اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کتاب های "Textbooks" مخصوص iBooks 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کتاب های "Textbooks" مخصوص iBooks 2

با توجه به معرفی 2 iBooks در کنفرانس اخیر اپل و پشتیبانی آن از نسل جدید کتاب های آموزشی که قابلیت استفاده از multimedia در آنها وجود داره فکر میکنم وجود چنین تاپیکی واسه به اشتراک گذاشتن این کتاب ها نیاز باشه.
    از دوستان خواهشمندم اگر لینکی از این کتاب ها سراغ دارند اینجا با یک مختصر معرفی قرار بدهند تا همه بتونیم استفاده کنیم.
    همچنین دوستان میتونن خودشون اقدام به تدوین چنین کتاب هایی با استفاده از برنامه ی iBooks Author بکنند که خود اپل مخصوص این کار ارائه کرده (مختص مک)

خوب واسه شروع باید بگم خود اپل با همکاری McGraw-Hill و Pearson هشت کتاب در زمینه های شیمی، ریاضی، فیزیک و غیره معرفی کرده که به غیر از یکیش که رایگانه بقیه را میشه به قیمت 15 دلار خرید

کتابی که رایگان هست اسمش Life On Earth هست که حجمش 965 MB و 51 صفحه هست
    موضوع اصلی کتاب زیست شناسیست

لینکه ایتونزشو میزارم اگر لینک مستقیم هم ازش پیدا کردم همینجا میزارم
    iTunes - Books - E.O. Wilson's Life on Earth by Gael McGill, Edward O. Wilson & Morgan Ryan

ویرایش توسط iMa30h : https://i-phone.ir/forums/member/18250-ima30h در ساعت 20-01-2012, 07:26 PM

ممنون به این تاپیک احتیاج بود
    دوستان کسی لینک تکست بوک های که الان توی ایبوک استور هست رو نداره؟

نظر

آیا فقط ibook انحصاراً از این نوع کتابها پشتیبانی میکنه یا برنامه های دیگه ای مانند stanza و ... هم از این پشتیبانی خواهند کرد؟
      یکی هم این iBook2 با دستگاه های جلبریک شده کار میکنه یا باز کرش داره؟

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
        آیا فقط ibook انحصاراً از این نوع کتابها پشتیبانی میکنه یا برنامه های دیگه ای مانند stanza و ... هم از این پشتیبانی خواهند کرد؟
        یکی هم این iBook2 با دستگاه های جلبریک شده کار میکنه یا باز کرش داره؟
        فعلا فقط iBooks اونم فقط روی آیپد سازگاره، مگر اینکه اینجور برنامه ها خودشونا سازگار کنند که فکر می کنم امکانش نباشه چون بوی انحصاری بودن میده
        مشکل کرش کردن هم که برطرف شده بود که بهتره تو بخش مربوطش مطرح کنید

نظر

اگه آپدیت کنم به iBooks 2
          با جیلبریک به مشکل بر نمیخوره؟
          iPhone 4 iOS 5.0.1 redsn0w 0.9.10b4

نظر

نوشته اصلی توسط pooria.ms نمایش پست ها
            اگه آپدیت کنم به ibooks 2
            با جیلبریک به مشکل بر نمیخوره؟
            iphone 4 ios 5.0.1 redsn0w 0.9.10b4
            خير، مشكل كرش برطرف شده.

نظر

البته فکر کنم این نوع کتابها اصلا به درد ایفون با صفحه کوچکش نخوره و بهترین حالتش استفاده از این کتابها در ایپد هست چون هم صفحه بزرگتره و براحتی میشه مشاهده نمود
              و البته حجمی که اینها دارن فکر نکنم به درد ما ایرانیا بخوره همون epub با اون حجم کیلوبایتیش هم بسیار عالیه

نظر

این اپل هم که دیگه شورش رو درآورده!!!

اصلا فک نمیکردم که فقط واسه آیپد باشه تازه ۷۰ مگ هم از کتاب زندگی روی زمین هم دانلود شده بود که تازه متوجه شدم واسه آیپده, اومدم اینجا ببینم شاید یه راهی واسه آیفون باشه که ظاهرا هیچی نیست!

من برنامه Al Gore رو روی آیفونم دارم و خیلی هم عالی کار میکنه, پس چرا اینارو واسه آیفون هم نمیزارن؟؟؟

لینک آیتونز

نظر

کسی میتونه این کتاب ها ( ترجیحا همشون d: ) رو یک جایی آپلود کنه؟؟؟
                  آخه 1 گیگ دانلود کردن اونم آتونز خیلی سخته
                  تازه کل طول دانلود باید ((وی چیز ان)) روشن باشه و جدیدا سرعت اونا هم خیلی کم شده
                  در یک کلام برای من و امثال من غیر ممکنه!!!!!!
                  لطفا یکی این کار رو بکنه
                  تو گوگل هم سرچ کردم کسی این کار رو نکرده بود

نظر

حق با شماست، خودمم هنوز نتونستم این ۱ گیگ را کامل بگیرم! سرعت افتضاحه...

نظر

کتاب های پولیش به صورت هک شده نیومده ؟

نظر

کتاب Life on earth رو دانلود کردم.هنوز فرصت نکردم کامل بررسیش کنم.من همیشه دنبال آموزش های دیجیتال بودم.ولی تا حالا از هیچ کدوم از روش های آموزش دیجیتال خوشم نیومده.ولی این یکی فرق میکنه.
                        ویرایش توسط hajoo : https://i-phone.ir/forums/member/14232-hajoo در ساعت 24-01-2012, 05:46 PM

نظر

من دیروز Life on Earth رو دانلود کردم،
                          فقط میتونم بگم شاهکاره! فوق العادس، غیر قابل توصیفه!
                          (فکر کنم باید برم یه مک بگیرم و شروع کنم به کتاب نویسی! چه درآمدی داره!!!!! )

نظر

کاشکی دانشگاه های ایران هم به فکر ارائه کتب درسی اینجوری باشن!
                            فیزیک هالیدی با فیلم !! چه حالی می ده!:دی

نظر

نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
                              من دیروز life on earth رو دانلود کردم،
                              فقط میتونم بگم شاهکاره! فوق العادس، غیر قابل توصیفه!
                              (فکر کنم باید برم یه مک بگیرم و شروع کنم به کتاب نویسی! چه درآمدی داره!!!!! )
                              نوشته اصلی توسط hajoo نمایش پست ها
                              کتاب life on earth رو دانلود کردم.هنوز فرصت نکردم کامل بررسیش کنم.من همیشه دنبال آموزش های دیجیتال بودم.ولی تا حالا از هیچ کدوم از روش های آموزش دیجیتال خوشم نیومده.ولی این یکی فرق میکنه.
                              دوستان شما هم حین دانلود باید چیز پی ان را روشن میذاشتید؟!
                              ویرایش توسط iMa30h : https://i-phone.ir/forums/member/18250-ima30h در ساعت 25-01-2012, 02:37 AM

نظر

صبر کنید ..
                              X