اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خروج از سیدیا به هنگام اضافه کردن سورس در 5.0.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خروج از سیدیا به هنگام اضافه کردن سورس در 5.0.1

بعد از اپگرید کردن به 5.01 و جیلبرک کردن به هنگام اضافه کردن سورس از سایدیا خارج میشه.لطفا راهنمایی کنید

نوشته اصلی توسط amirali_dan نمایش پست ها
    بعد از اپگرید کردن به 5.01 و جیلبرک کردن به هنگام اضافه کردن سورس از سایدیا خارج میشه.لطفا راهنمایی کنید
    گوشیتونو یه بار خاموش روشن کنید.

نظر

با سلام. دوست عزیز مشکل اینجوری حل نشد .چند بار هم جیلبرک را مجدد انجام دادم اما مشکل حل نشده

نظر

نوشته اصلی توسط amirali_dan
        با سلام. دوست عزیز مشکل اینجوری حل نشد .چند بار هم جیلبرک را مجدد انجام دادم اما مشکل حل نشده
        دوست عزيز اين كار شما اشتباه هستش. نبايد روي جيلبرك دوباره جيلبرك كنين
        ميشه لطفا از اول كامل توضيح بديد؟!
        چه ورژني بوديد؟! با چه ورژني جيلبرك كردين؟! مشكل دقيقا چي هستش؟!

نظر

نوشته اصلی توسط alirezadiba نمایش پست ها
          دوست عزيز اين كار شما اشتباه هستش. نبايد روي جيلبرك دوباره جيلبرك كنين
          ميشه لطفا از اول كامل توضيح بديد؟!
          چه ورژني بوديد؟! با چه ورژني جيلبرك كردين؟! مشكل دقيقا چي هستش؟!
          سلام به شما.من ورژن 4.3.1 روی گوشیم نصب بود که 5.0.1 انتترد رو از سایت دانلود کردم و گوشیو آپگرید کردم بعد از اون هم با رد اسنو 9.10b3 جیلبریک کردم بعد از بوت وارد سایدیا شدم اول که سورس های دیفالت فاقد پکیج بودند و وقتی هم که میخواستم سورس اد کنم یا پکیج رو سرچ کنم از سایدیا خارج میشد مجدد جیلبریک کردم لیست پکیج های سورس های دیفالت  اضافه شد ولی مشکل خروج حل نشد .

نظر

سلام به شما.من ورژن 4.3.1 روی گوشیم نصب بود که 5.0.1 انتترد رو از سایت دانلود کردم و گوشیو آپگرید کردم بعد از اون هم با رد اسنو 9.10b3 جیلبریک کردم بعد از بوت وارد سایدیا شدم اول که سورس های دیفالت فاقد پکیج بودند و وقتی هم که میخواستم سورس اد کنم یا پکیج رو سرچ کنم از سایدیا خارج میشد مجدد جیلبریک کردم لیست پکیج های سورس های دیفالت  اضافه شد ولی مشکل خروج حل نشد .
            ممنونم از توضیحتون. خوب اگر براتون مقدور هستش چون هنوز چیزی هم نصب نکردید دوباره ریستور کنید و بعدش دوباره جیلبرک. تجربه نشون داده که این گونه مشکل ها در سیدیا هیچ راه خاصی نداره متاسفانه

با سپاس

نظر

نوشته اصلی توسط alirezadiba نمایش پست ها
              ممنونم از توضیحتون. خوب اگر براتون مقدور هستش چون هنوز چیزی هم نصب نکردید دوباره ریستور کنید و بعدش دوباره جیلبرک. تجربه نشون داده که این گونه مشکل ها در سیدیا هیچ راه خاصی نداره متاسفانه

با سپاس
              اصلا نمیشه چیزی نصب کرد بعد از نصب پیام itunes sync instal failed میاد روی صفحه گوشی

نظر

اصلا نمیشه چیزی نصب کرد بعد از نصب پیام itunes sync instal failed میاد روی صفحه گوشی
                به دلیل اینکه شما برنامه ی نصب برنامه های کرک شده با آیتونز باید برنامه ی AppSync 5.0 + از سیدیا نصب کنید که میفرمایید نمیشه

نظر

صبر کنید ..
                X