اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در iMessage با 3GS

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در iMessage با 3GS

سلام خدمت همه دوستان
    من یه 3GS دارم یه iPad2 هر جفتشون رو هم 5.0.1 کردم
    3GS جیلبرک شده است
    مشکلی که دارم 3GS روی iMessage Activation میمونه رو Waiting
    هر کی هم میخواد بهم iMessage بده روی آیپد میاد و روی 3GS نمیاد خودمم نمیتونم با گوشی به کسی بفرستم ولی با iPad مشکل ندارم هم میگیرم هم میتونم بفرستم
    نمیدونم چیکارکنم
    در ضمن 3GS لاک هست که خودم آنلاک کردمش
    اگه کمک کنید که ممنون میشم

منم رو آیپد2 و آیفون4 و آیپاد4 هرسه ورژن 5.0.1 iMessage رو فعال کردم...رو آیپاد و آیپد راحت فعال شد ولی رو آیفون روی Activation میمونه و Back هم که میزنم گوشی فریز میشه و باید ریستارتش کنم!!!
    ولی رو آیپاد و آیپد اصلا مکشلی نداشتم...نمیدونم ایراد از کجاس!

نظر

آره دوستان منم 3gs لاک دارم
      اومدم به 5.0.1 و آنلاکش کردم اما متاسفانه حدود یه ماه همین مشکلو دارم....

دوستان لطفا یه کمکی بکنید.....

نظر

دوستان من فهميدم...
        مشكل از iBlacklist بود كه پاك كردنش درست شد همه چي و مشكلم حل شد...

نظر

منم این مشکلو داشتم تازه هنگ گوشیم هم زیاد بود اما با پاک کردنiblacklist درست شد

نظر

من اصلا رو گوشیم iblacklist نصب ندارم!
            الان وقتی on/off میکنم iMessage رو میمونه تو همون صفحه تا آخر سر خود گوشی Respring میده!
            شاید نیاز به ریستور مجدد داشته باشم و قبل از جیلبریک فعالش کنم فرجی بشه!

نظر

منم iBlacklist ندارم اصلا
              در ضمن من قبلا که 5 بودم هم همین مشکل داشتم
              این سری بازم 5.0.1 کردم بازم همینجوریه
              مشکل از ریستور نباید باشه

نظر

یه چیز جالبی امروز فهمیدم...در صورتیکه سیمکارتتون فعال باشه یعنی Cellular Data رو آیپد روشن باشه یا گوشی رو Airplane Mode نباشه،نمیتونید با iMessage مسیج بفرستید واسه کسی!!!(حتی وقتی WiFi هم روشنه)
                حتی اکتیوش هم نمیتونید بکنید
                واسه اکتیو کردنش اول گوشی رو ببرین رو Airplane Mode بعدش به وایفای وصل شید حالا اکتیوش کنید...
                متاسفانه رو آیفون همچنان فریز میشه تا ریسپرینگ بشه ولی رو آیپد و آیپاد راحت کار میکنه
                ولی رو آیفون قبلا اصلا سوورد رو نمیپرسید ولی با این کار یه مرحله جلوتر میره و پسوورد رو میپرسه!
                من که عرض کردم ریستور به این دلیل بود که شاید بعد از جیلبریک اینجوری میشه
                یه سوالی...وقتی اکتیو باشه iMessage بارم بغیر از شماره تلفن چیز دیگه*ای مثل آیدی و ایمیل نمیشه تو قسمت گیرنده SMS وارد کرد تو آیفون!
                پس چه جوری میشه اصلا با iMessage کار کرد؟!!

نظر

صبر کنید ..
                X