اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سیری برای مبتدیان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

مال منم نمیشه

نظر

نوشته اصلی توسط sahba_08 نمایش پست ها
      آقا مرحله 4 رو میشه توضیح بدید، من اصلا نفهمید
      و اینکه crt از کجا نصب کنم؟
      برنامه Ifile رو از سیدیا نصب کنید کرک شدش در سرور www.sinfuliphonerepo.com موجود هست بعد به مسیر گفته شده برید و فایلی که نوشتم رو بزنید چند حالت برای باز کزدنش داره یکی text و یکی property list هست شما property list رو بزن بعد داخلش ۲ بخش هست شما به بخش account برید اگه این بخش در فایل دستگاهتون نیست فایلی که در اخر اموزش اپلود کردم رو جایگزین فایل خودتون بکنید بعدش طبق اموزش اون ۳ بخش رو بسازید و همچنین URL جلو قسمت hostname رو به سروری که وارد میکنید تغییر بدین و فایل رو سیو کنید و بعدش ریبوت کنید
      ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 11-01-2012, 07:09 PM

نظر

خیلی خوشحال شدم که بالاخره به نتیجه رسیدی b.a23 !!!!!
        در ضمن، دوستانی که مشکلشون حل شده،لطفا پست های اولشون که درمورد کار نکردن بود، اصلاح یا پاک کنن،
        (چون افرادی که بعدا میان ببینن، یهو دپرس نشن و بی خیال سیری بشن! )
        ویرایش توسط peymayesh : https://i-phone.ir/forums/member/27191-peymayesh در ساعت 11-01-2012, 07:18 PM

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
          برنامه ifile رو از سیدیا نصب کنید کرک شدش در سرور SiNfuL iPhone Repo موجود هست بعد به مسیر گفته شده برید و فایلی که نوشتم رو بزنید چند حالت برای باز کزدنش داره یکی text و یکی property list هست شما property list رو بزن بعد داخلش ۲ بخش هست شما به بخش account برید اگه این بخش در فایل دستگاهتون نیست فایلی که در اخر اموزش اپلود کردم رو جایگزین فایل خودتون بکنید بعدش طبق اموزش اون ۳ بخش رو بسازید و همچنین url جلو قسمت hostname رو به سروری که وارد میکنید تغییر بدین و فایل رو سیو کنید و بعدش ریبوت کنید
          آقا پیام خصوصیت رو چک کن

نظر

یه سری ایراد ها داره. مثلا بغضی وقت ها اسمم رو اشتباه میگه. یا یه نیمساعتی میره تو کما. سعی میکنم ببینم میتونم خودم با این cert براش یه سرور شخصی راه بندازم با نه.

نظر

قربـــــــــــــــــونه تک تک بچه های این تاپیک برا منم راه افتاد ولی خیلی دیر جواب میده ۱۰۰۵ زدم ! چیکارش کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط farbodfarbod نمایش پست ها
                قربـــــــــــــــــونه تک تک بچه های این تاپیک برا منم راه افتاد ولی خیلی دیر جواب میده ۱۰۰۵ زدم ! چیکارش کنم؟
                برای جلو گیری از شبوغ شدن زیاد تاپیک بجای نوشتن تشکر دکمه سپاس رو بزنید و سرعت کم هم برای استفاده زیاد از سرور هست امکان این که سرور ها اور لود بشن هم هست

نظر

آقا دمتتتتتتتتتت گرم، کار کرد،
                  کسی سرور خوب از کجا گیر بیارم بچه ها؟

نظر

این لینکایی که گذاشتی باز نمیشن ! برای تاپیکا !

دوستان من پریروز از این روش رفتم البته خود این روش نبود من به صورت دستی وارد کردم همرو و جواب داد !

از کدوم پروکســی الان استفاده میکنید ؟! دوستانی که براشون کار میکنه ! چون الان از ساعت تقریبا 5 برا من کار نمیکنه !

نظر

الان به اون ۵ سرور ۴ تا دیگه هم اضافه شده همون طور که دوستان در بالا گفتن ( ۱۰۰۶-۱۰۰۷-۱۰۰۸-۱۰۰۹)
                      در باره لینک هم حق با شماست پست یک اصلاح شد ممنون.

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                        الان به اون ۵ سرور ۴ تا دیگه هم اضافه شده همون طور که دوستان در بالا گفتن ( ۱۰۰۶-۱۰۰۷-۱۰۰۸-۱۰۰۹)
                        در باره لینک هم حق با شماست پست یک اصلاح شد ممنون.
                        منبعش رو میشه بدید ؟!

نظر

گفتم دوستان گفتم برای نقل قل اونا رو زدم منم منبعش رو ندیدم برای همین تو پست ۱ اضافه نشدن !

نظر

برای منم کار کرددددددد
                            اما کنده
                            بعضی وقتا هم کار نمی کنه هی

نظر

من الان به سایت اصلیش رفتم چیزی دراین باره ننوشته بود که سرور اضافه شده !

ولی مال من یه 1 ساعتیه کار نمیکنه !

نظر

ifile من account نداره این فایلی هم که گذاشتید دانلود نمیشه

نظر

صبر کنید ..
                                X