اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تولدت مبارک : آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تولدت مبارک : آیفون

پيرو موضوع http://www.i-phone.ir/forums/thread57186.html آیفون امروز 5 ساله شد!

لطفا نظرات خود را در اين خصوص در اين تاپيك ثبت فرماييد.
    ویرایش توسط paj : https://i-phone.ir/forums/member/260-paj در ساعت 10-01-2012, 01:57 PM دلیل: تكميل تاپيك
    People!There is no way in the middle...

وای که چقدر آیفون 2g قشنگ بود.واقعا که تولدش مبارک

نظر

۲جی واقعا قشنگ بود ولی ۴ قشنگ تره

نظر

از نظر من ۲جی بهترین آیفونه :دی

نظر

مرسی به استیو جابز مرسی به اپل که درهای دنیای تکنولوژی رو به روی ما باز کرد. من قبل از آیفون خریدنم معنیه خاصی از اسمارت فون تو فرهنگ لغت ذهنم نداشتم.

نظر

یادمه قبل از اینکه آیفون بفروش برسه و در فاصله بین معرفی تا فروش اون اظهار نظر هایی از بزرگان صنعت کامپیوتر منتشر میشد که الان حتما از گفتن اون حرفها پشیمون هستند...
            People!There is no way in the middle...

نظر

تولد تولد تولدت مبارک بیا شمع ها رو فوت کن تا 100 سال زنده باشی.:d
              نه 100تا کمه.همون 1000تا بهتره.:d
              منم به نوبه ی خودم تولد این اسمارت فون رو که دنیا رو متحول کرد به عموم جهانیان تبریک میگم.:d
              در این روز عزیز روح استیو رو شاد کنیم با یه فاتحه.
              واقغا خدا بیامرزتش.
              … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

سیاست اپل همیشه رقابت آفرینی بود و اینم یه نمونش

اگر اپل این رو تولید نمیکرد همچنان شاهد ان۷۲ و ان۷۰ بودیم :d

نظر

یادمه اون موقع با ویدئو های این شکلی چقدر ملت رو سر کار میزاشتیم

iBeer, iBug, xRay ... جالب هم هست که همشون فقط یه ویدئوی ساده بودن که سینک میشد روی گوشی. اون موقع فکرش رو هم نمیکردیم که چیزی به اسم app store بیاد که الان از شیر مرغ تا جون آدمیزاد توش پیدا میشه

نظر

ما روز های جالبی با آیفون 2G در سال اول داشتیم . چون اون موقع App store نبود و علننا هیچ برنامه مناسبی نبود و فقط یک installer داشتیم به یک سری برنامه و بازی سطح پایین
                    ولی فکر کنم همه یک امیدی داشتیم که چیز های بزرگی بزودی اتفاق میوفته
                    i-phone.ir
                    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

تنها چیزی که میتونم بگم تشکر از استیو جابزه،
                      اون کسی بود که اومد و به تلفن با یه دید دیگه نگاه کرد و اون رو به یه سطح بالاتر ارتقا داد و در مورد بسیاری از موارد تکنولوژی در صورتی که رقیبان دنبال
                      ایده هایی برای بهتر کردن تکنولوژی های قدیمی بودند او دنبال ایده ای ناب و جدید بود.

کاری نداریما اما این آیفون 2 جی سفت و رفت ترین محصول اپله .بقیشون که کافیه یبار بیفتن رو زمین تا.....

تولدت مبارک آیفون !!!!!

نظر

این روز دقیقا یادمه اون موقع تو کافی نت کار میکردم و اینترنت اونجا وایرلس بود و دائم قطع و وصل میشد . به خدا رسیدم تا تونستم یه عکس از اولین نسل آیفون رو باز کنم بعد از 6 ماه یه آیفون کار کرده خریدم که همون روز اول ریستور کردم و تا 4 روز رو صفحه کابل و آیتونز مونده بودم یادش بخیر !
                        تولد ایده اسمارت فون های مدرن مبارک !

نظر

تولدت مبارك

نظر

اي واااي آيفوون ٢جي توووولدت مبااارك
                            استيو جابز خدا رحمتت كنه ....

نظر

تولدت مبارک، ایشالا صد ساله بشی و همینطوری مسیر رو به صعودت رو طی کنی.

نظر

صبر کنید ..
                              X