اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Redsn0w 0.9.10b4 منتشر شد !!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

منم همین مشکل دارم با 4 نمیشه اروز میده جالبه ؟

نوشته اصلی توسط king-1 نمایش پست ها
    الان که جلبریک کردیم با ورژن بتا 4 دیگه نمیشه با این ورژن جلبریک کرد وسطای جلبریک ارور میده !!!!!

نظر

دوستان اگه با ورژنهای قبلی جیل آنتترد کردید و الان هم واقعا مشکل حادی ندارید .... پس دلیلی نداره که اینکار رو انجام بدید.
      واقعا به ریسکش می ارزه ... الان خیلی از دوستان به مشکل برخوردند .... خیلی ها هم نه...!!!!

نظر

حین لودینگ جیل بریک اررور میدە :
        mounting roots as read-only …
        ERROR!
        AppleBCMWLANCore: :handleIOKitBustyWatchdogTimeout(): Error, no successful firmware download after 60000 ms!! Giving up...

... چند بار هم امتحان کردم
        ویرایش توسط kurd-iphone : https://i-phone.ir/forums/member/32858-kurd-iphone در ساعت 18-01-2012, 04:50 AM

نظر

مشکل من بالا تو عکس حل دوستنای مه برخورد کردن مشکل اینجا بودش که بنده توی usb 3 کابل را زده بودم توی usb 2 زدم حل شد .

نظر

عزیز ربطی نداره منم از بتا یک تا چهارو با یو اس بی ۳ انجام دادم هیچ مشکلی نداشتم برای جیل مجدد هم فقط تیک سیدیا رو بردارین

نظر

ادمین بخش لطفا یە کمکی بکن چیکار کنیم ... ارور میدە

ERROR!
              AppleBCMWLANCore: :handleIOKitBustyWatchdogTimeout(): Error, no successful firmware download after 60000 ms!! Giving up...

نظر

نوشته اصلی توسط kurd-iphone نمایش پست ها
                ادمین بخش لطفا یە کمکی بکن چیکار کنیم ... ارور میدە

ERROR!

شما ipsw رو دستی بهش بده.
                اول روی extras بزن و بعدش روی select ipsw بزن و فریمور 5.0.1 رو انتخاب کن
                بعد رو back بزن و مراحل جیلبریک رو ادامه بده

نظر

صبر کنید ..
                X