اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راه حل عدم نشان دادن شماره موبایل در My Number در سیمکارت ایرانسل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

راه حل عدم نشان دادن شماره موبایل در My Number در سیمکارت ایرانسل

نوشته اصلی توسط behzad_sh نمایش پست ها
    براى منم امروز اين مشكل به وجود اومد. نه آى مسيجم فعال ميشه و نه فيس تايمم. سيمكارتم همراه اوله. كسى ميدونه مشكلش چيه؟
    متاسفانه برای من هم پیش اومده این مشکل

Tapatalk |  | iPhone5

نظر

دوستان این جی پی اس که ایرانسل داره هم کار می کنه؟(همونی که تو مبایل ها ی قدیمی اسم جایی که هستی را نشون میده)

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

نوشته اصلی توسط =Sina= نمایش پست ها
        دوستان این جی پی اس که ایرانسل داره هم کار می کنه؟(همونی که تو مبایل ها ی قدیمی اسم جایی که هستی را نشون میده)

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
        منظورتون همونیه که روی صفحه اول موبایل نزدیک ترین دکل رو نشون می ده که تقریبا" میشه جایی که شما هستید؟!

نظر

نوشته اصلی توسط PouyanHP نمایش پست ها
          منظورتون همونیه که روی صفحه اول موبایل نزدیک ترین دکل رو نشون می ده که تقریبا" میشه جایی که شما هستید؟!
          بله همونه

نظر

نوشته اصلی توسط jazirehco نمایش پست ها
            سلام بچه ها
            لطفا یکی کمک کنه
            تو کل اینترنت دو روزه سرچ میکنم به نتیجه ای نرسیدم
            من ی 4 اس دارم و ی خط همراه اول
            تا 2 روز پیش فیس تایم و آی مسیجم راحت کار میکرد و هر وقت هم که خاموشش میکردم و دوباره روشن میکردم اکتیو میشد و مشکلی هم نداشت
            دوروز پیش خاموشش کردم آی مسیج و بعد چند ساعت روشن کردم هر کاری میکنم دیگه اکتیو نمیشه رو ویتیک فر اکتیو مونده فقط با ایمیل میشه باهاش کار کرد
            یعنی ایمیل و آی دی اپل و میشناسه راحت هم مسیج میفرسته ولی دیگه سیم کارتو نمیشناسه ، همه کار کردم ریستور کردم از چیز پی ان استفاده کردم با چند تا خط مختلف اینترنت امتحان کردم خط ایرانسل و ی همراه اول دیگه هم انداختم
            حتی دوساسعت هم وایسادم شاید اکتیو شه نشد که نشد . اعصابم و داغون کرده هر کاری مسکنم درست نمیشه ، توروخدا ی کمکی بکنین این مشکل حل شه دیگه کلافه شدم
            تو قسمت فون هم شمارم و هم با 98+ زدم هم با دوصفر هم بدون صفر اصلا انگار نه انگار
            چیکار کنم ؟
            سلام
            منم همین مشکلو با ipad پیدا کردم.
            من ipad را با کیید های home و power ریستارت کردم. و وقتی بالا اومد دیدم که تمام پسورد هایی که ست کرده بودم ، پاک شده. حتی چیز پی ان. و رمز وایرلس و ایمیل هام.
            بقیه پسورد ها را دوباره ست کردم و لی facetime و imessage فعال نمیشه. حتی با اتصال چیز پی ان. پیغام check your internet connection میده

نظر

سلام دوستان من این مشکل با سیم ایرانسل دارم
              به روش پست پست اول به نتیجه نرسیدم، reset network هم جواب نداد. سیمکارت همراه اولم به خوبی جواب میداد. کسی راهی سراغ داره
              مردم از بی imessage و facetime کلافه شدم،

نظر

کسی راه حلی نداره ؟

نظر

و همچنان روی 4s این مشکل پا بر جاس

نظر

الان من روی 5s هم همین مشکل رو دارم
                    شماره ام رو در my number نشون نمیده و unknown زده و imessage و facetime هم فعال نمیشه و waitng for activation زده!

نظر

نوشته اصلی توسط sasanrst نمایش پست ها
                      الان من روی 5s هم همین مشکل رو دارم
                      شماره ام رو در my number نشون نمیده و unknown زده و imessage و facetime هم فعال نمیشه و waitng for activation زده!
                      مشکل از اینجاست که اپراتور ها بستن

نظر

صبر کنید ..
                      X