اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

استیو وزنیاک :آندروید از آیفون جلو زده است!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• استیو وزنیاک :آندروید از آیفون جلو زده است!

به گزارش Daily Beast، استیو وازنیک معتقد است آندروید از نظرهای مختلفی بهتر از آیفون است ولی آیفون همچنان بهترین تلفن همراه هوشمند است.

تلفن اصلی من آیفون است. عاشق زیبایی اش هستم، واقعا اینطور است. کاش تمام کارهایی که آندروید انجام میدهد را انجام میداد.

آیفون ساده تر است ولی اگر شما حاضرید برای یاد گرفتن کارکرد با دستگاه کمی تلاش کنید، کارهایی که آندروید میتواند انجام دهد خیلی بهتر است.

همچنین سیری خیلی ضعیف و به درد نخور است. من قبلا از او میپرسیدم “پنج بزرگترین دریاچه های کالیفرنیا کدامند” و او جواب میداد ولی حالا او برای من دنبال مسکن میگردد! میتوانستم از او بپرسم “اعداد اول بزرگتر از ۸۷ را نشانم بده” و او نشانم میداد ولی حالا برایم نتایج بی معنی ای می آورد.

بدترین نکته درباره سیری این است که مجبوریم برای استفاده از آن به اینترنت وصل باشیم. با آیفون ۴، فقط یک دکمه فشار میدادم و با همسرم تماس میگرفتم ولی با ۴اِس، فقط وقتی اینترنت هست میتوانم که اکثر اوقات نیست. فهم سیری نیز ضعیف است، مثلا پشت فرمان ماشین نشسته ام، ۵ یا ۶ بار به او میگویم به همسرم زنگ بزند ولی نمیفهمد. سپس آندرویدم را برمیدارم و سریعا با او تماس میگیرم.

موسس اپل همچنین معتقد بود بعد از آی او اِس ۵، باتری موبایلش فوقالعاده ضعیف شده است.

او آندروید را برای افرادی که میخواهند کار جدی انجام دهند و آیفون را برای افرادی که مَک دارند یا از کامپیوتر و پیچیدگی آن میترسند پیشنهاد کرد.
    منبع:استیو وازنیک: آندروید از آیفون جلو زده است – مای اپل – اخبار

دوستان این آقای وزنیاک هم بدجوری رفته تو کار آندروید ها...

عجب خانئی شده تا وقتی استیو جابز زنده بود اصلا این چیزا رو نمی گفت کجایی ببینی این روزا رو استیو جابز

نظر

ای خدااااااااااااااااااا
      … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

درباره سيري رو درست ميگه ( سيري خاموش باشه شماره تلفن و ديگه بدون اينترنت مثل قبل ميگيره ولي با سيري طولش ميده بعد خطا هم داره )

نظر

سیریو که راست میگه خدایی اصلا در حد انتظارم نبود

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
            سیریو که راست میگه خدایی اصلا در حد انتظارم نبود
            ولي با اين كه بتا هست خيلي خوبه ولي هنوز حالا حالا ها جا داره تا عالي بشه ( فقط خدا كنه موزيك و تلفن و يه كاري كنه مثل قبل بشه )

نظر

سیری چون فرا تر از چیزی هست که باید باشه ولی اون سیستم توی اندروید درحد وُیسکنترول ایفون هم نیست. فقط قابلیت سرچ کردن رو داره.

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                سیری چون فرا تر از چیزی هست که باید باشه ولی اون سیستم توی اندروید درحد وُیسکنترول ایفون هم نیست. فقط قابلیت سرچ کردن رو داره.
                سيري هرچي فراتر هم باشه بايد يه چيزي بشه كه راحت باشه قبلا براي موزيك من اسم اهنگ ميگفتم سريع پخش ميشد ولي الان وقتي تو خيابون هستم وقتي آهنگ و ميگم بعد يه مدت شروع به پخش ميكنه و همچنين شماره تلفن ها ، درسته سيري بايد به سرور وصل باشه و اطلاعات به سرور اپل بده ولي به نظرم براي يه آهنگ بهتره اين قسمت سيري آفلاين باشه كه سريع پخش بشه !!!

نظر

خوب این سیری بتا هست شما هم اگه نمیتونید کار کنید اپل حق انتخواب داده خاموشش کنید و از وُیس کنترول استفاده کنید و وقتی دیدن سیری الان بدرد میخوره فعالش کنید

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                    خوب این سیری بتا هست شما هم اگه نمیتونید کار کنید اپل حق انتخواب داده خاموشش کنید و از وُیس کنترول استفاده کنید و وقتی دیدن سیری الان بدرد میخوره فعالش کنید
                    منظورم اين نبود من كه تو عالي بودن و كاربردي بودن سيري شكي ندارم خودم بيشتر كارام با سيري هست فقط گفتم اي كاش ميشد موزيك و تلفن به صورت آفلاين ميشد ؛)

نظر

این بابا کلا قبل تاسیس شرکت چندتا ترانزیستور ساخته بود بعد استیو جابز از اپل بیرونش کرد اونوقت شما میگین بنیانگذار اپل؟!!!! واقعا خنده داره! کاملا معلومه که از گوگل برای این تبلیغات کثیف پول گرفته.

نظر

به نظر من تا حدودي راست ميگه ( متاسفانه )

الان ايفون تنها برتري كه داره وجود فروشگاه نرم افزاري كامل و جامع با برنامه و گيم هاي فوق العاده هستش كه البته يكي از دلايل خيلي خيلي مهم هستش واسه همه

ولي بايد قبول كرد كه از نظر سخت افزاري و يا نرم افزار هاي پايه خيلي كم كار شده روش مثل نبود بلوتوس ( حالا استيو جابز هر دليل داشته كه بلوتوس نذاشته به خودش ربط داره) من خريدار كه اينهمه پول ميدم انتظار دارم يه دستگاه كامل بگيرم درسته كسي مجبورم نكرده ولي ايفون رو ميخوام با امكاناتي كه ديگه اكثر گوشي ها دارن

يا مشكل نداشتن دليوري كه تو امريكا يا كشورهاي پيشرفته كارامد نيستش ولي تو كشورهاي ديگه وجودش لازم هستش

و اونچيزي كه خيلي خيلييييييي مهم هستش صفحه نمايش كوچيك هستش كه الان ديگه گوشي هاي گرون قيمت بالاي 4 اينچ هستش اونم به خاطر برنامه ها و بازي هايي كه اين بزرگي صفحه نمايش رو ميطلبه ( كه دوستان رو نميدونم ولي من كه با اين 3.5 اينچ خيلي مشكل دارم )

درسته استيو جابز رحمته ال.. واقعا شاهكارهايي از خودش به جا گذاشت ولي اين محدوديتهاش واقعا آزار دهنده هستش

به نظرم اگه اپل در گوشي اينده ايفون كه حالا شايد ايفون 5 اسمش باشه تغييرات عمده اي نده ديگه عقب ميمونه از صنعت موبايل

سامسونگ كم مونده ديگه ماشين لباسشويي و يخچال فريزر رو هم تو گوشيهاش جا بده
                        ویرایش توسط King PDA : https://i-phone.ir/forums/member/3727-king-pda در ساعت 18-01-2012, 02:30 AM

نظر

باور كنيد در جهان هيج چيز حوصله سر بر تر از اندرويد نيست

نظر

ایشون از اینکه سهامش رو مفت فروخته الان یه مقداری دچار سوختگی شده !
                            از همین تریبون به جناب وزنیاک اعلام میکنم :
                            آب رو بریز همونجا که می سوزه

نظر

تعصبات بيش از حدمونو اگه بذاريم كنار و از اندرويدهاي جديد هم استفاده كرده باشيم ميفهميم خداييش داره حقيقتو ميگه.

نظر

صبر کنید ..
                              X