اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود Whited00r 5.1 برای iPhone 2G , 3G & iPod 1G,2G

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

لینکها فیل** هستند

نوشته اصلی توسط elenor نمایش پست ها
    سلام دوستان!
    نسخه نهایی پروژه whited00r برای نصب ios 5 بر روی iphone 3g و iphone 2g و ipod touch 1g و ipod touch 2g منتشر شد!

iphone 2g :

نسخه معمولی :

نسخه انلاک کننده(بیسباند آیپد 6.15.00):

iphone 3g

نسخه معمولی:

نسخه انلاک کننده(بیسباند آیپد 6.15.00):

ipod touch 1g

ipod touch 2g

با تشکر دوست عزیز ولی تمامی لینک هایی که اینجا قرار دادید همگی فیل** هستند، اگه بتونید لینک مسقیم برای دانلود بزارید
    تا ما بتونیم دانلود کنیم خیلی خوب میشه

نظر

نوشته اصلی توسط vahid2011 نمایش پست ها
      باسلام خدمت دوستان کوشی من 3g هستش این فریمور دانلود کردمiPhone 3G Normal 5.1 ولی الان که می خوام ریستور کنم این ارور میده the iphone iphone could not be restored because the firmware file is not compatible وریستور نمیکنه فریمور فعلی من 4.3.3 هستش اکه میشه راهنمایم کنید ممنون میشم
      شما احتمالا هنگام دانلود از "pause" استفاده کردین
      چون فایل فشرده هستش "rar" باید یکضرب دانلود کنین در غیر این صورت فایلتون خراب میشه

دوستان من نصب کردم . خیلی عالیه , سرعتش خیلی خوبه
      بلوتوث هم کار میکنه iBluenova نصب کنین

نظر

نوشته اصلی توسط vahid2011 نمایش پست ها
        باسلام خدمت دوستان کوشی من 3g هستش این فریمور دانلود کردمiPhone 3G Normal 5.1 ولی الان که می خوام ریستور کنم این ارور میده the iphone iphone could not be restored because the firmware file is not compatible وریستور نمیکنه فریمور فعلی من 4.3.3 هستش اکه میشه راهنمایم کنید ممنون میشم
        البته این ارور واسه اینه که فاایل درست دانلود نشده . اما ربطی به اینکه pause هم بزنید نداره .

اما مشکلی که واسه شما وجود داره اینه که یا گوشیتون 3جی اس هست یا شما فریمور گوشیتون رو اشتباه خوندید و نوشتید چون آخرین ورژن 3جی 4.2.1 هست و شما نوشتید 4.3.3 !!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
          البته این ارور واسه اینه که فاایل درست دانلود نشده . اما ربطی به اینکه pause هم بزنید نداره .

اما مشکلی که واسه شما وجود داره اینه که یا گوشیتون 3جی اس هست یا شما فریمور گوشیتون رو اشتباه خوندید و نوشتید چون آخرین ورژن 3جی 4.2.1 هست و شما نوشتید 4.3.3 !!!!!
          میتونید امتحان کنین ! اگه در چند مرحله دانلود کنین فایلتون خراب میشه
          در مورد ورژن درست میگین آخرین ورژن 3G همون 4.2.1 هستش

فقط 1 مشکل , وقتی از cydia چیزی نصب میکنم که نیاز به رسپرینگ داشته باشه گوشیم هنگ میکنه مشکل از چیه ؟!

نظر

نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
            میتونید امتحان کنین ! اگه در چند مرحله دانلود کنین فایلتون خراب میشه
            در مورد ورژن درست میگین آخرین ورژن 3G همون 4.2.1 هستش

فقط 1 مشکل , وقتی از cydia چیزی نصب میکنم که نیاز به رسپرینگ داشته باشه گوشیم هنگ میکنه مشکل از چیه ؟!
            من این فایل رو دانلود کردم و چون با chiz pi en این کار رو انجام دادم = سرعت خیلی پایین بود . و توو چند نوبت این کار رو انجام دادم و هیچ مشکلی هم نداره!

واسه مشکلتون هم زیاد مهم نیست . با هوم و پاور مجدد گوشی رو راه اندازی کنید .

نظر

اقا لینک ها مشکل دارن ....

نظر

نوشته اصلی توسط bahramfan نمایش پست ها
                اقا لینک ها مشکل دارن ....
                باید واسه دانلود از chiz pi en استفاده کنید .

نظر

اقا به جان خودم از "چیز پی ان " هم استفاده میکنم . ولی فایل از رو سرور هایی روش اپلود شده , برداشته شده (پاک شده) یه امتحان بکن بی زحمت ... مرسی

نظر

راستش من فریمور انلاک کننده برای 2g رو میخوام ولی هر 2تا لینک مشکل داره .. یه تست بکن بی زحمت

نظر

سلام
                      من تاحالا با کاستوم فریمور کار نکردم ! برای ایپاد نسل اول باید با ایتونز اپدیت کنم یا ریستور یا اصلاً با ایتونز نباید اینکار رو انجام بدم؟!

Parviz iPad

نظر

نوشته اصلی توسط bahramfan نمایش پست ها
                        اقا به جان خودم از "چیز پی ان " هم استفاده میکنم . ولی فایل از رو سرور هایی روش اپلود شده , برداشته شده (پاک شده) یه امتحان بکن بی زحمت ... مرسی
                        راستش من فریمور انلاک کننده برای 2g رو میخوام ولی هر 2تا لینک مشکل داره .. یه تست بکن بی زحمت
                        خدمت شما :

اما همونجور که گفتم از از برنامه تغییر آی پی استفاده کنید .

نظر

نوشته اصلی توسط parviz.chitsaz نمایش پست ها
                          سلام
                          من تاحالا با کاستوم فریمور کار نکردم ! برای ایپاد نسل اول باید با ایتونز اپدیت کنم یا ریستور یا اصلاً با ایتونز نباید اینکار رو انجام بدم؟!

Parviz ipad
                          باید نسخه مربوطه رو دانلود کنید و با آیتونز ریستور کنید .

نظر

با سلام خدمت دوستان من این ورزن دانلود کردم ولی زمان ریستور میگه فایل پشتیبالنی نمی شود گوشیم 3g هستش فریمورم 4.3.3هستش اگه میشه راهنمایم کنید ممنون میشم

نظر

باید نسخه مربوطه رو دانلود کنید و با آیتونز ریستور کنید .
                              این کارو کردم ولی اول ارور ۱۶۰۴ داد بهم پورت usb رو عوض کردم بعدش ارور ۱۶۴۸ داد!

Parviz iPad

نظر

خدمت شما :

اما همونجور که گفتم از از برنامه تغییر آی پی استفاده کنید .
                                داداش دستت درد نکنه . مرسی داری

نظر

صبر کنید ..
                                X