اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ریختن فایل در Camera Roll

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ریختن فایل در Camera Roll

باسلام و خسته نباشید
    من چند روز پیش گوشی مو به 5.0.1 ریستور کردم و بعد جیلبریک. قبل از این کار از تصاویر دوربین گوشی از طریق iFunbox یک Backup تهیه کردم، اما الان همان تصاویر را وقتی تو iOS جدید از همان طریف iFunbox کپی می کنم در قسمت Picture گوشی نمیاد.
    ممنون میشم اگه من و راهنمایی کنید چجوری می تونم عکس هامو به گوشی برگردانم. ممنون

در اي او اي ٥ خير نمياد فك كنم ifunbox در اين فريمور مشكل داره
    شما از ايتونز عكسارو كپي كن
    عكساتو بزار تو يه فولدر(در ويندوز)به my picture كپي كن از ايتونز تيك سينك عكس رو بزن و سينك كن!

نظر

نوشته اصلی توسط aryasalahi نمایش پست ها
      در اي او اي ٥ خير نمياد فك كنم ifunbox در اين فريمور مشكل داره
      شما از ايتونز عكسارو كپي كن
      عكساتو بزار تو يه فولدر(در ويندوز)به my picture كپي كن از ايتونز تيك سينك عكس رو بزن و سينك كن!
      ممنون از شما اما اگر اون فولدر از سیستم پاک یا جابه جا کنم کل فایل ها باز میشه باز!

نظر

يه راهي ديگه هم داره كه از sync كردن بهتره
        عكسارو بريز تو برنامه اي مثل ifile يا ifiles (با هر دو ميشه ) بعد برنامه رو باز كن مارك all كن و save to camera roll

نظر

نوشته اصلی توسط posiedon3000bc نمایش پست ها
          يه راهي ديگه هم داره كه از sync كردن بهتره
          عكسارو بريز تو برنامه اي مثل ifile يا ifiles (با هر دو ميشه ) بعد برنامه رو باز كن مارك all كن و save to camera roll
          آخه مشکل همین جاس بعد از Mark All نمیشه Send To Camera Roll کرد، فقط تک تک میشه این کارو کرد.

نظر

نه! راهش این نیست ! شما باید تمام عکس ها رو کپی کنید با ifunbox یا .... به آدرس var/mobile/media/DCIM//100apple (*آدرسی که الان عکسی که با ایفونت گرفتی توش باشه )*فکر میکنم درست گفتم آدرس رو!
            بعد شما باید بری به این آدرس و ۳ فایل زیر رو پاک کنی!
            /private/var/mobile/Media/PhotoData/
            com.apple.photos.caches_metadata.plist, Photos.sqlite, PhotosAux.sqlite
            اما باز به بک آپ بگیر! بعد برنامه photo رو دوباره باز کنی میزنه (*خاموش روشت هم کنی بهتره)
            ویرایش توسط truculent : https://i-phone.ir/forums/member/107-truculent در ساعت 13-01-2012, 10:48 PM

نظر

پیشنهادم استقفاده از برنامه ی PhotoManegarePro هستش
              میتونید با وایرلس عکس هارو داخل برنامه بریزید و از اونجا در CameraRoll سیو کنید

App Tracker

نظر

به نظر من هم بهترين گزينه اونه كه آقا عليرضا گفتن

نظر

نوشته اصلی توسط truculent نمایش پست ها
                  نه! راهش این نیست ! شما باید تمام عکس ها رو کپی کنید با ifunbox یا .... به آدرس var/mobile/media/DCIM//100apple (*آدرسی که الان عکسی که با ایفونت گرفتی توش باشه )*فکر میکنم درست گفتم آدرس رو!
                  بعد شما باید بری به این آدرس و ۳ فایل زیر رو پاک کنی!
                  /private/var/mobile/Media/PhotoData/
                  com.apple.photos.caches_metadata.plist, Photos.sqlite, PhotosAux.sqlite
                  اما باز به بک آپ بگیر! بعد برنامه photo رو دوباره باز کنی میزنه (*خاموش روشت هم کنی بهتره)
                  این کارو کردم الان یه 1 ساعتی میشه صفحه photo مشکی شده چیزی نشون نمیده.
                  البته حجم عکسامو فیلم هام 6GB بود. شاید واسه اینه.
                  فقط امیدوارم مجبور نشم Restore کنم

نظر

بهترین روش برای ریختن عکس روی ایپد از طریق همون نرم افزار ifiles هست. چیزیه که من همیشه استفاده میکنم. اول با کامپیوتر عکس هارو بریزید توی ایفایلز بعد با خود گوشی یا ایپد ادیت رو بزنید همه عکسا رو انتخاب کنید. اون پایین یه ایکون هست که نوشته to camera roll . اون رو که بزنید تمام عکسایی که انتخاب کردید یک جا وارد کمرا رول میشه. بعد میاونید عکسا رو از توی ایفایلز پاک کنید.
                    این روش یه مزیت خیلی بالا داره اینکه عکساتون هر موقع بخواید از توی photos قابل پاک شدنه. اون دوستی که گفتن گزینه سند تو رول نداره توجه کنید که بعد از سلکت کردن همه عکسها گزینه to camera roll پایین صفحه سمت راست هست. ضمنا نرم افزار ifiles نه ifile. ایکون نرم افزار ایفایلز زرد رنگ هست با طرح سه نفر که دستشون رو گردن همه.
                    من مدتهاست ازین روش استفاده میکنم

یک نکته خیلی مهم که یادم اومد اینه که اگه شما بین فایل های عکستون یه پسوند نامناسب مثل تمپ رو هم ادد کنید اونوقت دکمه to camera roll خاموش میشه. پس دقت کنید انتخابهاتون فقط عکس باشن با پسوند قابل پشتیبانی برای ایپد مثل jpeg
                    ویرایش توسط zedquan : https://i-phone.ir/forums/member/102753-zedquan در ساعت 02-03-2013, 01:34 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mahdi_kh نمایش پست ها
                      باسلام و خسته نباشید
                      من چند روز پیش گوشی مو به 5.0.1 ریستور کردم و بعد جیلبریک. قبل از این کار از تصاویر دوربین گوشی از طریق iFunbox یک Backup تهیه کردم، اما الان همان تصاویر را وقتی تو iOS جدید از همان طریف iFunbox کپی می کنم در قسمت Picture گوشی نمیاد.
                      ممنون میشم اگه من و راهنمایی کنید چجوری می تونم عکس هامو به گوشی برگردانم. ممنون
                      با سلام.

بنده بعد از کلی جستجو و تست همه راه ها پیشنهاد برنامه Downloads lite را دانلود کنید همه مشکلات حل میشه.

موفق باشید.

نظر

نوشته اصلی توسط elnazaghili نمایش پست ها
                        با سلام.

بنده بعد از کلی جستجو و تست همه راه ها پیشنهاد برنامه Downloads lite را دانلود کنید همه مشکلات حل میشه.

موفق باشید.
                        این تاپیک مربوط به ۳ سال و نیم پیشه عزیز :-D :-D :-D

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                        X