اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Modem Firmware

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Modem Firmware

با سلام به همه اساتید،
    قبل از اینکه ایفون 4s جیلبریکش بیاد ، نمی دونستم که IOS 5.0.1 جیلبریکش تو ایفون 4 متفاوته و با همون سیستم جیلبرک ایفون 4 ، 4s رو خواستم جیلبریک کنم.بعد که نشد و تو سایت خوندم A5 هنوز جیلبریک نشده، با reboot با همون سیستم قبل (جیلبریک نشده ) به کار با گوشی ادامه دادم
    سوال:
    بعد از انجام فعالیتهای بالا، متوجه شدم که Modem Firmware از 4... به 1.0.14 تغییر کرده!
    حالا خواهشم اینه که
    1. کار Modem Firmware و بدونم چیه؟
    2. الان که این اتفاق افتاده چی میشه و راهکارش چیه؟

پیشاپیش از راهنماییتون سپاسگزارم

نوشته اصلی توسط podgy
    اگه گوشیت انلاک باشه زیاد برات فرقی نمی کنه ولی لاک باشه گوشیت دیگه انلاک ممکنه نشه در ضمن به حرف دیگران وفروشنده اعتماد نکن من خودم چن نمونه دیدم به نام لاک انلاک فروختن <تشکر فراموش نشه>
    خواهشا از فونت مناسن واسه پست هاتون استفاده کنید .

1. کار Modem Firmware و بدونم چیه؟
    modem firmware همون بیس باند هست که توو انجمن و جاهای دیگه زیاد بهش برخواهید خورد.

. الان که این اتفاق افتاده چی میشه و راهکارش چیه؟
    اگه گوشیتون آنتن میده اتفاق خاصی نمیافته و مشکلی هم نیست و راهی هم نداره . چون بیس باند فقط قابل آپدیت هست .

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
      خواهشا از فونت مناسن واسه پست هاتون استفاده کنید .

modem firmware همون بیس باند هست که توو انجمن و جاهای دیگه زیاد بهش برخواهید خورد.

اگه گوشیتون آنتن میده اتفاق خاصی نمیافته و مشکلی هم نیست و راهی هم نداره . چون بیس باند فقط قابل آپدیت هست .

با سپاس،
      انتن دهیش که خوبه.
      خوب الان که ورژنش شده 1.0.14، با این جیلبریک که دیروز اومده اگر جیلبریک کنم دوباره به همون 4 و خورده ای که بود بر میگرده؟
      لینک جایی که توضیحی راجع به بیس باند داشته باشید و بدید ممنون می شم.

با توجه به شرایطی که توضیح دادم می شه لطفا بگید پیشنهاد شما در این یاره چیه و لازم که چیکار کنم تا دوباره همون ورژن قبل بشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط eezee نمایش پست ها

با سپاس،
        انتن دهیش که خوبه.
        خوب الان که ورژنش شده 1.0.14، با این جیلبریک که دیروز اومده اگر جیلبریک کنم دوباره به همون 4 و خورده ای که بود بر میگرده؟
        لینک جایی که توضیحی راجع به بیس باند داشته باشید و بدید ممنون می شم.

با توجه به شرایطی که توضیح دادم می شه لطفا بگید پیشنهاد شما در این یاره چیه و لازم که چیکار کنم تا دوباره همون ورژن قبل بشه؟
        بیس بند فقط آپدیت میشه وراهی برای برگردوندنش به قبل وجود نداره .
        جیلبرک کنید . مشکلی پیش نمیاد اگه گوشیتون آنلاک باشه .

نظر

فکر کنم من منظورم بد می گم،
          بیس باند ورژنش بعد از اون فرایند، تنزل پیدا کرده ، اتفاقا من می خوام به همون ورژن قبلش که بالاتر بود بر گرده.
          در حالت اولیه 4 بود، الان شده 1.

نظر

صبر کنید ..
          X