اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Sn0wbreeze v2.9 برای ساخت کاستوم فرم ور و جیلبریک انتترد عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط hidden2255 نمایش پست ها
    منم همين مشكل رو با snowbreeze داشتم
    به نظر من با در اسنو كاستوم درست كنيد و با اون ريستور كنيد بهتره
    منم مشکل گیر کردن رو لوگو رو دارم و کاستومی که با Sn0wbreeze v2.9.1 ساختم اصلا خوب نیست
    اگه کاستوم رو با رد اسنو درست کنم و بزنم مشکل بالا اومدن گوشی و کندی توی منو ها حل میشه؟
    من بیسبند 05.13.04 ام .. رد اسنو کاستوم رو بسازه یه وقت خودش نبره رو بیسبند ایپد ؟

کدوم ورژن رد اسنو رو استفاده کنم؟

نظر

شما از هر ورژن رداسنو که استفاده کنید اگر از گزینه Custom IPSW استفاده کنین مشکلی پیش نمیاد بیس باند تکون نمیخوره فرقی نمیکنه از کدوم ورژن استفاده کنید 9.10 به بالا استفاده کنید ، sn0wbreeze بعضی مشکلات مختلفی ایجاد میکنه که از ویندوزی بودنش هست.

نظر

سلام..
        اساتید محترم من یه 3gs لاک دارم و بدون توجه به این مسایل 5.0.1 رو زدم روش. حالا بیس باندش شده 6.15 .... چاره چیه؟ خواهشن راهنمایی کنید آخه امانت بوده گوشی
        ویرایش توسط sasan_d4u : https://i-phone.ir/forums/member/8016-sasan_d4u در ساعت 23-02-2012, 12:58 AM

نظر

شما موقع جیل بریک گزینه ی ipad baseband رو علاوه بر instal cydia بزن.
          بعد از جیلبریک برنامه ی ultrasn0w رو نصب کن

نظر

sn0w brize 2.9.2 منتشر شد
            http://downloads.ih8sn0w.com/sn0wbreeze-v2.9.2.zip

نظر

برای 5.1

نظر

آقا آیفون من بیس باند 6.15 هست و 3جی اس ورژن 5.0.1 قبلا با رداسنو جیلبرک کردم آنتترد شد اما از دیشب هر 2 دقیقه خاموش میشد و اصلا زنگ نمیخورد و بوق هم نمیخورد الان که حتی با آیتیونز هم دارم ریستور میکنم فریمورم رو میگه unknown و اررو 3194 میده! با snowbreez هم که اومدم کار کنم گفت unknown device میشه بگین باید چیکار کنم گوشیم دوباره کار کنه؟ حتی اگه جیل هم نشه نشد! فقط زنگ بخوره و کار کنه!

نظر

دوستان من الان میتونم به کمک این برنامه واسه 4.3.4 یا 4.3.5 کاستوم بسازم؟

نظر

نوشته اصلی توسط babakkhoda2 نمایش پست ها
                    آقا آیفون من بیس باند 6.15 هست و 3جی اس ورژن 5.0.1 قبلا با رداسنو جیلبرک کردم آنتترد شد اما از دیشب هر 2 دقیقه خاموش میشد و اصلا زنگ نمیخورد و بوق هم نمیخورد الان که حتی با آیتیونز هم دارم ریستور میکنم فریمورم رو میگه unknown و اررو 3194 میده! با snowbreez هم که اومدم کار کنم گفت unknown device میشه بگین باید چیکار کنم گوشیم دوباره کار کنه؟ حتی اگه جیل هم نشه نشد! فقط زنگ بخوره و کار کنه!
                    اگه جيبريك واستون مهمه به 4.1 ريستور كنيد فعلا تا بعد ببينيد shsh چه ورژنهايي رو دارين . واسه 3194 هم فايل هاست رو ويرايش و يا به يه درايو ديگه كاتش كنيد ...

نظر

صبر کنید ..
                    X