اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

استیو وزنیاک :آندروید از آیفون جلو زده است!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

یعنی چی گفته وقتی قبلاً این سؤال ها رو از سیری می پرسیدم جواب میداد ولی الان اشتباه جواب میده؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

اندروید جدید و قدیم نداره رفیق
      سیستم عامله!!
      هرکاریش بکنی همونیه که هست
      نظر این بنده خدا که نمیشه استناد کرد
      یک زمانی یک کاری رو کرده و بعدش استیو گفته برو دنبال بازیت!!
      چیزی بلد بود وگرنه نگهش میداشت...
      نظر اونم هم تراز با یک کاربر ساده است

  

نظر

در مورد سيري من فكر مي كنم اپل براي كنترل موقتي مصرف باطري در ٥.٠.١ حساسيت سنسور تشخيص صدا سيري رو كم كرده
        البته مطمئن نيستم دوستاني كه روي ٥ و ٥.٠.١ تست كردن بايد فرقش رو بگن
        ولي خوب در ٥.١ مطمئننا مثل قبل ميشه
        من با تمام احترامي كه براي وزنياك دارم فكر مي كنم اشتباه مي گه
        همه چيز چند تا ويجت و نرم افزار هاي اپن سورس نيست ، هماهنگي برنامه ها app store با آيفون ها ، ثبات و امنيت كار و همچنين دلگرمي از ساپورت بالا به نظر من مهمتره

جواب اون دوستمون كه در مورد اندازه صفحه گفت
        به نظر من همچنان اندازه صفحه ايده ال براي يك گوشي ، زير ٤ اينچ هست
        اينكه همه سمت گوشي هاي بزرگتر ميرن دليل نميشه كه اين سايز بهترينه
        بطور مثال سامسونگ
        گوشي ٣ اينچ داره ،٤ اينچ خورده اي داره ، گوشي ٥ اينچ خورده اي داره
        تبلتش هم كه ٧ و تا اينچه
        يعني در هر سايزي كه ممكنه زده ، اين بي برنامگيشو ميرسونه و اينكه دقيقا نمي دونه نه كاربر چي ميخواد نه خودش
        براي استفاده از گوشي هاي ٤ اينچ به بالا در خيلي مواقع ( نه هميشه ) لازم به استفاده از هر دو دست هست ، يكي براي نگه داشتن و ديگري براي استفاده
        من ترجيح در سايزي استفاده كنم كه حداقل بخوام گوشي رو توي جيبم بزارم جا بشه
        و اگر به دنبال صفحه بزرگتر براي استفاده بهتر هستم به يك كلمه فكر مي كنم
        آيپد

Sent from my iPhone using Tapatalk
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

اون دوستاني كه ميگن سيري خوب نيست و قبلا بهتر بود روي ايفون هاي قبلي كاري نداره كه سيري رو غير فعال كنيد و از برنامه قبلي استفاده كنيد اون نه اينترنت ميخواد نه خطا داره چون عين عبارت رو پيدا ميكنه. كاري كه اندرويد هم انجام ميده

نظر

دوستان تعصبی نمیگم اما چیزی رو که با چش خودم دیدم رو میگم.
            شما دو تا گوشی یکی اندرویدی و یکی ایفون رو بذارید کنار هم.
            و بازی cut the rope (برای مثال) رو اجرا کنید حتی تفاوت رو هم تو یک بازی ساده احساس میکنید.

همونطور که میدونید نهایت قدرت چند سخت افزار رو شما زمانی میتونید ببینید که اونها با هم match باشن و همچنین سیستم عامل بتونه قدرت اون رو ساپورت کنه.
            اپل خودش سیستم عامل هاش رو میسازه و خودش سخت افزارهاش رو طراحی میکنه که این یعنی هماهنگی کامل.
            اما اندروید برای گوگل هستش که ده تا شرکت با ده فکر متفاوت سخت افزارهاشون رو میذارن روش که خودش یعنی ته ناسازگاری.
            حالا منظورم چی بود؟
            اپل میاد ios5 با cpu 800 مگاهرتزی دو هسته ای برای ایفون 4 اس میذاره و لی گالکسی نکسوس از یک cpu 1.5 مگاهرتز دو هسته ای بهره میبره.اما تو قدرت پردازش ایفون 4 اس یک سر و گردن بالاتره.
            میدونید چرا؟
            چون هم سخت افزار های ایفون 4 اس با هم match هستن و هم ios میتونه اون سخت افزاره رو تا نهایت توانشون ساپورت کنه.
            اما تو اندروید cpu دو هسته ای اصلا ساپورت خوبی ازش نمیشه.حالا هی بیان قدرت سخت افزار رو افزایش بدن بازم فایده ای نداره.
            حالا بیان رو همین اپل خودمون cpu شش هسته ای بذارن تاثیره چندانی نداره.

در اخر سر اگر فکر میکنید اندروید بهتره برید 2 روز باهاشون کار کنید خودتون متوجه منظور من میشید(البته اینم بگم که صد در صد نسبت به اول که اومده بود پیشرفت چشم گیری داشته).
            ویرایش توسط moosavi_69 : https://i-phone.ir/forums/member/42496-moosavi_69 در ساعت 18-01-2012, 10:18 AM

نظر

ساپورت از همه چیز مهمتره ....بعد این همه مدت ای او اس 5هم واسه تری جی اس میاد و بازی های شاخی مثل infinity bladeIIبراش میاد ولی اندرویید چی ..............دوستان شعار اپل یادتون تره اگه قرار بود اپل هم مثل سایر کمپانی ها باشه دیگه میشد اپل قبل از استیو....
              ضمنا راست میگن اقای تمدن شده رییس شرکت اپل؟

نظر

نوشته اصلی توسط red_dragon نمایش پست ها
                ضمنا راست میگن اقای تمدن شده رییس شرکت اپل؟
                نه آقا این شایعه چیه دو سه روز افتاده تو اینترنت
                i-phone.ir
                The Best or Nothing

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                  نه آقا این شایعه چیه دو سه روز افتاده تو اینترنت
                  فكر كنم خبر حقيقت داره ولي نه به عنوان مدير اصلي اپل چون هنوز كوك سر كارشه

نظر

نوشته اصلی توسط saeidta نمایش پست ها
                    فكر كنم خبر حقيقت داره ولي نه به عنوان مدير اصلي اپل چون هنوز كوك سر كارشه
                    خير دوست من
                    جناب سينا تمدن سالهاست تو هيئت مديره اپل هست و يكي از كانديد هاي جايگزيني استيو جابز بعد از استعفاش بود در سال گذشته
                    و اين سايت c-nn كه دست بچه اي ايراني داره به اشتراك گذاشته ميشه مربوط به همون يكسال پيش هست
                    ديگه از بچه هاي اينجا انتظار ميره با اين شايعات كذب بهتر برخورد كنند

Sent from my iPhone using Tapatalk
                    i-phone.ir
                    The Best or Nothing

نظر

اینکه سامسونگ، سونی اریکسون و.. گوشی های قدیمیشون رو با ورژنهای جدید اندروید اپدیت نمیکنن ربطی به اندروید نداره، این موضوع از بیخ هیچ دخلی با اندروید نداره.
                      من کاری به امار بالای فروش گوشی های اندروید ندارم،

تجربه شخصی من از اندروید اینه که اندروید هنوز ضعف های بزرگی داره ولی سرعت پیشرفتش خیلی زیاده و دور از انتظار نیست که ظرف چند سال اینده در بعضی موارد از ای.او.اس پیشی بگیره.
                      دوستانی که تجربه استفاده از سرویس های گوگل رو دارن خوب میدونن که گوگل وقتی روی چیزی کلیک کنه اون سرویس رو تا حد کمال دگرگون میکنه و دور از انتظار نیست که این موضوع در مورد اندروید عملی بشه..

نظر

ولی دوستان ، در هر صورت یه اتفاق جالبی که افتاد این بود که آدم یه خبر طرفداری اپل میزاره صد نفر سپاس میکنن حالا من این خبر رو گذاشتم فقط 1 نفر...
                        چه ربطی به من داره ایتن آقای وزنیاک از این حرفا زده.....

نظر

صبر کنید ..
                        X