اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سیری برای مبتدیان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• الان من روي آيپدم سيري رو دارم راحت جواب ميده خدا رو شكر

نظر

• نوشته اصلی توسط I-MAD نمایش پست ها
      به خاطر اینکه سرور های این تاپیک از کار افتاده و همچنین بیشتر سرور ها و باید یه سرور سالم پیدا کنید که البته بعید میدونم پیدا کنید

به شما هم پیشنهاد میکنم وقتی از یک چیزی اطلاع ندارید الکی در تاپیک اظهار نظر نکرده و اسپم ندید
      اقاى عزيز چرا ريس بودن بشما دست داده من با اين دوست اول شوخى كردم دوم گفتم يه سوال ديگه بكن
      بهد با يه اسپم كه فقط كمك هست نه قصد ديگه
      اگر هم ميخوايين چيزى به كسى بگين با لحن درست ما اينجا دعوا نداريم

نظر

• عجبا چرا تو این انجمن سر هیچی بحث میکنید!!!!
        نمیدونم چی شده که امروز این سیری حرف زد ام اولین حرفی که گفت im realy sorry.....
        مربوط میشه به سرور؟
        اگه نه مشکل از کجاست؟

نظر

• بله به خاطر این که سرور ها بسیار شلوغ هستند و این سروری هم که شما استفاده می کنید احتمالا" دیگه از کار افتاده ، سیری نمی تونه کار کنه!

نظر

• الان سرور فعال وجود نداره؟
            اگه فایل هاشو بدید من میتونم رو سرور بزنم البته اگه فایل سالم داشته باشید

نظر

• سرور فعال موجود نیست؟
              اکانت سرور دارید؟

نظر

• الان این تاپیک با" اموزش نصب سیری IOS6 iPodtouch4 چه فرقی داشت؟
                اینجا گفتید باید inspire نصب کنیم وای اونجا فقط 4 مرحله داشت کوووتاه!

نظر

• نوشته اصلی توسط mikobelic.1993 نمایش پست ها
                  الان این تاپیک با" اموزش نصب سیری IOS6 iPodtouch4 چه فرقی داشت؟
                  اینجا گفتید باید inspire نصب کنیم وای اونجا فقط 4 مرحله داشت کوووتاه!
                  دوست عزیز این آموزش کامل و جامع برای درک درست از این که چه کار باید کرد داره و زمان انتشارش خیلی هم بدرد میخورده حالا از 1.5 سال پیش تا الان برنامه ها پیشرفت کردند و بیشتر برنامه ها برای این که سروراشون لو نره خودشون تغییر فایل ها رو انجام میدن که شما زیاد وارد این مسائل نشید هم دردسرش برای کاربران کمتره و هم برای صاحبان سرور

نظر

• سیری دارای برخی ویژگی‌های جالب است که اطلاع از آن‌ها باعث می‌شود کاربران کارهایشان را ساده‌تر انجام دهند. تالار عروسی
                    تشکر پست خوبی بود
                    ویرایش توسط as2017 : https://i-phone.ir/forums/member/213392-as2017 در ساعت 22-06-2018, 05:16 PM

نظر

صبر کنید ..
                    X