اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش افزودن تقویم *شمسی و صفحه کلید فارسی به iOS5 اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

خیلی عالی شد من تست کردم و جواب داد به راحتی روی 4s

نظر

بخاطر ثبت نام در انج بهتون خوش آمد ميگم
      ولي كليد سپاس هم كافيست
      موفق باشيد

نظر

تفاوت اینکار با برنامه irantaqvim تو چیه؟
        من از ایران تقویم استفاده میکنم
        از سورس insanelyi

نظر

سلام
          آیا بعد از نصب تقویم خورشیدی به تقویم میلادی هم دسترسی وجود داره؟
          ممنون از جواب

نظر

نوشته اصلی توسط maghsh نمایش پست ها
            سلام
            آیا بعد از نصب تقویم خورشیدی به تقویم میلادی هم دسترسی وجود داره؟
            ممنون از جواب
            من هم از سورسی که بالا گفته شده نصب کردم و بدون باگ و خطا داره درست کار میکنه.
            بله توی تنطیمات میتونید هر تقویمی که بخواید انتخاب کنید.

نظر

فایل زیپ ۲ کیلوبایتی

آموزش افزودن تقویم ‌شمسی و صفحه کلید فارسی به iOS5 اپل

نظر

نمی دونم به خاطر کپی کردن این فایله یا نه، ولی تو قسمت Region format یه بخش Persian اضافه شده که ایران و افغانستان رو داره.

فقط با کپی این فایل و بدون هیچ دستکاری دیگه تقویم و فرمت فارسی رو روی آیپد تنظیم کردم. یه مشکلش همینه که در وضعیت Month در تقویم، روزها رو به تاریخ میلادی نشون میده. مثلا امروز که 28 تیر، روی روز 18 ام (که امروز 18 جولای) ه امروز رو نشون میده و می نویسه 28 تیر. ولی به نظر میاد بقیه چیزاش درسته.

کلا تو خود اپ تقویم خیلی مشکل داره. مثلا اگر تو حالت Year بذارید، ماه جاری رو مهر نشون میده. دلیلش اینه که جولای ماه 7 ام میلادی هست و این هم ماه هفتم فارسی (مهر) رو به عنوان ماه جاری هایلایت کرده و تعداد روزهای ماهها هم مطابق ماههای میلادیه. یا مثلا اگر شما بخواید وارد ماه مرداد بشید، اگر روی مرداد بزنید، به ماه اردیبهشت میرید. چون مرداد مصادف با آگوست هست (تقریبا) و آگوست هم ماه هشتم تقویم میلادیه، پس برای رفتن به مرداد، باید روی هشتمین ماه تقویم یعنی آبان بزنید.

ولی فکر کنم برای ثبت وقایع و یا برنامه Reminder (که عباراتی مثل فردا و پس فردا! هم توش تعریف شده) کاربردی باشه.

البته یه مشکل دیگه هم هست. امسال سال شمسی و میلادی یه روز نسبت به هم شیفت شدن (به خاطر سال کبیسه). مثلا اگر تولد شما 14 مرداد باشه که میشه 5 آگوست، وقتی تقویم رو فارسی کنید، اون رو در 5 آگوست امسال یعنی 15 مرداد بهتون نشون میده!

سوالم اینه که آیا ممکنه این مشکلات ناشی از فایلی باشه که لینک شده؟ آیا ممکنه اپل نسخه تکمیل شده تری از این فایل ارائه داده باشه؟
                ویرایش توسط FCBarcelona.ir : https://i-phone.ir/forums/member/22078-fcbarcelona-ir در ساعت 18-07-2012, 07:14 PM

نظر

شما باید از توی همو نقسمت تقویم هم به شمسی تغیر دهید
                  Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

نوشته اصلی توسط fcbarcelona.ir نمایش پست ها
                    نمی دونم به خاطر کپی کردن این فایله یا نه، ولی تو قسمت region format یه بخش persian اضافه شده که ایران و افغانستان رو داره.

فقط با کپی این فایل و بدون هیچ دستکاری دیگه تقویم و فرمت فارسی رو روی آیپد تنظیم کردم. یه مشکلش همینه که در وضعیت month در تقویم، روزها رو به تاریخ میلادی نشون میده. مثلا امروز که 28 تیر، روی روز 18 ام (که امروز 18 جولای) ه امروز رو نشون میده و می نویسه 28 تیر. ولی به نظر میاد بقیه چیزاش درسته.

کلا تو خود اپ تقویم خیلی مشکل داره. مثلا اگر تو حالت year بذارید، ماه جاری رو مهر نشون میده. دلیلش اینه که جولای ماه 7 ام میلادی هست و این هم ماه هفتم فارسی (مهر) رو به عنوان ماه جاری هایلایت کرده و تعداد روزهای ماهها هم مطابق ماههای میلادیه. یا مثلا اگر شما بخواید وارد ماه مرداد بشید، اگر روی مرداد بزنید، به ماه اردیبهشت میرید. چون مرداد مصادف با آگوست هست (تقریبا) و آگوست هم ماه هشتم تقویم میلادیه، پس برای رفتن به مرداد، باید روی هشتمین ماه تقویم یعنی آبان بزنید. :d

ولی فکر کنم برای ثبت وقایع و یا برنامه reminder (که عباراتی مثل فردا و پس فردا! هم توش تعریف شده) کاربردی باشه.

البته یه مشکل دیگه هم هست. امسال سال شمسی و میلادی یه روز نسبت به هم شیفت شدن (به خاطر سال کبیسه). مثلا اگر تولد شما 14 مرداد باشه که میشه 5 آگوست، وقتی تقویم رو فارسی کنید، اون رو در 5 آگوست امسال یعنی 15 مرداد بهتون نشون میده!

سوالم اینه که آیا ممکنه این مشکلات ناشی از فایلی باشه که لینک شده؟ آیا ممکنه اپل نسخه تکمیل شده تری از این فایل ارائه داده باشه؟
                    خیر.ربطی به اون فایل نداره.
                    کلا این تقویم با ای او اس جور نیست و به سختی همین هم درست شده..
                    البته بنده با همین هم خیلی کارم راه میفته.

نظر

سلام
                      من وقتی میخوام فایل 2kb دانلود کنم به صفحه ای میرم که اصلا" خبری از اون فایل اونجا نیست . راستی برا ios 6 جواب میده

نظر

صبر کنید ..
                      X