اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کمک های Suarik(خالق سیدیا) برای جیلبریک دستگاه های a5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کمک های Suarik(خالق سیدیا) برای جیلبریک دستگاه های a5

هفته گذشته گروهی از جیلبریکرهای معروف به pod2g پیوستند تا جیلبریک ۵.۰.۱ را برای آی پد۲ و آی فون ۴اس عرضه کنند. امروز نیز MuscleNerd یکی از افراد این تیم در توییت جدیدش اعلام کرد کمک های عمده ای را از طرف Suarik (خالق سیدیا) برای پیشبرد جیلبریک iOS 5.0.1 برای آی پد۲ و آی فون ۴اس دریافت کرده اند و همچنان امیدوارند که بتوانند جیلبریک Untethered iOS 5.0.1 را برای دستگاه های آی پد۲ و آی فون ۴اس برای عموم عرضه نمایند.

پیشتر گفته شده بود که pod2g دلیل عرضه نشدن جیلبریک برای دستگاه های آی پد۲ و آی فون۴اس را نیاز به یک اکانت دولوپری برای قرار دادن فایل های جیلبریک در محل صحیحشان اعلام کرد و با دیگر تیم جیلبریکرها بدنبال راهی هستند که بتوانند بدون نیاز به اکانت دولوپری فایل های جیلبریک را در محل صحیحشان در فیرم ویر ۵.۰.۱ قرار دهند و در نهایت جیلبریک را برای عموم آزاد کنند.

بعد از اعلام این خبر عده ای از دولوپرها از pod2g درخواست کرده بودند که جیلبریک را برای دولوپرها منتشر کند تا آنها بتوانند دستگاه های آی پد۲ و آی فون ۴اس را با اکانت دولوپری خود جیلبریک کنند که pod2g در پاسخ آنها نوشت:

با عرض پوزش. حفره ای که ما از آن برای جیلبریک استفاده می کنیم باید همچنان مخفی نگه داشته شود بنابراین نمی توانیم جیلبریک دستگاه های A5 را حتی برای دولوپرها منتشر کنیم. اگرچه می دانم که این عادلانه نیست.
    اینم عکس جناب suarik :

منبع : اپلستان

نظر شما چیه؟ ایا جیلبریک به زودی ریلیز میشه؟
    ویرایش توسط moosavi_69 : https://i-phone.ir/forums/member/42496-moosavi_69 در ساعت 10-01-2012, 09:14 PM

به احتمال ۹۹٪ ریلیز میشه.

چون دیگه هر کس که کارش هک و یافتن اکسپلویت بوده اومده کمک

نظر

من که چشمم آب نمی خوره دیگه خیلی کار بیخ پیدا کرده! ما هم به iPhone 4S without jailbreak عادت کردیم
      فقط نبود Delivery Report بد جور عذابم می ده!!! کسی نمی دونه چرا Apple این Delivery Report رو رو device هاش نمی زاره مثل بقیه؟؟؟

نظر

من موندم ساوریک از اول چرا کمک نمیکنه که بعدا بیاد کمک ؟؟؟

نظر

موضوع تكراريست
          http://www.i-phone.ir/forums/thread57325.html

نظر

نوشته اصلی توسط iMakoran نمایش پست ها
            مرسی
            اما هر چیزی یه جایی داره
            منم خودم میدونستم اما برای بقیه گذاشتم

نظر

نوشته اصلی توسط MacWorld نمایش پست ها
              من که چشمم آب نمی خوره دیگه خیلی کار بیخ پیدا کرده! ما هم به iPhone 4S without jailbreak عادت کردیم
              فقط نبود Delivery Report بد جور عذابم می ده!!! کسی نمی دونه چرا Apple این Delivery Report رو رو device هاش نمی زاره مثل بقیه؟؟؟
              فکر کنم به خاطر اینه که تو امریکا دیگه از این خبرا نیست که شما اس ام اس بدی ولی در همون لحظه نرسه به طرف

نظر

نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
                مرسی
                اما هر چیزی یه جایی داره
                منم خودم میدونستم اما برای بقیه گذاشتم

خيلي زحمت كشيديد واقعا، تاپيك تكراري زديد با علم به اينكه مي دونستيد؟!

نظر

نوشته اصلی توسط Mishelgooo نمایش پست ها
                  خيلي زحمت كشيديد واقعا، تاپيك تكراري زديد با علم به اينكه مي دونستيد؟!
                  متوجه منظور من نشدید
                  جایی که اون دوست عزیزمون زده بودن شاید همه ی دوستان نمی تونستند ببینند
                  حالا یه تاپیک انقدر مهم نیست که بخوایم سرش بحث کنیم
                  پیروز و سربلند باشید

نظر

صبر کنید ..
                  X