اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

افزايش زمان waiting

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• افزايش زمان waiting

سلام
    من يه مشكلي پيدا كردم از وقتي به ٥.٠١ اپديت كردم...
    وقتي ميخوام يه اپ رو دانلود كنم از طريق app store خيلي طول ميكشه تا زمان waiting تموم بشه و بره توي مرحله loading ... حدودا ٤-٥ مين طول ميكشه!!!
    به نظرتون كاريش نميشه كرد؟

كسي نميدونه؟!

نظر

نوشته اصلی توسط imanfh نمایش پست ها
      كسي نميدونه؟!
      دوست عزیز احتمالا از سرویس اینترنت خودت هست ، چون من مشکلی ندارم ، یا اینکه پیز پی انت سرویسش مشکل داره

نظر

مال من 4-5 مین نمی کشه ولی از قبل بیشتر شده سرعتم تو دانلود از iTunse و app store افتضاحه

در حالت عادی با 130 اینطرفا dl میکنه ولی با ایتونز یه فایل 17 مگی رو حدود 10 مین طول میکشه تا dl کنه چکارش کنم؟؟؟

نظر

یه راه حل خوب دارم برای این کار
          بعد از وصل شدن ****
          وقتی از AppStor اینستال رو زدین توی حالت ویتینگ میمونه چند لحظه صبر کنین تا به سرور اپل وصل شد و Loading زد اگه نزدم عیبی نداره **** رو قطع کنین با سرعت خوب میتونین ادامه نصب رو انجام بده

نظر

نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
            مال من 4-5 مین نمی کشه ولی از قبل بیشتر شده سرعتم تو دانلود از itunse و app store افتضاحه

در حالت عادی با 130 اینطرفا dl میکنه ولی با ایتونز یه فایل 17 مگی رو حدود 10 مین طول میکشه تا dl کنه چکارش کنم؟؟؟
            منم همينطور،،، سرعتم ٥١٢ ه ،،، ولي با سرعت ٧٠-٨٠ تو ايتيونز دان ميكنم...

نظر

نوشته اصلی توسط mediaportal نمایش پست ها
              بعد از وصل شدن ****
              وقتی از appstor اینستال رو زدین توی حالت ویتینگ میمونه چند لحظه صبر کنین تا به سرور اپل وصل شد و loading زد اگه نزدم عیبی نداره **** رو قطع کنین با سرعت خوب میتونین ادامه نصب رو انجام بده
              اين كار رو ميكنم خودم،،، با اين حال خيلي كمه...
              اين كار رو نكنم كه ديگه هيچي!!!!

نظر

اره خو
                بعد لودينگ ماموت اشكن رو خاموش ميكنيم ولي باز سرعت دانلود خيلي پايينه

هيچ كس همچين مشكلي داره
                فكر ميكنم سرعت دانلود تو ايتونز ٢٠ هم كمتره
                البته پيج هاي ايتونز رو خيلي سريع و عالي باز ميكنه فقط موقع دانلود اينطور ميشه
                ( دانلود از سايت هاي ديگه رو هم كه گفتم ١٣٠ اينطرفا)

----------------
                TapaTalk(TT)

Iphone 4 5.0.1

Don't forget Steve

Only UK ASTONMARTIN

نظر

دوستانی که سرعت دانلودشون از با idm و نرم افزار های مدیریت دانلود خوبه ولی موقع دانلود از آیتونز به مشکل میخورند مشکل تنها از isp شون هست. سرعت دانلودی که isp شماها برای دانلود از یک کانکشن یا لینکهای مستقیم دارید پایین هست. پهنای باندتون برای دانلود از تک کانکشن کم هست. هیچ مشکلی نیز از os و ..نیست. تنها isp دلیل این موضوع هست.

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
                    دوستانی که سرعت دانلودشون از با idm و نرم افزار های مدیریت دانلود خوبه ولی موقع دانلود از آیتونز به مشکل میخورند مشکل تنها از isp شون هست. سرعت دانلودی که isp شماها برای دانلود از یک کانکشن یا لینکهای مستقیم دارید پایین هست. پهنای باندتون برای دانلود از تک کانکشن کم هست. هیچ مشکلی نیز از os و ..نیست. تنها isp دلیل این موضوع هست.
                    خب چيكارش ميشه كرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط Imanfh نمایش پست ها
                      خب چيكارش ميشه كرد؟
                      هیچی عزیزم ، ممکنه شما مثلا طرح 256 رو گرفته باشید و با idm با سرعت 140 دانلود کنید.
                      ولی پهنای باند برای دانلود یک کانکشن رو براتون روی همون 256 یعنی دانلود 32 بسته باشن. در این مواقع بهتره طرح های با پهنای باند بیشتر رو تهیه کنید .

یا isp خودتون رو تغییر بدید.

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
                        هیچی عزیزم ، ممکنه شما مثلا طرح 256 رو گرفته باشید و با idm با سرعت 140 دانلود کنید.
                        ولی پهنای باند برای دانلود یک کانکشن رو براتون روی همون 256 یعنی دانلود 32 بسته باشن. در این مواقع بهتره طرح های با پهنای باند بیشتر رو تهیه کنید .

یا isp خودتون رو تغییر بدید.
                        من مخابرات 1mb دارم سرتم با idm 130
                        ولي با itunse فكر كنم از ٢٠ هم كمتره
                        حتي روي گوشي هم همينطره
                        يه بازي ٣٠ ( monopoly) رو حدود ٣٥ دقيقه طول كشيد تا dl كرد

----------------
                        TapaTalk(TT)

Iphone 4 5.0.1

Don't forget Steve

Only UK ASTONMARTIN

نظر

نوشته اصلی توسط Mediaportal نمایش پست ها
                          بعد از وصل شدن ****
                          وقتی از AppStor اینستال رو زدین توی حالت ویتینگ میمونه چند لحظه صبر کنین تا به سرور اپل وصل شد و Loading زد اگه نزدم عیبی نداره **** رو قطع کنین با سرعت خوب میتونین ادامه نصب رو انجام بده
                          البت waiting , loading زياد جاي اطمينان نيستن واسه من كه شده وقتي رو loading يارو رو غير فعال كردم باز ارور١٠٠٩ رو داده و برنامه پريده .به نظر من بهتره كه بزاري يه خوردش با يارو دانلود بشه بعد off كني

نظر

صبر کنید ..
                          X