اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راه حل عدم نشان دادن شماره موبایل در My Number در سیمکارت ایرانسل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

واقعا ايول دمت گرم گل كاشتي مدت هاست دانبال اين ميگشتم

نظر

برادر خوب همه میدونن یک اس ام اس میفرسته فعال میشه
      این همه بحث دارشت؟

نظر

با این کار برای من فقط شماره تو فیس تایم اومد برای ای مسیج چه کار کنم؟ برای اونم این کار کردم.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

برای گوشی های لاک هم جواب میده؟
          ممنون

نظر

واسه من قبلا یه بار آورد نمیدونم چطوری . گوشی لاک هست . ایرانسل دارم.
            ولی دیگه هر کاری میکنم نمیاد .

نظر

من مدتیست دنبال حل این مشکل هستم اما هر کار کردم نشد تورور خدا کمک کنید!!
              قلقی داره میشه اسکرین شات هم بذارید بگید در چه حالتی باید ایمسیج و فیس تایم باشه که اینکارو بکنم.
              من میخوام فعال هم بکنم رو waiting میمونه اما هردوش کار میکنه اما مشکل نشناختن شماره دارم.
              خلاصه شرایط حل این مشکلم بگید دوستان ممنونم تشکر
              ویرایش توسط wildstink : https://i-phone.ir/forums/member/75179-wildstink در ساعت 06-10-2012, 11:02 PM

نظر

ماله من از اول درس بووود !

نظر

نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
                  ماله من از اول درس بووود !
                  بله منم سیمکارت همراه اول میندازم درسته با ایرانسل این مشکلو داره

نظر

سلام بچه ها
                    لطفا یکی کمک کنه
                    تو کل اینترنت دو روزه سرچ میکنم به نتیجه ای نرسیدم
                    من ی 4 اس دارم و ی خط همراه اول
                    تا 2 روز پیش فیس تایم و آی مسیجم راحت کار میکرد و هر وقت هم که خاموشش میکردم و دوباره روشن میکردم اکتیو میشد و مشکلی هم نداشت
                    دوروز پیش خاموشش کردم آی مسیج و بعد چند ساعت روشن کردم هر کاری میکنم دیگه اکتیو نمیشه رو ویتیک فر اکتیو مونده فقط با ایمیل میشه باهاش کار کرد
                    یعنی ایمیل و آی دی اپل و میشناسه راحت هم مسیج میفرسته ولی دیگه سیم کارتو نمیشناسه ، همه کار کردم ریستور کردم از چیز پی ان استفاده کردم با چند تا خط مختلف اینترنت امتحان کردم خط ایرانسل و ی همراه اول دیگه هم انداختم
                    حتی دوساسعت هم وایسادم شاید اکتیو شه نشد که نشد . اعصابم و داغون کرده هر کاری مسکنم درست نمیشه ، توروخدا ی کمکی بکنین این مشکل حل شه دیگه کلافه شدم
                    تو قسمت فون هم شمارم و هم با 98+ زدم هم با دوصفر هم بدون صفر اصلا انگار نه انگار
                    چیکار کنم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط jazirehco نمایش پست ها
                      سلام بچه ها
                      لطفا یکی کمک کنه
                      تا 2 روز پیش فیس تایم و آی مسیجم راحت کار میکرد و هر وقت هم که خاموشش میکردم و دوباره روشن میکردم اکتیو میشد و مشکلی هم نداشت
                      دوروز پیش خاموشش کردم آی مسیج و بعد چند ساعت روشن کردم هر کاری میکنم دیگه اکتیو نمیشه رو ویتیک فر اکتیو مونده فقط با ایمیل میشه باهاش کار کرد
                      یعنی ایمیل و آی دی اپل و میشناسه راحت هم مسیج میفرسته ولی دیگه سیم کارتو نمیشناسه ، همه کار کردم ریستور کردم از چیز پی ان استفاده کردم با چند تا خط مختلف اینترنت امتحان کردم خط ایرانسل و ی همراه اول دیگه هم انداختم
                      حتی دوساسعت هم وایسادم شاید اکتیو شه نشد که نشد . اعصابم و داغون کرده هر کاری مسکنم درست نمیشه ، توروخدا ی کمکی بکنین این مشکل حل شه دیگه کلافه شدم
                      تو قسمت فون هم شمارم و هم با 98+ زدم هم با دوصفر هم بدون صفر اصلا انگار نه انگار
                      چیکار کنم ؟
                      متاسفانه راه قطعی واسه این مشکل هنوز پیدا نشده و ظاهرا هم فقط در ایران این مشکل هست و در فروم های خارجی هم راه حلی پیدا نمیشه

نظر

خوب باید چیکار کرد ؟ یعنی به مخابرات ایران ربط داره ؟ پس چرا تا دو روز پیش درست بود آخه ؟!!!

نظر

واقعا نمیدونم و مدت زیادیست دنبال حل این مشکل بودم اما نتیجه نگرفتم اما فکر میکنم با توجه به تحریم ها و همچنین به رسمیت نشناختن اپراتورهای ایران و مشکلات همین سیم کارت های ایران در فعال کردن برنامه هایی نظیر وایبر و whatsapp این مشکل به داخل برمیگرده و فعلا راه حلی قطعی پیدا نشده.
                          منم ابتدا با این موضوع خیلی مشکل داشتم اما بعد متی دیدم خیلی شناختن شماره تلفن توسط اپل تاثیری نداره.
                          البته در مورد سیمکارت همراه اول این مشکل اصلا نیست و با یک ریستور احتمالا مشکل شما رفع میشه و اصلا من ندیدم با همراه اول کسی مشکل اینچنینی داشته باشه.
                          اگر هم وضعیت فعال شدن ایمسیج و قپفیس تایم شما در حالت انتظاره توصیه ام به شما اینه ابتدا گوشی تنها با وای فای به اینترنت وصل کنید (اینترنت جی پی ار اس قطع کنید) بعد برید قسمت فیس تایم و خاموش کنید اونو بعد چند ثانیه دوباره روشن کنید و اگه دوباره سوال کرد بجای yes دکمه no را بزنید و خواهید دید اکتیو میشه در مورد ایمسیج هم به همین صورت.
                          ویرایش توسط wildstink : https://i-phone.ir/forums/member/75179-wildstink در ساعت 09-10-2012, 02:29 AM

نظر

خوب باید چیکار کرد ؟ یعنی به مخابرات ایران ربط داره ؟ پس چرا تا دو روز پیش درست بود آخه ؟!!!
                            دوست عزیز منم همین مشکلو داشتم. بعد از اینکه در برنامه ی وایبر شمارمو با +۹۸ نوشتم خود به خود My Number من فعال شد شما تست کنید ببینید درست میشه یا نه.

نظر

سلام بچه ها
                              لطفا یکی کمک کنه
                              چیکار کنم ؟

براى منم امروز اين مشكل به وجود اومد. نه آى مسيجم فعال ميشه و نه فيس تايمم. سيمكارتم همراه اوله. كسى ميدونه مشكلش چيه؟

نظر

متاسفانه برای من هم پیش اومده این مشکل

Tapatalk |  | iPhone5

نظر

صبر کنید ..
                                X