اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد عملکرد SiRi توی ایران

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد عملکرد SiRi توی ایران

سلام به همه ی دوستان !
    دوستانی که 4s دارید میشه یه توضیح کوچیک بدین که از عملکرد SiRi توی ایران راضی هستین ؟
    اگه ممکنه با یه کلیپ کوتاه کار کردن SiRi توی ایران رو نشون بدین واقعا ممنونتون میشم ، چون بعضی کاربر ها ( مثل خودم ) 4s رو فقط به خاطر SiRi می خوان به خاطر همین اینو ازتون خواستم !
    ویرایش توسط Xman0411 : https://i-phone.ir/forums/member/64714-xman0411 در ساعت 10-01-2012, 11:52 AM

با جي پي ار اس همراه اول خوب هست ولي بعضي وقت ها خيلي بايد صبر كني تا جواب بده ولي بعضي وقت ها ديگه سري حواب ميده براي مثال بگيfind my new email يا find my notification اينارو سري جواب ميده من مشكل خاصي نديدم ولي ميگم باز طول ميكشه بعضي اوقات هم خيلي طول ميكشه حالا با ايرانسل تست نكردم چجوري هست ولي فك كنم با اون بهتر باشه
    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

درود

برای من که عادی شده

به نظر من برای سیری 4اس نخر

من برای حافظه 64 گیگش خریدم

نظر

اصلا به هیچ وجه برای سیری ایفون 4 اس رو نخر.
        فقط اگه کلمه های ساده مثل ساعت چنده و ایمیل بخون و اینا رو جواب میده ولی اگه هر سوال غیر معمولی ازش بپرسی بهت میگه شرمنده ما ایران رو پشتیبانی نمیکنیم.

نظر

كلا اين كار هارو نميشه باهاش بكني البته اگه ايران هستي :
          ١) سوال در مورد فروشگاه ها و....: ميگه همچين فروشگاهي نيست
          ٢) بخواي ازش مسير نزديك بگه بازم جواب نميده
          ٣) يه شماره براش بخوني و بگي اينو برام بگير ؛ ميگه نميتونم بگيرم

با همينا مشكل داره ديگه بقيه رو جواب ميده

نظر

نوشته اصلی توسط m.najafi نمایش پست ها
            كلا اين كار هارو نميشه باهاش بكني البته اگه ايران هستي :
            ١) سوال در مورد فروشگاه ها و....: ميگه همچين فروشگاهي نيست
            ٢) بخواي ازش مسير نزديك بگه بازم جواب نميده
            ٣) يه شماره براش بخوني و بگي اينو برام بگير ؛ ميگه نميتونم بگيرم

با همينا مشكل داره ديگه بقيه رو جواب ميده
            شما ازش بپرس که روئیس مجلس یا ج م ه ور کی هست یا ازش بپرس لطفت منو به خونه ببر که بعد از باز شدن مپ ارور میده و اگه دوباره توی مپ سرچ کنی جواب میده و در حقیقت خونه شما رو سیو نمیکنه حتی اگر خودتون هم چند تا نقطه رو در کنتاکتتون سیو کرده باشین باز هم نمیشناسه.
            در کل زیاد برای ما جالب نیست

نظر

نوشته اصلی توسط kaftare_2pa نمایش پست ها
              شما ازش بپرس که روئیس مجلس یا ج م ه ور کی هست یا ازش بپرس لطفت منو به خونه ببر که بعد از باز شدن مپ ارور میده و اگه دوباره توی مپ سرچ کنی جواب میده و در حقیقت خونه شما رو سیو نمیکنه حتی اگر خودتون هم چند تا نقطه رو در کنتاکتتون سیو کرده باشین باز هم نمیشناسه.
              در کل زیاد برای ما جالب نیست
              گفتم كه سوال درباره نقشه نميشه كرد تنها سوالي كه ميشه ازش كرد : show my location و سوال ديگه درباره find my friend هست كه كامل جواب ميده اسم هر دوستمو بگم سري ميگه كجاس

نظر

من با weather هم مشکل دارم.شما هم این مشکل هست واستون؟میگه ساپورت نمیکنه
                من واسه همین سیری وسوسه شده بودم که 4s بر دارم و 4 رو ردش کنم.بعد که چند وقتیه تونستم روی 4 از سیری استفاده کنم دیدم اشتباه محض بود اینکارو میکردم به نسبت پولی که باید روش میذاشتم
                ویرایش توسط tooka : https://i-phone.ir/forums/member/4285-tooka در ساعت 10-01-2012, 10:46 PM

نظر

تنها مشکلی که داره پیدا کردن مکان های مختلف تو ایران هستش
                  وگرنه همه چیز به خوبی کار میکنه
                  حتی اب و هوا که اول با جی پی اس موقعیت رو میگیره

   

نظر

نوشته اصلی توسط tooka نمایش پست ها
                    من با weather هم مشکل دارم.شما هم این مشکل هست واستون؟میگه ساپورت نمیکنه
                    من واسه همین سیری وسوسه شده بودم که 4s بر دارم و 4 رو ردش کنم.بعد که چند وقتیه تونستم روی 4 از سیری استفاده کنم دیدم اشتباه محض بود اینکارو میکردم به نسبت پولی که باید روش میذاشتم
                    نه هيچ مشكلي نيست به راحتي آب و هوا رو ميگه !!! كلا همه چيش كار ميكنه به جز اون مواردي كه گفتم

به نظر من كه اصلا اشتباه نيست چون به غير از سيري نميشه از سي پي يو و دوربين و گرافيك و..... گذشت

نظر

من هم توش مشکل زیادی ندیدم آبو هوا رو میگه
                      در ضمن به هر شماره ای یا کسی از دفتر تلفن بگی زنگ بزن یا اس ام اس بده میده و چیز سرگرم کننده ای هستش
                      ولی اگر هدف از خریدن این باشه یکم زوره اینهمه پول بدی :d

نظر

مسیریابیش فقط برای آمریکاست البته

نظر

عالی کار میکنه، فقط هر چیزی که مربوط به مسیریابی باشه فقط تو محدوده آمریکا کار میکنه
                          هر سوالی داشته باشی حتی اگه خودش ندونه میره میگرده از ولفرام آلفا و گوگل و ... بصورت تکست جوابتو میده

نظر

وقتی میخری همون ۲ روز اول باهاش کار میکنی بعدش دیگه میندازیش کنار چون هم خیلی از چیزهاشو تو ایران ساپورت نمیکنه ( مثل همون آدرس یابی ) و نیاز به اینترنت خوب و همچنین چون در شکل بتا هست خفن نیستش و چون باتریشم بده و زود خالی میشه کار نکنی باهاش بهتره :دی

من خودم به شخصه بخاطر api هایی که اپل قراره واسه سیری ارائه بده خریدم

نظر

واقعا عاله
                              اینایی که من پرسیدمو ببینید !

نظر

صبر کنید ..
                              X