اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دریافت برنامه های پولی به صورت مجانی و کاملا قانونی از اپ استور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دریافت برنامه های پولی به صورت مجانی و کاملا قانونی از اپ استور

درود بر همه ی دوستان عزیز
    شاید برای خیلی از شما دوستان پیش اومده که بخواید از اپ استور اپلیکیشن بخرید اما افزایش قیمت دلار و یا در دسترس نبودن گیفت کارت شما رو از این کار پشیمون کرده اما من به تازگی سایتی رو پیدا کردم که به شما این امکان رو میده که با نصب اپلیکیشن های پیشنهادی این سایت امتیاز کسب کنید و در نهایت با این امتیاز ها از بین برنامه های معروف اپ استور یکی رو انتخاب کنید و یک کد برای دانلود اون از اپ استور دریافت کنید
    کار با این سایت بسیار اسونه
    فقط کافیه که با یکی از ای دیوایس ها ( ایفون - ایپاد - ایپد ) وارد این سایت Free My Apps - Never Pay for Apps Againبشید
    برای استفاده از امکانات این سایت احتیاج به ثبت نام نیست بلکه این سایت از یو اس اس ای دی دستگاه شما استفاده میکنه
    بعد از وارد شدن به سایت از شما اجازه گرفته میشه که سایت از ussid دستگاهتون برای ثبت نام استفاده کنه بعد از اون کافیه روی یکی از اپلیکیشن های پیشنهادی این سایت کلیک کنید تا به اپ استور هدایت بشید
    دقت کنید که اینجا حتما باید چیز پی ان داشته باشید تا بتونید برنامه ها رو از اپ استور دانلود کنید
    اگر سرعت اینترنتتون پایینه میتونید فقط دانلود رو روی ایفونتون شروع کنید و بعد روی کامپیوتر دانلود رو انجام بدید و بعد باید برنامه رو نصب کنید روی دستگاهتون و به مدت ۳۰ ثانیه برنامه رو باز کنید
    بعد از اون دیگه میتونید برنامه رو در صورت عدم تمایل پاک کنید
    حالا با نصب نرم افزار ها امتیاز کسب کنید و در اخرین مرحله به لیست اپلیکیشن های هدیه برید و یکی رو انتخاب کنید
    به شما کدی برای دریافت اون به صورت قانونی از اپ استور داده میشه که باید توی ای دی تون Redeem کنید
    نکته : شما میتونید با هر چند تا ایفون یا ایپاد این کارو انجام بدید به دلیل اینکه این سایت از USSD شما استفاده میکنه
    خوش باشید
    در صورت داشتن هرگونه مشکل حتما توی تاپیک بگید تا راهنمایی کنم !

دوست عزیز تاپیکت تکراریه
    http://www.i-phone.ir/forums/thread57158.html

نظر

صبر کنید ..
    X