اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

كدام روش جيلبريك بهتره؟ absinthe يا Cmd

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

تا جایی که من میدونم فرقی ندارن با هم؛ فقط اگر به مک یا هکینتاش دسترسی دارید دیگه نیازی نیست که وقتتون رو پای کد و کامند زدن تلف کنید

نظر

نوشته اصلی توسط ipadama نمایش پست ها
      به خاطر اینکه مستقیم جیلبرک میکنه و اون روش یک روش موقت بود
      لطفا اطلاعات غلط ندين absinthe همون كار كد هاي cmd رو ميكنه ! و تازه cmd خطرات احتمالي مثل دست زدن به دستگاه يا... رو هم نداره !

نظر

Cydia
        سايت خود سيديا هم گفته كه ميتونيم از دو روش استفاده كنيم...
        اين هم مدرك dev team : Dev-Team Blog - Corona A5 jailbreak nearly ready to pop!
        اين طوري هر كي با هر روشي جيلبريك كرده مياد ميگه اون روش بهتره ! اينجا انجمن تخصصيه !
        ویرایش توسط jcs.w : https://i-phone.ir/forums/member/76850-jcs-w در ساعت 23-01-2012, 02:37 PM

نظر

نوشته اصلی توسط jcs.w نمایش پست ها
          Cydia
          سايت خود سيديا هم گفته كه ميتونيم از دو روش استفاده كنيم...
          اين هم مدرك dev team : Dev-Team Blog - Corona A5 jailbreak nearly ready to pop!
          اين طوري هر كي با هر روشي جيلبريك كرده مياد ميگه اون روش بهتره ! اينجا انجمن تخصصيه !
          کامندها برای افرادی که ویندوز استفاده میکنند، خود برنامه Absinthe هم برای کسانی که مک یا هکینتاش دارند!

تا برنامه برای ویندوز بیاد خب طول میکشه

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
            کامندها برای افرادی که ویندوز استفاده میکنند، خود برنامه absinthe هم برای کسانی که مک یا هکینتاش دارند!

http://www.i-phone.ir/forums/thread58320-5.html

پس این چیه؟!
            ویرایش توسط moosavi_69 : https://i-phone.ir/forums/member/42496-moosavi_69 در ساعت 23-01-2012, 02:56 PM

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
              کامندها برای افرادی که ویندوز استفاده میکنند، خود برنامه absinthe هم برای کسانی که مک یا هکینتاش دارند!

اومده براي ويندوز

نظر

سلام.
                والا من با مکینتاش از طریق همین زهر بسیار خوشمذه سبز جیلبرک کردم و همه چی بسیار عالی پیش رفت و در نهایت الان هم بسیار راضی هستم از کارش.
                تنها نکته ای که تو سایت خودش گفته بود مهمه اینه که لاک کد و لاک اسکرین رو غیرفعال کنید. همین. بقیه کارا رو خودش مثل فرفره انجام میده!.

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadreza.ara نمایش پست ها
                  خوب برای چی؟
                  من چند تا نظر ديدم همه ميگفتن يکی هست و با هم هيچ فرقی ندارن
                  برا این که راحت تره و بی دنگ و فنگ هست روش سی ام دی رو چندین نفر نتونستن جیل کنن

نظر

نوشته اصلی توسط .shsh نمایش پست ها
                    برا این که راحت تره و بی دنگ و فنگ هست روش سی ام دی رو چندین نفر نتونستن جیل کنن
                    اگه دقت كنين مشكلي بوجود نمياره

نظر

به نظر من اگه با روش cmd ةشه آيپدو جيل كرد خود آدم جيلبريك ميشه

نظر

نوشته اصلی توسط amalgam1383 نمایش پست ها
                        به نظر من اگه با روش cmd ةشه آيپدو جيل كرد خود آدم جيلبريك ميشه
                        والا نمیدونم شما چه زوری دارید به این مطلب ولی به مسخره گرفتن همه چیز جالب نیست
                        با cmd خیلی راحت میشه جیل کرد اما شما نمیخوای قبولش کنی
                        دوستان مطمین باشن این دو راه هیچ فرقی باهم ندارن هر دو رو یه گروه ارائه دادن ولی این دوستمون از روزی که اینها اومده دارن همه رو گمراه میکنن

نظر

دوستان نیازی به سوال نیست بدون شک absinthe بهتره
                          نسخه ۰.۳ هم به تازگی ریلیز شده

نظر

نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
                            والا نمیدونم شما چه زوری دارید به این مطلب ولی به مسخره گرفتن همه چیز جالب نیست
                            با cmd خیلی راحت میشه جیل کرد اما شما نمیخوای قبولش کنی
                            دوستان مطمین باشن این دو راه هیچ فرقی باهم ندارن هر دو رو یه گروه ارائه دادن ولی این دوستمون از روزی که اینها اومده دارن همه رو گمراه میکنن
                            آقا خيييييلي يدبين شدي
                            نمي خواي قبول كني حتي اگه استيو جبز هم زنده بشه بگه abs بهتره بازم ميگي نه فقط cmd
                            حالا چه علاقه اي داري نمي دونم
                            ولي بهتره قبل از اظهار نظر يه نگاه به نظر سنجي بالا صفحه بندازي

نظر

صبر کنید ..
                            X