اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست راهنمایی برای ITunes

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست راهنمایی برای ITunes

سلام دوستان :

یه سوال دارم.

من روی کامپیوترم ITunes رو نصب کردم. آیپد خودم رو که کاملا همه ی برنامه هاش رو خریدم و جیلبرک نکردم رو وصل کردم و الان حدود 3 ماه هستش که دارم دائما بک آپ می گیرم و برنامه ها و بازی هایی که دانلود و یا خریده ام رو میریزم روی کامپیوترم.
    این رو هم اضافه کنم که IPad رو Authorize کردم.

امروز یه دونه ipod4g خریدم واسه دوستم و میخوام IPod رو هم با ID خودم بیارم بالا و تمام برنامه هایی که با Ipad یکی هستش رو روی اون هم بریزم.

حالا سوال اصلی من اینجاست که :

1- آیا می تونم IPod رو به کامپیوتر خودم وصل کنم و از برنامه های دانلود شده خودم با ID خودم واسه IPod برنامه بریزم ؟

2- اگه دوستم بخواد این IPod رو روی کامپیوتر خودش وصل کنه و به Itunes وصل بشه آیا اگر پسورد بهش بدم می تونه اطلاعات بریزه روی IPod اش بدون اینکه برنامه هاش پاک بشه ؟

3- اصلا این Authorize چی کار میکنه ؟

4- فرض کنیم من 2تا Idevice دارم ... چه جوری می تونم از برنامه های مشترک استفاده کنم بدون اینکه دوباره بخرمش ؟

با تشکر از همه شما دوستان که پاسخگو هستید ...

نوشته اصلی توسط mgg_back نمایش پست ها
    سلام دوستان :

یه سوال دارم.

من روی کامپیوترم ITunes رو نصب کردم. آیپد خودم رو که کاملا همه ی برنامه هاش رو خریدم و جیلبرک نکردم رو وصل کردم و الان حدود 3 ماه هستش که دارم دائما بک آپ می گیرم و برنامه ها و بازی هایی که دانلود و یا خریده ام رو میریزم روی کامپیوترم.
    این رو هم اضافه کنم که IPad رو Authorize کردم.

امروز یه دونه ipod4g خریدم واسه دوستم و میخوام IPod رو هم با ID خودم بیارم بالا و تمام برنامه هایی که با Ipad یکی هستش رو روی اون هم بریزم.

حالا سوال اصلی من اینجاست که :

1- آیا می تونم IPod رو به کامپیوتر خودم وصل کنم و از برنامه های دانلود شده خودم با ID خودم واسه IPod برنامه بریزم ؟

2- اگه دوستم بخواد این IPod رو روی کامپیوتر خودش وصل کنه و به Itunes وصل بشه آیا اگر پسورد بهش بدم می تونه اطلاعات بریزه روی IPod اش بدون اینکه برنامه هاش پاک بشه ؟

3- اصلا این Authorize چی کار میکنه ؟

4- فرض کنیم من 2تا Idevice دارم ... چه جوری می تونم از برنامه های مشترک استفاده کنم بدون اینکه دوباره بخرمش ؟

با تشکر از همه شما دوستان که پاسخگو هستید ...
    خوب اگه این قدر به هم نزدیکین , آیدیتون رو روی pc دوستتون هم اوتورتیز کنید و اون هم میتونه کل برنامه هاتون رو دانلود و حتی آپدیت هم بکنه!

نظر

یعنی خیلی راحت می تونه کار کنه ؟ مشکلی به وجود نمیاد ؟

نظر

نوشته اصلی توسط mgg_back نمایش پست ها
        یعنی خیلی راحت می تونه کار کنه ؟ مشکلی به وجود نمیاد ؟
        به راحتی و هیچ مشکلی هم نخواهید داشت . تا 5 سیستم رو میتونید اوتورایز کنید .

نظر

البته قبلش نرم افزارهاي itunes رو كپي كن توي كامپيوترت . كار از محكم كاري عيب نميكنه ولي همونطور كه دوستان گفتن مشكلي برات پيش نمياد

نظر

صبر کنید ..
          X