اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

un-lock iphone 4s France

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• un-lock iphone 4s France

سلام دوستان
    من تازه عضو این فروم شدم و یک سوال اساسی و شاید تکراری و قدیمی دارم.
    من اگه بخوام از فرانسه یه 4s بگیرم، وقتی برگردم ایران می تونم از گوشیم استفاده کنم یا نه؟
    آخه یکی از دوستام می گفت که گوشی باید un-lock شه تا تو ایران بشه ازش استفاده کرد. اگه حرف ایشون صحیح هستش چطوری می تونم این کارو بکنم؟
    لطفا راهنماییم کنین.
    ممنون

نوشته اصلی توسط sonita.gh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اگه بخوام از فرانسه یه 4s بگیرم، وقتی برگردم ایران می تونم از گوشیم استفاده کنم یا نه؟
    آخه یکی از دوستام می گفت که گوشی باید un-lock شه تا تو ایران بشه ازش استفاده کرد. اگه حرف ایشون صحیح هستش چطوری می تونم این کارو بکنم؟
    لطفا راهنماییم کنین.
    ممنون
    به انجمن خوش اومدید دوست عزیز
    وقتی رفتید اپل استور به فروشنده بگید که آنلاک فکتوری میخام. فرانسه رو دقیق نمیدونم روی چه اوپراتورهایی لاک میفروشن. اما یه سیم کارت بندازید اگه آنتن داد، پس مشکلی نیست و آنلاک فکتوری هست. حتی از سیم کارت همراه اولم میتونید استفاده کنید واسه اینکه همراه اور اونجا قرارداد رومینگ داره.
    به هرحال مبارک باشه😉

نظر

سلام دوستان
      لطفا راهنماییم کنین.
      ممنون
      درضمن من الان رفتم توی سایت اپل فرانسه، توی اپل استورهای فرانسه همه گوشی ها رو آنلاک فکتوری میفروشن و قیمتها هم به یورو هستش پس خیالتون راحت باشه دوست عزیز

نظر

مرسی از راهنماییتون

نظر

حدود 849 یورو تو فرانسه قیمتش هست و حدود 70 یورو مالیاتش هست که تو فرودگاه کم میکنن و حدود 780 یورو برات در میاد ک با قیمت یورو ۲۲۰۰ تومان میشه حدود یک میلیون و هفتصد هزار تومان فکر کنم ایران برات ارزون تر بیفته البته این قیمت ۶۴ گیگش هست

نظر

آخه این جوری که من شنیدم الان تو ایران این گوشی تو بازار نیست، حق با شماست در حال حاضر این قیمتشه البته بدون شارژر و آداپتور

نظر

آخه این جوری که من شنیدم الان تو ایران این گوشی تو بازار نیست، حق با شماست در حال حاضر این قیمتشه البته بدون شارژر و آداپتور
              ببینید زمانی که شما اقدام به خرید گوشی میکنید، تمامی لوازم اعم از شارژر، کابل یو اس بی، هندزفری، داخل جعبه هست د قابل تفکیک نیست. الان این گوشی توی بازار موجوده و البته با افزایش نرخ ارز قیمتش شدیدا رفته بالا، در هر صورت نمیدونم منبع تهیه ارز شما واسه خرید گوشی چطوریه، اگر اقدام به تهیه یورو در بازار آزاد بکنید، قیمت تمام شده ایران و فرانسه با هم تقریبا یکسان درمیاد، اما اگه منبع تهیه یورو کمتر از بازار آزاد باشه، بهتره از فرانسه تهیه کنید.
              موفق باشید😃

نظر

صبر کنید ..
              X