اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در استفاده از برنامه Move2Unlock

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در استفاده از برنامه Move2Unlock

سلام دوستان

با برنامه Move2Unlock ، میخواستم ساعت روی Lockscreen رو بردارم که دکمه Slide to Unlock هم برداشته شده و دیگه الان نمی تونم به صفحه برنامه هام دسترسی پیدا کنم !

اصلاً هیچ کاری نمی تونم انجام بدم چون صفحه اصلی هیچ چیزی برای آنلاک شدن نداره ! نه میتونم تماس بگیرم نه هیچ چیز دیگه !

با برنامه iFunBox هم سعی کردم برنامه رو پیدا کنم و پاک کنم ولی پیدا نشد !

لطفاً راهنمایی کنید

ممنون

سلام
    تو تنظیمات برنامه چیز خاصی تنظیم کردید ... مثل چرخاندن گوشی برای باز شدن یا حالت ورق زدن و اینجور چیزها ...؟

نظر

نوشته اصلی توسط HKTFSK نمایش پست ها
      سلام
      تو تنظیمات برنامه چیز خاصی تنظیم کردید ... مثل چرخاندن گوشی برای باز شدن یا حالت ورق زدن و اینجور چیزها ...؟
      دوست عزیز،
      گزینه Hide Lockscreen Clock و Hide Slide to unlock رو زدم ( قبلاً هم از این برنامه استفاده کرده بود و مشکلی نداشت . فقط عکس صفحه رو کنار میزدم و صفحه برنامه ها ظاهر میشد ) ولی اینبار با رفتن Slide to Unlock نمی تونم به صفحه ها دسترسی پیدا کنم

نظر

ببینید این توضیحات رو تو یک فروم دیگه دیدم ... شاید بکارتون بیاد.
        =============
        2 نمونه از 7 روش باز کردن نیاز داره که شما با 2 انگشت کار کنید (مورد 6 و 7 ) در مورد ششم شما باید با 2 انگشت خود لاک اسکرین رو بچرخونید! و در مورد هفتم باید با 2 انگشت زوم کنید تا باز بشه که شاید در نگاه اول به ذهن کسی نرسه ، حالت های ساده تری مثل برگ زدن و ... هم هست .
        =============

نظر

ببینید این توضیحات رو تو یک فروم دیگه دیدم ... شاید بکارتون بیاد.
          =============
          2 نمونه از 7 روش باز کردن نیاز داره که شما با 2 انگشت کار کنید (مورد 6 و 7 ) در مورد ششم شما باید با 2 انگشت خود لاک اسکرین رو بچرخونید! و در مورد هفتم باید با 2 انگشت زوم کنید تا باز بشه که شاید در نگاه اول به ذهن کسی نرسه ، حالت های ساده تری مثل برگ زدن و ... هم هست .
          =============

دوست عزیز واقعاً ممنونم . با دو انگشت چرخوندم و لاک اسکرین، آنلاک شد.

ممنون از راهنماییتون

نظر

خواهش میکنم ... خوشحال شدم که مشکل شما حل شد.
            در ضمن همین الان این برنامه رو نصب کردم ... و انتهای صفحه در این مسیر move2Unlock/Behaviour/Unlock type
            یک متن هشدار دهنده دیدم که نوشته : تمام حالتهای موجود مخصوصاً Pinch lockscreen را قبل از اینکه Unlock Slidbar را مخفی کنید .. امتحان کنید.

موفق باشید

نظر

خواهش میکنم ... خوشحال شدم که مشکل شما حل شد.
              در ضمن همین الان این برنامه رو نصب کردم ... و انتهای صفحه در این مسیر move2Unlock/Behaviour/Unlock type
              یک متن هشدار دهنده دیدم که نوشته : تمام حالتهای موجود مخصوصاً Pinch lockscreen را قبل از اینکه Unlock Slidbar را مخفی کنید .. امتحان کنید.

موفق باشید
              الان که شما فرمودید دوباره رفتم و نگاه کردم . بصورت تذکر مهم اشاره کرده بود که متاسفانه دقت نکرده بودم ...

نظر

سلام دوست عزیز .
                منم مشکل همین دوستمون رو پیدا کردم ولی متاسفانه با اون 2 روشی که فرمودید نتونستم انلاک کنم .
                اگه روش های دیگه ای هم هست بیزحمت ذکر کنین.
                با تشکر

نظر

صبر کنید ..
                X