اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش قدم به قدم استفاده از iPhone- نصب iTunes و ساخت اكانت براي

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش قدم به قدم استفاده از iPhone- نصب iTunes و ساخت اكانت براي

شايد براي شما جالب باشد بدانيد اصلا اين آموزش كجا كار آمد است و چرا در سايت قرار داده شده است.

شما براي اينكه بتوانيد از سايت Apple برنامه هاي رايگان(يا غير رايگان) را دريافت كنيد، نياز داريد يك اكانت در اين سايت داشته باشيد. ساختن اين اكانت با توجه به اينكه سايت Apple هم ما را تحريم كرده و به اين علت كه در ايران Visa card يا Master Card نداريم، كمي پيچ و خم دارد و بايد از همه اين پيچ و خم ها آگاه باشيد. بعد از اين آموزش به شما نحوه شكستن قفل گوشي هايتان را نيز آموزش خواهيم داد تا بتوانيد برنامه هاي گران قيمت را به صورت رايگان روي دستگاه خود داشته باشيد.

و اما اين برنامه هاي گران قيمت را از كجا مي توانيد دانلود كنيد...

اين سورپرايز Zoomit براي شما دوست داران گوشي هاي iPhone و گوشي هاي اندرويدي است. يك Download Center كامل براي دريافت همه App هاي ضروري و گران قيمت، بدون پرداخت هزينه براي شما...

مقاله خود را با فرض اينكه شما گوشي آيفون خود را خريداري كرديد و آماده استفاده هستيد آغاز مي كنيم. با مطالعه و انجام مراحل اين آموزش يك اكانت در سايت Apple براي خود خواهيد داشت تا بتوانيد برنامه هاي مورد نياز خود را روي گوشي بريزيد. ابتدا بايد نرم افزار iTunes كه بعد از اين خيلي با آن سرو كار داريد را از سايت Apple دريافت كنيد. حجم اين نرم افزار كم نيست پس براي دريافت آن بايد اينترنت پرسرعت داشته باشيد. علاوه بر اين، اين نرم افزار در سايت Apple قرار دارد و بدون في*لتر**شكن نمي توانيد برنامه را دريافت و نصب كنيد.

با در نظر گرفتن موارد بالا، اگر سيستم عامل شما ويندوز است وارد لينك زير شده و روي دكمه آبي رنگ Download Now كليك كنيد. لطفا به اين نكته هم توجه كنيد كه iTunes براي سيستم هاي 32 و 64 بيت نسخه های متفاوتی دارد و بايد برنامه را با توجه به سيستم عامل خود دريافت كنيد.

Donwload Now

ولي اگر از Mac استفاده مي كنيد وارد لينك زير شويد تا نرم افزار iTunes مربوط به سيستم خود را دريافت كنيد.

Download Now

بعد از دريافت برنامه لطفا آن را نصب كنيد و هر جا كه نام كشور را از شما سئوال شد، گزينه US را انتخاب كنيد. نصب برنامه ساده است و فقط بايد Accept يا Next را بزنيد. (در صورتي كه با نصب برنامه مشكل داريد در قسمت Comment ها نظر بديد و اعلام كنيد تا آموزش نصب برنامه را هم درج كنيم)

مانند شماره 1 مشخص شده در تصویر، از منوی سمت چپ iTunes Store را انتخاب کنید.

در قسمت جست و جو که در تصویر با شماره 2 مشخص شده، عبارت Free Game را تایپ کنید و Enter کنید.

همان طور که مشاهده می کنید تعدادی Application رایگان به شما نشان داده می شود. روی دکمه Free یکی از App ها که با شماره 3 برای شما مشخص شده کلیک کنید.(اگر اين صفحه زود عوض شد، مجددا عبارت Free Game را جست و جو كنيد)
    به محض اینکه روی دکمه Free کلیک کردید، فرمي كه در بالا مشاهده مي كنيد، باز می شود. دکمه Create New Account را همان طور که در تصویر با شماره 4 مشخص شده کلیک کنید.(اگر از روش اشاره شده عمل نکنید، در مراحل بعدی مشکل پیدا خواهید کرد)

کلیک کنید

در صفحه بعدی ابتدا علامت تیک که با شماره 6 نشان داده شده و سپس Continue را بزنید.

تا اینجای کار همه چیز ساده بود. ولی به بخش های مهم رسیدیم. توجه کنید در قسمت کد پستی عدد 90001 را وارد کنید نه آنچه در تصویر می بینید.

در فرم جديدي كه همانند عكس بالا باز شده: ابتدا ایمیل واقعي و سپس Password خود را باید وارد کنید. و سپس مجددا Password را تایپ کنید. ولی خیلی از کاربران در همین مرحله گیر می کنند. زیرا Password شما باید شامل یک حرف بزرگ انگلیسی، عدد، و یک حرف کوچک باشد. بعنوان نمونه این رمز عبور قابل قبول است: A58756958m شما هم می توانید ترکیب اینچنینی برای رمز عبور خود انتخاب کنید.

توجه كنيد كه بايد ايميلي كه از طرف Apple براي شما مي آيد را Confirm كنيد. پس آدرس ايميل خود را بصورت صحيح وارد كنيد.

در قسمت پایین تر یک سئوال برای زمانی که رمزعبور را فراموش کردید و در باکس بعدی، جواب این سئوال امنیتی را بنویسید و سپس روز و ماه و سال تولدتان را درج کنید. سپس دکمه Continue که با شماره 7 آن را مشخص کردیم را کلیک کنید.

کلیک کنید

و این بار به مهم ترین قسمت این فرم ها می رسیم. تصويري كه در بالا مي بينيد فرمي است كه براي شما ظاهر مي شود. بیشتر کاربران بعد از اینکه می بینند نمی توانند این مرحله را رد کنند، از خیر داشتن اکانت می گذرند. ولی شما به سادگی این مرحله را پشت سر خواهید گذاشت.

اگر تا اینجای کار طبق برنامه پیش رفته باشید، می توانید قسمتی که با شماره 8 نشان داده شده یعنی None را مشاهده کنید. اما اگر مراحل 1 تا 3 را طی نکرده باشید، عبارت None را مشاهده نخواهید کرد و راهی برای ادامه مسیر ندارید به جز اينكه بازگرديد و نام نويسي را به اين طريق آغاز كنيد. iTunes اگر ببيند شما مي خواهيد يك اكانت براي دريافت App رايگان براي خود ثبت كنيد، از شما شماره كارت اعتباريتان را نمي خواهد. ولي اگر از روش عادي اقدام كنيد، عبارت None را مشاهده نخواهيد كرد.

بعد از اینکه عبارت None را کلیک کردید، باكس Code را خالي بگذاريد و سراغ Salutation بروید. ابتدا نام و سپس نام خانوادگی خود را وارد کنید. نوبت به آدرس می رسد. اگر چند حرف بدون معنی اینجا تایپ کنید، iTunes از شما ایراد خواهد گرفت. پس در قسمت آدرس این عبارت را بنویسید.

Apple St- STV Ave- boulik Sq- No 152

در قسمت City عبارت LOS ANGELES در قسمت State عبارت CA را توسط دكمه اي كه وجود دارد انتخاب كنيد. اگر شهری كه انتخاب كرديد با State هماهنگي نداشته باشد، iTunes از شما ايراد خواهد گرفت. در قسمت Zip عدد 90001 و در قسمت Phone ابتدا کد 3 رقمی 800 (که اگر اشتباه باشد برنامه از شما ایراد می گیرد) و سپس شماره 4579605 را وارد کنید. مجددا در این قسمت هم مشاهده می کنید که کشور شما United State انتخاب شده است. اگر کشور شما US نیست باید کشور خود را به US تغییر دهید. بعد از پر كردن فرم Continue را بزنيد.

کلیک کنید

به مرحله بعد می رسیم. iTunes ايميل را به شما ياداوري مي كند. دکمه Done را بزنید و سپس سراغ inbox ایمیلی که قبلا وارد کرده بودید، بروید.

کلیک کنید

ایمیلی از طرف Apple برای شما آمده، آن را باز کنید و روی قسمت اشاره شده، یعنی Verify کلیک کنید تا فرم زير را مشاهده كنيد.

کلیک کنید

به صفحه اي مي رسيد كه ايميل و رمز عبور شما را از شما درخواست كرده است. آنها را وارد كرده و Verify Address را كليك كنيد تا صفحه زير را مشاهده كنيد.

کلیک کنید

بالاخره اکانت شما ساخته شد و تنها كاري كه باقي مانده اين است كه به iTunes خود بگوييد اين اكانت اجازه دارد در اين كامپيوتر فعال باشد. براي اين كار به منو برنامه iTunes، قسمت Store رفته و Authorize Computer را بزنيد. توجه كنيد كه قبل از پاك كردن ويندوز و نصب ويندوز مجدد گزينه Deauthorize Computer را بزنيد. زيرا از اكانت خود مي توانيد در 5 كامپيوتر استفاده كنيد و اگر فراموش كنيد اين كامپويتر را Deauthorize كنيد يكي از گزينه هاي شما از بين رفته است.

به شما تبريك عرض مي كنيم، چراكه بعد از طي كردن اين مراحل، يك اكانت براي خود ساختيد. اكنون می توانید برنامه های رایگان iTunes را در گوشی خود بریزید. ریختن برنامه ها در گوشی را در مقاله بعد به شما آموزش خواهیم داد. اگر موفق به ساخت اكانت نشديد مشكل خود را با ما در ميان بگذاريد.

منبع: Zoomit

شما حتی پستهای مثلا آموزشی و خبری ت هم در واقع اسپمه. همه ش پوچ و تکراری.

نظر

بله شما درست میگید سعی می کنم تا این مشکلات رو رفع کنم خیلی ممنون از نظری که دادید
      به امید این که من بتوانم نظرات شما دوستان رو جلب کنم
      با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط ali1388
        بله شما درست میگید سعی می کنم تا این مشکلات رو رفع کنم خیلی ممنون از نظری که دادید
        با تشکر
        برای من که اموزنده بود خیلی ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط ali1388
          با تشکر
          یک سوال اگر من ایتونز را اپدیت کنم ایا پلی لیستهام از بین میره ؟

نظر

!!!!سلام اينا كه عكس ندارن

نظر

نوشته اصلی توسط poudak نمایش پست ها
              یک سوال اگر من ایتونز را اپدیت کنم ایا پلی لیستهام از بین میره ؟
              نه دوست عزیز هیچی تغییر نمیکنه

نظر

خدمت تمام دوستان سلام
                من قبلا اکانت ساختم
                ولی الان سوال امنیتی ازم میپرسه و اسم معلمم و اسم ماشینم
                و من اینها رو یادم نمیاد
                ایا راهی هست برای این کار
                چون من میخواستم برنامه whatsapp دانلود کنم

نظر

حداقل لینک های دانلود رو لینک میدادی!

نظر

نوشته اصلی توسط papa168 نمایش پست ها
                    خدمت تمام دوستان سلام
                    من قبلا اکانت ساختم
                    ولی الان سوال امنیتی ازم میپرسه و اسم معلمم و اسم ماشینم
                    و من اینها رو یادم نمیاد
                    ایا راهی هست برای این کار
                    چون من میخواستم برنامه whatsapp دانلود کنم
                    دوستان منم مشگلم حل شد با رفتن به خود سایت apple و تغیر دادن پسورد cheng setiing pas ودوباره ازم سوال امنیت جدید خواست و با جواب دادن و گرفتن اسکرین شات مشگلم حل شد

نظر

صبر کنید ..
                    X