اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عدم دریافت notification در نرم افزار فیس - بوک در ورژن 5.0.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عدم دریافت notification در نرم افزار فیس - بوک در ورژن 5.0.1

عرض سلام خدمت همه دوستان و اساتید محترم

من گوشیم ورژن 5.0.1 و جلبریک شده بصورت آنتدر هستش . یکماه بیشتر که این مشکل رو دارم و هنوز نتونستم راه حلی براش پیدا کنم . گفتم اینجا با عزیزان درمیان بذارم که از نظر و فکر شما استفاده کنم شاید به نتیجه مناسبی برسم .
    مشکل من این هستش :

من روی گوشیم چه بصورت خام ، و چه با جلبریک آنتدر نرم افزار فیس بوک ورژن 4.0.2.0 رو نصب کردم ، لحظه اول که با روش تغییر ip میخوام وارد برنامه بشم براحتی خوب و کامل برنامه فیس بوک کار میکنه و من پیام هام رو چک میکنم و خارج میشم از برنامه یعنی log out میکنم .
    اولین بار که میخوام وارد بشم اگه دوستان توجه کرده باشن ، یه پیغام میاد که میگه notification center برای این برنامه فعال باشه که منم اوکی رو میزنم و فعال میشه ظاهرا .
    چون در قسمت notification های گوشی آیکون برنامه فیس بوک فعال میشه .

از توی ستینگ خود گوشی در پایین لیست برنامه هام ، روی فیس بوک هم میرم و میبینم همه گزینه های notification مربوطه چراغش on هستش و فعالن .
    مشکل من اینه که چرا وقتی از برنامه فیس بوک log out میکنم ، و برنامه تغییر ip من خاموش هستم ، اتوماتیک پیام های جدید و هشدارهای فیس بوکم اون بالای گوشیم ظاهر نمیشه و نمایش داده نمیشه . چرا ؟؟؟

در حالی که یکی از دوستان من که اتفاقا ورژن نرم افزاریش همین 5.0.1 هستش و جلبریک کرده ، بعد از اولین ورودش به برنامه فیس بوکش براحتی بعد از خارج شدنش دیگه پیغام هاش بصورت اتوماتیک روی نمایشگر گوشی ظاهر میشه و notification های فیس بوک براش میاد .
    اگه راستشو بخواید ، من 80 درصد بخاطر دریافت هشدارهای فیس بوکم روی گوشی به این ورژن 5.0.1 آپدیت کردم و حاضرم هر کاری انجام بدم تا این هشدارها برام فعال بشه .

چون با 2 تا از دوستان و اعضا همین انجمن خودمون هم قبلا مطرح کردم و اتفاقا هر 2 گفتند برای ما هم داره میاد تازه اون عزیزان ورژن آخر فیس بوک یعنی 4.1 فعلی رو از آیتونز دریافت کرده بودند و دارن استفاده میکنند .
    ضمنا این رو هم عرض کنم که گوشیم برای رفع این مشکل از یکماه پیش تا الان بیش از 25 مرتبه ریستور شده روی 5.0.1 که واقعا صبر ایوب میخواد و من خسته شدم از این وضعیت .

از دوستان خوبم و مدیران محترم که دارن با گوشی از این نرم افزار استفاده میکنند و پیغام ها رو دریافت میکنند در حالی که خارج از برنامه هستند و تغییر ip هم خاموش هستش تقاضا دارم بیان و اگر چیزی به ذهنشون میرسه یه راهنمایی کنند تا شاید با کمک و همفکری شما عزیزان این مشکل من حل بشه .

یکی از خصوصیات خوب انجمن تخصصی ما این هستش که دوستان با همفکری همدیگه به بهترین نتایج دست پیدا میکنند و این باعث افتخار هستش .

با احترام و سپاس
    حامد

Log out نکن همین!
    Home بزن و به کارای دیگت برس وقتی پیامی بزارن برات هشدارش میاد

نظر

فقط با فیسبوک مشکل دارین یا وایبر و بقیه ی اپلیکیشن هام نوتیفیکیشن نمیدن؟

نظر

نوشته اصلی توسط لیان نمایش پست ها
        log out نکن همین!
        Home بزن و به کارای دیگت برس وقتی پیامی بزارن برات هشدارش میاد
        لاگ اوت نمیکنم هم باز برام نمیاد پیغام ها
        نمیدونم خودم هم خسته شدم از این وضعیت

نظر

نوشته اصلی توسط amir_haddadi نمایش پست ها
          فقط با فیسبوک مشکل دارین یا وایبر و بقیه ی اپلیکیشن هام نوتیفیکیشن نمیدن؟
          من فقط با همین برنامه فیس مشکل دارم همه برنامه هام عالی دارن کار میکنند و هشدارهاشون درجا بهم میرسه

دوستان دیگه هم این مشکل من رو دارند ؟؟؟

نظر

دوستان این نرم افزار فیس معلوم نیست کی ورژن جدیدش میاد در آیتونز ؟

نظر

ورژن جدیدش اومده اونو تست کنید

نظر

شاید از داخل اکانتت غیر فعال کردی
                از وب برو به اکانت ستینگ تب سمت چپ سومی

مال من هم میاد

نوشته اصلی توسط f0x
                ترجیح میدم رو پاهام بمیرم، تا اینکه رو زانوهام زندگی کنم

نظر

کلا این برنامه قاطی داره واسه من بعضی وقتا پیغامها میاد هر جور حال کنه کارشو میکنه

نظر

نوشته اصلی توسط posiedon3000bc نمایش پست ها
                    ورژن جدیدش اومده اونو تست کنید
                    ورژن 4.1 آخرین نسخه در آیتونز هستش درسته ؟ من منظورم جدید تر از این بود ...

متشکرم

نظر

نوشته اصلی توسط F0X نمایش پست ها
                      شاید از داخل اکانتت غیر فعال کردی
                      از وب برو به اکانت ستینگ تب سمت چپ سومی

مال من هم میاد

این گزینه که شما فرمدید مربطو به هشدار های ایمیل هستش که پیغام های فیس بوک ارسال بشه به آدرس ایمیل
                      من میخوام هشدارها توسط خود برنامه دریافت بشه رو گوشیم نه توسط میل یعنی عکس پاکت نامه نیاد عکس f آبی رنگ بیاد برام

با احترام
                      ویرایش توسط hm13862007 : https://i-phone.ir/forums/member/52690-hm13862007 در ساعت 20-01-2012, 04:18 PM

نظر

اقا اینترنت سیم کارتتون فعاله؟ اگه فعال نیست بخاطره اینم میتونه باشه

نظر

نوشته اصلی توسط hotice1 نمایش پست ها
                          اقا اینترنت سیم کارتتون فعاله؟ اگه فعال نیست بخاطره اینم میتونه باشه
                          اینترنت من روی سیم کارتم خاموشه دوست عزیز . من با وای فای وصل میشم به اینترنت .
                          چه ارتباطی هست بین اینترنت سیم کارتم وهشدار های برنامه فیس بوک گوشیم ؟ توضیح بدین ممنون میشم ...

نظر

ولی جاهایی که وی فای ندارید این برنامه از طریق اینترنت گوشی نوتی.... میفرسته.در ضمن باید برنامه فیس بوک باز باشه تا نوتی .... رو بتونه بفرسته که مشاهدهکنید

نظر

دوستان من مشکلم همچنان حل نشده با نرم افزار فیس بوک ... نمیدونم چیکار کنم !؟

نظر

صبر کنید ..
                              X