوستان
    من قبلا رو گوشيم vlc player داشتم و فيلم و كليپهايي رو كه مثلا از ايميلم دانلود ميكردم با نگه داشتن انگشت روي اون و انتخاب همون وي ال سي كه پيش فرض خود گوشيم بود پخشش ميكردم.ولي همانطور كه ميدونيد به اون شكل فايلها تو بايگاني نرم افزار فوق ذخيره نميشدن.چون قبلا با av playerكار كرده بودم و ميدونستم كه با پخش يكبار اين فيلمها تو پوشه اي به نام inbox كه درست ميكنه ذخيره ميشن اون رو نصب كردم و اينبار خواستم با av playerبازش كنم كه الان ديگه وقتي اينكارو ميكنم هنگ ميكنه گوشي و هيچ جور ديگه نميتونم فايلهامو باز كنم،با هيچ نرم افزار ديگه اي هم از تو ايميل مستقيم باز نميشه،شما ميگين چجوري اين مشكل رو بايد حل كنم؟؟
    ویرایش توسط iceboy24000 : https://i-phone.ir/forums/member/41673-iceboy24000 در ساعت 24-01-2012, 10:30 AM

دوستان كسي نبود واقعا يه راهنمايي بكنه؟يعني كسي تا حالا اين مشكل من رو نداشته؟

نظر

ممنون از راەنماییتون!!

نظر

نوشته اصلی توسط iceboy24000 نمایش پست ها
        سلام دوستان
        من قبلا رو گوشيم vlc player داشتم و فيلم و كليپهايي رو كه مثلا از ايميلم دانلود ميكردم با نگه داشتن انگشت روي اون و انتخاب همون وي ال سي كه پيش فرض خود گوشيم بود پخشش ميكردم.ولي همانطور كه ميدونيد به اون شكل فايلها تو بايگاني نرم افزار فوق ذخيره نميشدن.چون قبلا با av playerكار كرده بودم و ميدونستم كه با پخش يكبار اين فيلمها تو پوشه اي به نام inbox كه درست ميكنه ذخيره ميشن اون رو نصب كردم و اينبار خواستم با av playerبازش كنم كه الان ديگه وقتي اينكارو ميكنم هنگ ميكنه گوشي و هيچ جور ديگه نميتونم فايلهامو باز كنم،با هيچ نرم افزار ديگه اي هم از تو ايميل مستقيم باز نميشه،شما ميگين چجوري اين مشكل رو بايد حل كنم؟؟
        شما حتما از برنامه ifiles هم استفاده کنید.
        برنامه avplayer به روز شده و همین مشکل رو که مربوط به انتقال فایل میشه رفع شده.
        اگر مشکل گیر کردنتو حل نشد برنامه های سیدیا رو کاهش بدید یا اینکه ریستور کنید و بکاپ رو از ایتونز دوباره نریزید.

موفق باشی

نظر

صبر کنید ..
        X