اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تماس تلفنی بدون جیلبرک در آیپاد!!!!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تماس تلفنی بدون جیلبرک در آیپاد!!!!!!

با سلام.

خیلی از دوستان سوال میکنند که آیا بدون جیلبرک هم میتونیم با آیپادتاچمون تماس تلفنی برقرار کنیم و حرف بزنیم؟

خب طبیعی هست که میشه

من در این تاپیک قصد دارم برنامه های تست شده توسط خودم رو معرفی کنم تا دوستان هم بی بهره نمونند.

من برنامه ها رو از قوی به ضعیف مرتب میکنم، حالا این انتخاب خودتونه که به سمت کدومش برید و از کدوم نتیجه مطلوب تری بگیرید.

1- Viber :

این برنامه در حقیقت به شما این امکان رو میده با آیفون ؛ آیپد ؛ آیپاد یا گوشی آندرویدی که این برنامه رو داره تماس برقرار کنید.
    نحوه راه اندازی هم سادست، ابتدا برنامه رو دانلود میکنید، سپس شماره خودتون رو بهش میدید، این برنامه یک اس ام اس به شمارتون میزنه که داخلش یک کد هست
    کافیه که اون کد رو وارد برنامه کنید تا فعال بشه و بعدش میتونید به راحتی تماس برقرار کنید و صحبت کنید.

لینک اپ استور:
    App Store - Viber - Free Phone Calls & Text

2- truphone :

این برنامه هم یکی دیگر از برنامه هایی هست که امکان برقراری تماس تلفنی از طریق آیپاد رو فراهم میکنه

در اصل این برنامه مثل Skype از تکنولوژی VoIP ( صدا بر روی پروتکل اینترنتی) کار میکنه.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد VoIP به اینجا مراجعه کنید:
    صدا روی پروتکل اینترنت - ویکی*پدیا

خب این برنامه یکم محدود هست و اذیت میکنه، ولی از هیچی بهتر هست

لینک اپ استور:

App Store - Truphone

کیفیت مکالمه در این برنامه بسیار پایین تر از وایبر هست، ولی خوبیش اینه که شما راحت تر با شماره های دلخواه خودتون میتونید ارتباط برقرار کنید.

تنها مشکل این برنامه این هست که تماسهاش رایگان نیستند!

3- فورفون forfone

این برنامه امکان ایجاد تماس رایگان و همچنین ارسال SMS هم داره . به همه گوشی ها ، بسیار کامل هم هست، بصورت رایگان در اپ استور قرار گرفته

App Store - forfone - Free Phone Calls & Text

3- iCall Free VoIP :

این برنامه هم برای راه اندازی سرویس صدا روی پروتکل اینترنتی! سرعت و دقت بالا!

با تشکر.
    محمدرضا حقیری (prp-e)

ویرایش توسط prp-e : https://i-phone.ir/forums/member/37533-prp-e در ساعت 01-02-2012, 09:41 PM

ممنون
    محمدرضا جان برنامه دیگه ای نیست؟ که بشه به گوشی معمولی که این برنامه ها رو ندارن زنگید و تماس ها هم رایگان باشن؟

نظر

نوشته اصلی توسط hm_hitcher نمایش پست ها
      ممنون
      محمدرضا جان برنامه دیگه ای نیست؟ که بشه به گوشی معمولی که این برنامه ها رو ندارن زنگید و تماس ها هم رایگان باشن؟
      با تروفون که میشه، ولی خب شارژ لازم داره.

میگردم پیدا میکنم حتما.

در مورد SMS ولی میتونید از JaxtrSMS استفاده کنید. در آپدیت جدیدش با آیپد و آیپادتاچ سازگار شده.

نظر

دوستان با jaxtra بیشتر موقع ها اس ام اس ارسال نمیشه شما هم این مشکل رو دارید؟

دیگر برنامه‌ها: بازار، پارسی‌گو، FlappyCar

نظر

نوشته اصلی توسط behrad3d نمایش پست ها
          دوستان با jaxtra بیشتر موقع ها اس ام اس ارسال نمیشه شما هم این مشکل رو دارید؟
          اورجینال نصب کردید یا کرک؟

معمولا اورجینال ها مشکلی ندارند، من خودم کرک رو تست کردم یکی در میون ارسال میکرد. ولی روی آپدیت جدید اورجینالش مشکلی نیست

نظر

من با اورجینال تست کردم برنامه رو آپیاد اجرا نمیشد زود میپرید بیرون، یا صفحه سیاه میموند

نظر

نوشته اصلی توسط hm_hitcher نمایش پست ها
              من با اورجینال تست کردم برنامه رو آپیاد اجرا نمیشد زود میپرید بیرون، یا صفحه سیاه میموند
              باید آخرین ورژن رو بگیری، تنها راهت هست

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
                اورجینال نصب کردید یا کرک؟

معمولا اورجینال ها مشکلی ندارند، من خودم کرک رو تست کردم یکی در میون ارسال میکرد. ولی روی آپدیت جدید اورجینالش مشکلی نیست
                اوریجینال بود ۱ ماه پیش گرفتم
                باید چک کنم ببینم اپدیت جدید اومده یا نه

دیگر برنامه‌ها: بازار، پارسی‌گو، FlappyCar

نظر

دوستان برنامه Text+ free هم هست خوبه ، دارم تست نهایی رو انجام میدم.

هر برنامه ای که پیدا کنم پست 1 آپدیت میشه

نظر

پست اول آپدیت شد.

نظر

این برنامه ها هیچ کدوم مواقع ضروری به درد آدم نمی رسه چون که باید اینترنت داشته باشی!

نظر

نوشته اصلی توسط imosi نمایش پست ها
                        این برنامه ها هیچ کدوم مواقع ضروری به درد آدم نمی رسه چون که باید اینترنت داشته باشی!
                        خب آیپادی که سیمکارت نمیخوره ، چطوری میشه در مواقع ضروری ازش استفاده کرد؟

نظر

برنامه ای نیست که بتونیم به گوشیایی که به اینترنت وصل نیستن از ایپاد اس ام اس بدیم یا زنگ بزنیم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط alireza_kh نمایش پست ها
                            برنامه ای نیست که بتونیم به گوشیایی که به اینترنت وصل نیستن از ایپاد اس ام اس بدیم یا زنگ بزنیم ؟
                            این فقط نیاز داره که آیپاد به نت وصل باشه، وگرنه گوشی مقصد لازم نیست که به اینترنت باشه (بجز وایبر)

نظر

این برنامه سومیه چطوریه ؟
                              اکتیو کردن و ... راحته ؟
                              روی ایپد جواب میده ؟
                              ممنون

نظر

صبر کنید ..
                              X