اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چند تا سوال از کسایی که 4s از آمریکا خریدن ؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چند تا سوال از کسایی که 4s از آمریکا خریدن ؟!

لطفا دوستانی که گوشی خود رو از آمریکا خریدن بیان و به این چند تا سوال زیر پاسخ بدن :
    (فقط لطفا کسانی جواب بدن که مستقیما گوشیشون رو از آمریکا آوردن نه اینکه پارت نامبرش مال آمریکا باشه )

1- ممکنه نسخه آنلاک فکتوری باشه که با اپراتور های ایران مشکل داشته باشه و آنلاک فکتور برای اپراتور های آمریکا باشه ؟
    2- این صحت داره که باید سیستم عاملش رو عوض بکنیم و سیستم عامل مخصوص خاورمیانه رو نصب بکنیم تا فارسی رو هم ساپورت بکنه ؟
    3- بعد این قضیه ثبت سریال گوشی رو هم یکم در موردش توضیح بدین ؟
    ( این ثبت سریال برای این مدل گوشی ها الزامی هست ؟ اگه ثبت نکنیم کار نمی کنه ؟ ممکنه ثبت نشه ؟ یکم توضیح بدین)
    همراه اول - ثبت سریال گوشی

دو تا اولی خیر ۱۰۰٪ ، سومیم ما که ۳ ساله ایفون داریم چیزی ثبت نکردیم تابحال

نظر

دوتای اولی رو دوستمون به درستی اشاره کرد. در مورد ثبت گوشی چنانچه Range اه IMEI شما در مخابرات ثبت نباشه یه مدت طول میکشه تا وارد سیستم بشه و سرویس بده. سال 2007 و 2008 همین مشکل رو با 2G هایی که وارد میکردیم داشتیم که همیشه به همین آدرس که دادین میرفتیم و ثبت میکردیم و بعد از ۱۰ تا ۱۴ روز سرویس میداد گوشی ها (البته نمیدونم همچنان این سرویس پابرجاست یا نه) !

نظر

من به شخصه چندین بار آی فون های ۳ جی به بعد رو آوردم و نیازی به ثبت نیست،* در واقع این حوری که یادمه تو سایت میگه ثبته (ولی ۱۰۰ درضد مطمءن نیستم)
        with

نظر

خیلی ممنون
          لطفا بقیه دوستان هم بیان و اطلاعاتشون رو بگن

نظر

سيستم عامل فرقی ندارد دوست عزيز و برای همه يکسان هست، در مورد آنتن دهی اوليه 4s ll/a گاهی مواقع نسبت به مدل 4 که داشتم ديرتر آنتن ميدهد. نيازی به ثبت سريال هم نيست.

نظر

1 و 2 جواب خیر هست و مورد 3 هم نیازی به ثبت نیست. کلا مردم زیاد دوست دارن شایعه درست کنند.

نظر

اون ثبت سریال برای اینه که اگر گوشی شما رو خدای نکرده دزد برد...imei گوشی شما در دیتابیس مخابرات باشه و از طریق اون بتونن گوشی شما رو ردیابی کنند.
                کلا توصیه میشه که اینکار رو انجام بدین در سایت همراه اول

نظر

نوشته اصلی توسط Mohammad86 نمایش پست ها
                  اون ثبت سریال برای اینه که اگر گوشی شما رو خدای نکرده دزد برد...imei گوشی شما در دیتابیس مخابرات باشه و از طریق اون بتونن گوشی شما رو ردیابی کنند.
                  کلا توصیه میشه که اینکار رو انجام بدین در سایت همراه اول
                  چه ربطی به دزدی داره و از کی تاحالا گوشی دزدیده شده رو ردیابی میکنن ؟
                  وقتی گوشی کسی به سرقت میره, طرف میره ثبتش میکنه که دیگه سرویس یا همون آنتن نده. حالا میخواد قبلا ثبت کرده باشه میخواد ثبت نکرده باشه, آخرش باید بره گزارش بده تا توی بلک لیست ثبت بشه.
                  در ضمن وقتی Range اه یه IMEI ثبت بشه دیگه لازم نیست همه برن ثبت کنن. اون اوایل مخابرات میگفت ما سیستمامون کد اول IMEI آیفون که 01 هست رو قبول نمیکنه که بعدا اصلاحش کردن. یا مثلا مشکل BTS ها بود یه زمانی که توی یه خیابون آیفون آنتن میداد ولی توی ۱۰ تا خیابون خیر

نظر

والا برای ما رو که دزدیدن و ما رفتیم همراه اول و تالیا و ایرانسل.....ردیابیش هم کردن و دزدش رو هم گرفتن و ما رو به گوشیمون رسوندن!
                    گفتند که اگر ثبت نمیکردی گوشیتو نمیتونستیم برات پیداش کنیم...
                    حالا شما اینجوری میگی حتما همینطوره مدیریت جان!

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad86 نمایش پست ها
                      والا برای ما رو که دزدیدن و ما رفتیم همراه اول و تالیا و ایرانسل.....ردیابیش هم کردن و دزدش رو هم گرفتن و ما رو به گوشیمون رسوندن!
                      گفتند که اگر ثبت نمیکردی گوشیتو نمیتونستیم برات پیداش کنیم...
                      حالا شما اینجوری میگی حتما همینطوره مدیریت جان!
                      اگر طرف گوشی رو فروخته بود یا زده بود خرابش کرده بود چی ؟
                      پولش رو بهتون میدادن ؟

نظر

گوشی ما که سالم به دستمون رسید!..حالا اگه فروخته باشه هم میره تو پاچه اونی که گوشی دزدی رو خریده...
                        چون حکم قضایی صادر میکنن و با یه مامور میفرستن در خونش که بگیریش!
                        حالا اینکه بلایی سرش بیاره پولش رو ازش میگیرن یا نه رو من نمیدونم!

نظر

نوشته اصلی توسط tarfand128 نمایش پست ها
                          لطفا دوستانی که گوشی خود رو از آمریکا خریدن بیان و به این چند تا سوال زیر پاسخ بدن :
                          (فقط لطفا کسانی جواب بدن که مستقیما گوشیشون رو از آمریکا آوردن نه اینکه پارت نامبرش مال آمریکا باشه )

1- ممکنه نسخه آنلاک فکتوری باشه که با اپراتور های ایران مشکل داشته باشه و آنلاک فکتور برای اپراتور های آمریکا باشه ؟
                          2- این صحت داره که باید سیستم عاملش رو عوض بکنیم و سیستم عامل مخصوص خاورمیانه رو نصب بکنیم تا فارسی رو هم ساپورت بکنه ؟
                          3- بعد این قضیه ثبت سریال گوشی رو هم یکم در موردش توضیح بدین ؟
                          ( این ثبت سریال برای این مدل گوشی ها الزامی هست ؟ اگه ثبت نکنیم کار نمی کنه ؟ ممکنه ثبت نشه ؟ یکم توضیح بدین)
                          همراه اول - ثبت سریال گوشی
                          من الآن دارم از گوشی خریداری شده از اپل استور آمریکا استفاده می کنم. جواب هر سه سؤال شما منفیه.

نظر

براي ثبت سريال
                            بعد از سرقت هم ميتونيم ثبتش كنيم

Sent from my iPhone4s using Tapatalk{TT}

نظر

من ۴اس دارم و از امریکا خریدم
                              سوال اول و دومنون جوابش منفی است
                              در مورد سوال سوم هم من سریال نامبر ثبت نکردم ولی همراه اول میدونم تو سایتش یه گزینه برای ثبت سریال گوشی داره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                              X