اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تکه تکه شده محصولات پرطرفدار اپل !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تکه تکه شده محصولات پرطرفدار اپل !

این روزها نام اپل بیشتر از هر شرکت دیگری به گوش می*رسد. این نه فقط به خاطر نرم*افزارهای قدرتمند این شرکت بلکه بیشتر به خاطر گجت*ها ( ابزارهای الکترونیکی مثل موبایل ) این شرکت است که روز به روز بیشتر محبوبیت می*یابند.
    محصولات اپل معمولا به دست کارگران بسیار فقیر چینی اما با دقتی وصف ناپذیر سر هم می*شوند و به ابزارهایی بسیار شیک و جذاب تبدیل می*شوند. اما ما امروز نمی*خواهیم درباره سر هم کردن تکه*ها حرف بزنیم بلکه درباره تکه تکه کردن قطعات سر هم بندی شما صحبت خواهیم کرد.
    حقیقتش این است که مسلما بسیاری از ما دوست داریم که می*توانستیم یکی از این ابزارها را تکه تکه کنیم. اگر عاشق محصولات اپل باشیم می*توانیم به آرامی آنها را از هم باز کنیم تا ببینیم این گجت زیبا از چه قسمتهایی تشکیل شده است.
    اما اگر مثل من اعصاب نداشته باشید یا از محصولات اپل متنفر باشید ترجیح می*دهید چیزی مثل آیفون 4 را روی میز بگذارید و چنان با چکش روی آن بکوبید که میز هم خرد شود!
    امروز ما با دسته اول روبرو هستیم. کسانی که به دقت ابزارهای اپلی را از هم باز کرده*اند تا ببینند خمیرمایه این ابزارهای محبوب چه چیزی است. اگر شما هم جزو این دسته هستید با ما همراه باشید:

یک. Apple Mac Mini

دو. Apple IMac 27″

سه. Apple Ipod Nano ( نسل پنجم )

چهار. Apple Macbook Pro
    دارد قضیه جذاب می*شود! برای من این جذابترین محصول اپل است

پنج. Apple IPhone 3GS

شش. Apple IPhone 4S

هفت. Apple IPad 2

قضیه به نسبت از محصولات کمتر جذاب اپل شروع شد و به گجتی ختم شد که این روزها در صدر اخبار و خبرهای دنیای IT است. متاسفانه محدودیت مالی اجازه نمی*دهد شخصا خودم این کار را بکنم. اگر شما از جیبی تا این حد پر از پول برخوردار هستید خوشحال می*شوم این ابزارها را به من هدیه کنید.

نمی*دانید اگر روی یکی از این محصولات بکوبم تا چه حد لذت خواهم برد از شوخی گذشته اما امیدوارم این ابزارها در جهت زیباتر شدن زندگی تک تک شما استفاده شوند چون شما لایق زیباترین زندگی*ها هستید.
    منبع: یک فتحی
صبر کنید ..
X