اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

90% بهبود gps با بیس باند 06.15.00

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• 90% بهبود gps با بیس باند 06.15.00

90% بهبود gps 3gs با بیس باند 06.15.00
    اگه خواستید بگید تا براتون توضیح بدم

زير لفظي ميخواي ؟ D:

بگو واقعا ضروريه
    اگه واقعا راهي داره بگو مام بدونيم
    خيلي وقته gps ندارم

نظر

شما فریمور چندید؟

نظر

تاپیک باز کردی بگی هر کی اموزشش رو میخواد بگه خوب شما اموزش رو بزار!

نظر

من خودم این رو تجربه کردم
          حالا با اون اخلاقای خوب شما که از طرز بیانتون معلومه می ترسم بگم نشه اونوقت شرمنده شما و دوستان بشم به خاطر همین گفتم هرکی خواست بگه که خودش مسئول کار خودش باشه
          من به 4.1 ریستور کردم با فریمور اصلی نه کاستوم
          بعد با redsn0w 0.9.9b6 با فریمور 4.3.3 همراه با زدن تیک نصب بیس باند ipad جیلبریک کردم
          با ultrasnow هم انلاک کردم و gps که قبل از این حدود 20 کیلیمتر اونطرف تر رو نشون میداد حالا 20 متر اونطرفتر نشون میده که برای من با وضع موجود ایدعال است حالا خواه پند گیر و خواه ملال
          اگه کسی امتحان کرد و جوابی گرفت خواهشن اعلام کنه که اگه جواب داد به بقیه هم بگیم

نظر

با چه برنامه ای شما از gps استفاده میکنید؟

نظر

عرضم به خدمت شما دوست گلم که با google map و خود maps

نظر

یه نکته ای هست و اون هم مشکل agps هست. وقت هایی که هنوز خود gps فعال نشده گوشی از طریق agps مکان رو پیدا می کنه که خیلی وقت ها اشتباهه. ولی بعد از گرفتن gps نباید مشکلی باشه. من این مشکل رو فقط وقتی با agps کار می کنم دارم که بیشتر مشکل از آنتن های bts مخابرات ایران هست

نظر

الان من اتصال به wifi رو برداشتم و محلی رو که الان با اینکه داخل ساختمان هستم نشون میده حدوداً 20 متر با من فاصله داره که این برای من با ارزشه
                  چون قبلا 20 km با من فاصله داشت

نظر

سلام
                    من روي ٤.٣.٣ و با همون بيس بند آيپد هستم
                    من دقيق مراحلي رو كه گفتيد نفهميدم.
                    لطفا بفرماييد من دقيقا بايد چه كنم
                    ضمنا واسه مطمئن شدن از سلامتي gps ميتونيد از يه برنامه مثل sygic iran كه تو همين انجمن هست (تو بخش نرم افزارها بگرديد پيداش ميكنيد) استفاده كنيد و ببينيد با اون برنامه و حين حركت (مثلا تو خيابون) و با اينترنت خاموش باز هم صحيح نشون ميده يا نه
                    چون احتمال اين هست كه گوگل مپس مكانتونو از روي يك كش كه موقع اتصال به اينترنت ذخيره كرده نشون بده
                    ممنون

نظر

صبر کنید ..
                    X