اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اد نشدن repo666 و انلاک نشدن با ultrasnow

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اد نشدن repo666 و انلاک نشدن با ultrasnow

سلام گوشی من 3gs 4.1 06.15.00 است و با ultrasnow آنلاک نمیشه repo666 هم اد نمیشه باید چه کار کنم

سورس repo.insanelyi.com رو ادد کن و نصبش کن.

نظر

دوسان یک مشکل:
      یکی از دوستای من ۳ جی اس داره که لاک و بیس بندش ۶.۱۵ هست گوشیش مشکل پیدا کرده و داده بیرون براش با کاستوم ریستور کردن به ۵.۰.۱ الان جیلبریک هست و ultrasn0w ورژن ۱.۲.۵ از سورس پیشفرض خود سیدیا یعنی cydia/telesphoreo روش نصب شده ولی انتن نداره
      به نظر من مشکل سخت افزاری هست چون اینجور که من فهمیدم از دستش افتاده ولی با دفتر سایت هم تماس گرفته اسرار داشتن که با ریستور مشکل برطرف میشه همچنین بقیه مغازه دار ها هم اسرار داشتن باید ریستور بشه ولی با ریستور و نصب این ورژن ultrasn0w مشکل برطرف نشده
      الان مشکل از ورژن ultrasn0w هست یا با ریستور مجدد رفع میشه ؟
      ممنون میشم شما هم نظراتتون رو بگید.

نظر

به نظر من اگر پین مربوط به آنتن موقع زمین خوردن جدا نشده باشه اشکال احتمالاً به خاطر فریمور 5.0.1 است احساسم اینه روی کد گذاری داخل سیستم گوشی اثر میذاره

نظر

آقا درست نشد دیگه خسته شدم

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
            دوسان یک مشکل:
            یکی از دوستای من ۳ جی اس داره که لاک و بیس بندش ۶.۱۵ هست گوشیش مشکل پیدا کرده و داده بیرون براش با کاستوم ریستور کردن به ۵.۰.۱ الان جیلبریک هست و ultrasn0w ورژن ۱.۲.۵ از سورس پیشفرض خود سیدیا یعنی cydia/telesphoreo روش نصب شده ولی انتن نداره
            به نظر من مشکل سخت افزاری هست چون اینجور که من فهمیدم از دستش افتاده ولی با دفتر سایت هم تماس گرفته اسرار داشتن که با ریستور مشکل برطرف میشه همچنین بقیه مغازه دار ها هم اسرار داشتن باید ریستور بشه ولی با ریستور و نصب این ورژن ultrasn0w مشکل برطرف نشده
            الان مشکل از ورژن ultrasn0w هست یا با ریستور مجدد رفع میشه ؟
            ممنون میشم شما هم نظراتتون رو بگید.
            گوشی دوستتون از کدوم 3gs ها هستش اگه از ۸ گیگای جدید باشه که عدد سوم چهارم و پنجم سریالش از ۱۳۶ بالاتر باشه که فاتحش خوندس

نظر

مشکل 8g چیه

نظر

نوشته اصلی توسط smasma1 نمایش پست ها
                مشکل 8g چیه
                مشکل این ۸ گیگ جدیدا که at&t مجانی میده این که چیپشو عوض کردن با بردن به بیس بند ۶.۱۵ از کار میفته و میتونید بجای ایپاد ازش استفاده کنید ( رسما دستگاه از بین میره )
                ولی این دوست ما ۱۶ گیگ قدیمی داره روی ۴ کار میکرده فقط یک بار اشتباهی با فریمور اصل ریستور کرده بیسبندش تغییر کرد مجبور شد ببره ۶.۱۵ الن هم کلا انتن نمیاد

نظر

من گوشیه قبلی که داشتم رو با این بیس باند آنلاک کرده بودم و الان هم قبل از این اشتباه بزرگ (آپ به 5.0.1) با همین بیس باند آنلاک کرده بوده

نظر

دوسته من دوباره باكاستوم ريستور كن وقتي ميخواي جيلبرك كني ورژن اصلي رو بده به رداسنو و جيلبرك كن و بعدش يولترااسنو نصب كن كردم شده خيالت راحت داداش من

نظر

یعنی ریستور کنیم با کاستوم ( که جیلبریک میکنه ) بعد موقع جیلبریک فریمور اصل رو بدیم ( یعنی برای دومین بار جیلبریک بشه؟ ) بعد ultrasn0w رو نصب کنیم انتن میاد؟

نظر

آخرین نسخش روی سورس موجوده.

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

قربونت برم عزیزم امیدوارم کردی

نظر

شما كه گوشيت بيس باندش 6.15 هست،با فرمور اورجينال 5.0.1 ريستور كن،بعدا موقعى كه ميخواى با redsn0w جيل برك كنى حتما تيك update iPad baseband رو بزن.
                            بعد از اتمام كار معمولا سورس dev-team نمياد!از روى يه سورس ديگه ultrasn0w 1.2.5 رو نصب كن.

نظر

ریسکش چند درصده ؟

نظر

صبر کنید ..
                              X