اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست جایگزینی برای itunes در مک.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست جایگزینی برای itunes در مک.

دوستان کسی برنامه جایگزینی برای ایتونز سراغ داره که بشه باش play list تو ایپد و ایفون درست کرد؟

خوب چرا دقیقا از آیتونز استفاده می کنی ؟ فکر نکنم جایگزین بهتری برای انتقال playlist ها به آیفون باشه
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

آیتونز یکی از حرفه ای ترین برنامه های پخش و نگه داری هست که حتی کاربرانی که محصولات اپل هم ندارند اگر دنبال یه چیزه خوب باشن آیتونز رو انتخاب میکنن.

و چیزی م که شما میخاین فکر نمیکنم کاملتر از این باشه تو آیتونز همه موارد هست

نظر

دلیلش اینه که من روی ۶-۷ تا دستگاه همش موزیک میریزم و مدام باید پلی لیستارو تغیر بدم و کم و زیاد کنم. نمیخوام ایتونزم زیاد شلوغ باشه

نظر

نبود؟

نظر

برنامه برای ساخت پلی لیست زیاد هست که بشه اون رو به آیفون فرستاد ولی پیشنهاد نمیشه چون تداخل با آیتونز پیدا می کنه
            i-phone.ir
            The Best or Nothing

نظر

یه سوال متفرقه ، ایتیونز یکم ویندوزو کند نمیکنه ؟ من سیستمم بالا هست سخت اقزارش ولی مخصوصا با ایتیونز مشکل دارم،مخصوصا اول کار که ایفونو وصل میکنیم خود اینیونز کیاد بالا میخواد به سرور وصل شه همگ میکنه

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
                یه سوال متفرقه ، ایتیونز یکم ویندوزو کند نمیکنه ؟ من سیستمم بالا هست سخت اقزارش ولی مخصوصا با ایتیونز مشکل دارم،مخصوصا اول کار که ایفونو وصل میکنیم خود اینیونز کیاد بالا میخواد به سرور وصل شه همگ میکنه
                اين مشكل ويندوز هست

Sent from my iPhone using Tapatalk
                i-phone.ir
                The Best or Nothing

نظر

یعنی چی دقیقا ؟ نمیشه کاری کرد که ایتیونز اتوماتیک نخواد به سرور وصل شه ؟

نظر

به تنظیمات itunes برید در منوی general تیک گزینه check for new software updates automatically رو بردارید.

نظر

صبر کنید ..
                    X