اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Error 1009 در دانلود برنامه از App store

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Error 1009 در دانلود برنامه از App store

با سلام به دوستان عزیز.
    ببخشید اگه سوالم تکراریه . واقیعت من 3gs دارم و از طریق wifi*به اینترنت وصل میشم و وارد برنامه app store میشم و می خوام برنامه و بازی رایگان دانلود کنم ارور میده . error code 1009 ؟؟؟

البته بگم که وقتی با چیز پی ان وصل میشم اون ارور رو نمیده ولی خیلی طول میکشه تا حتی صفحه خود برنامه app store *رو بازکنه چه برسه به اینکه دالود کنه !! لطفا کمکم کنید تا بدون چیز پی ان بتونم با بالاترین سرعت برنامه و بازی رایگان دانلود و نصب کنم . البته بگم ورژن IOS 5.0.1 جیلبریک شده هستش گوشیم .

نوشته اصلی توسط tebkar3 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز.
    ببخشید اگه سوالم تکراریه . واقیعت من 3gs دارم و از طریق wifi*به اینترنت وصل میشم و وارد برنامه app store میشم و می خوام برنامه و بازی رایگان دانلود کنم ارور میده . error code 1009 ؟؟؟

البته بگم که وقتی با چیز پی ان وصل میشم اون ارور رو نمیده ولی خیلی طول میکشه تا حتی صفحه خود برنامه app store *رو بازکنه چه برسه به اینکه دالود کنه !! لطفا کمکم کنید تا بدون چیز پی ان بتونم با بالاترین سرعت برنامه و بازی رایگان دانلود و نصب کنم . البته بگم ورژن IOS 5.0.1 جیلبریک شده هستش گوشیم .
    سلام دوست عزیز.
    متاسفانه تنها راه شما برای دانلود از appstore اسفاده از چیز پی ان هست.
    ولی خوشبختانه بهترین راه برای دانلود اینه که اول شما بدون چیز پی ان وارد appstore بشید و وقتی برنامه ی مورد نظرتون رو پیدا کردید قبل از اینکه بخوایید اینستال رو بزنید چیز پی ان رو روشن کنید و بعد از وارد کردن اپل ایدی حدودا یک دقیقه یا بیشتر یا کمتر صبرمیکنید و وقتی برنامه به حالت .....loading رسید میتونید چیز پی ان رو خاموش کنید وشاهد این باشید که برنامه ی شما با سرعت واقعی اینترنت شما دانلود میشه.
    درضمن شما میتونید از برنامه ی installous4 در سیدیا استفاده کنید که هیچ احتیاجی به چیز پی ان نداره.
    که من راه دوم رو بیشتر ترجیح میدم.
    ویرایش توسط fravahar7737 : https://i-phone.ir/forums/member/61511-fravahar7737 در ساعت 22-01-2012, 12:42 AM
    … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

ببخشید دوست عزیز این installous4 کجای برنامه سیدیا هستش ؟؟ پیداش نمیکنم ؟؟ من هیچی بلد نیستم میشه راهنمایی کامل بفرمائید ؟؟

نظر

ببخشید دوست عزیز این installous4 کجای برنامه سیدیا هستش ؟؟ پیداش نمیکنم ؟؟ من هیچی بلد نیستم میشه راهنمایی کامل بفرمائید ؟؟
        سورس cydia.i-phone.ir رو اضافه کنید. توش هست.

نحوه اضافه کردنش هم پایین صفحه اصلی انجمن نوشته٬ تو بخش سورس هم آموزش تصویریش هست.

نظر

اون پایین search رو بزن و installous رو سرچ کن و بعدش نصبش کن.

نظر

یعنی اینطوری میشه تمام برنامه ها و بازیهای که تو App store *رایگان هستند رو اینجا دانلود کرد ؟؟ بدون چیز پی ان ؟

نظر

با اجازه دوستان من برنامه installous4 رو از طریق سرچ در برنامه سیدیا پیدا و نصب کردم و الان باید برم داخل برنامه installous4 ؟؟؟
              البته بگم ورژن IOS 5 هستش مال من !!

نظر

یعنی اینطوری میشه تمام برنامه ها و بازیهای که تو app store *رایگان هستند رو اینجا دانلود کرد ؟؟ بدون چیز پی ان ؟
                نه تنها اونهایی که رایگان هست رو میشه دانلود کرد بلکه اونهایی هم که رایگان نیستن رو هم میشه رایگان و بدون چیز پی ان دانلود کرد.

با اجازه دوستان من برنامه installous4 رو از طریق سرچ در برنامه سیدیا پیدا و نصب کردم و الان باید برم داخل برنامه installous4 ؟؟؟
                البته بگم ورژن ios 5 هستش مال من !!
                بله.
                اونجا هر چی دلت میخواد رو دانلود کن و پس از دانلود ، رو گوشی نصب میشه.

نظر

سلام من ايپد ٤ دارم و تا حالا مشكلي با دانلود برنامه از اپ استور نداشتم ولي از ديروز تا حالا هر چي ميخوام دانلود كنم ارور ١٠٠٩ ميده لطفاً يكي كمك كنه

نظر

نوشته اصلی توسط mobinteymoori نمایش پست ها
                    سلام من ايپد ٤ دارم و تا حالا مشكلي با دانلود برنامه از اپ استور نداشتم ولي از ديروز تا حالا هر چي ميخوام دانلود كنم ارور ١٠٠٩ ميده لطفاً يكي كمك كنه
                    دوست عزیز یکم جست و جو میکردین جواب رو پیدا میکردین این ارور برای تحریم هست شما باید از نرم افزارهای دور زدن تحریم استفاده کنید و فقط کافی هم هست برای شروع دانلود از چیلترشکن استفاده کنید وقتی دانلود شروع شد میتونید خاموش کنید...

نظر

صبر کنید ..
                    X