اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب رایگان و قانونی GTA 3, Infinity Blade II, Real Racing

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نصب رایگان و قانونی GTA 3, Infinity Blade II, Real Racing

نصب رایگان و قانونی GTA 3, Infinity Blade II, Real Racing و برنامه های زیر، بدون نیاز به جیلبریک.

GTA 3,
    Infinity Blade 2,
    Real Racing 2,
    Camera+,
    Fruit Ninja,
    Gangster Rio
    City of Saints,
    Tweetbot,
    GoodReader,
    N.O.V.A 2,
    Assassin’s Creed,
    Call of Duty: Black Ops Zombies
    iMovie,
    GarageBand,
    Instapaper,
    Camera+,
    Battlefield,
    Batman Arkham City Lockdown,
    Modern Combat 2
    ...

تنها با دانلود کردن برنامه های free از لینک زیر به شما امتیاز تعلق گرفته که با به حد نصاب رسیدن
    این امتیازها به شما یک Reedem Code تعلق می گیرد که با استفاده از این کد شما می توانید برنامه
    مورد نظرتان را به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

۱) ابتدا با یکی از iDevice هایتان توسط سافاری به مسیر زیر رفته Free My Apps - Never Pay for Apps Again
    ۲) روی گزینه ی “Download Sponsor Apps“ کلیک کرده، و روی یکی از برنامه های کلیک کنید،
    در این مرحله ابتدا به صورت اتوماتیک به برنامه ی setting هدایت خواهید شد که اجازه ی نصب یک برنامه را از شما خواهد خواست
    که برای کنترل نصب برنامه های free و ۳۰ ثانیه استفاده از آن ها خواهد بود. آن را نصب کرده و یکی از برنامه ها رو نصب کنین، بعد از نصب حداقل ۳۰ ثانیه با برنامه کار کرده
    و به سافاری برگردید، سافاری به طور اتوماتیک refresh خواهد شد و امتیازتون رو نشون خواهد داد.
    ۳) بعد از اینکه به حد کافی امتیاز جمع آوری کردین، کد Reedem به شما تعلق خواهد گرفت. که می تونین برنامه رو به صورت free نصب کنین.

Update:
    دوستان من تونستم برنامه ی Goodreader رو دانلود کنم از این طریق، مطمئن باشین که الکی نیست، بازم تصمیم با خودتونه.

ضمنا برنامه هاییم که واسه دانلود گذاشته رو بعد ۳۰ ثانیه کار می تونین پاک کنین، ولی اکثرا برنامه های خوبین (نسبت به free بودنشون)

موفق باشید.
    ویرایش توسط Humuli : https://i-phone.ir/forums/member/3211-humuli در ساعت 10-01-2012, 02:44 AM

تکراریه عزیز.

نظر

اقا قبل از اینکه بشینی این هم بنویسی یه سرچ تو سایت میکردی که نخواد این همه زحمت بکشید.:d
      … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

بازم ممنون تاپیکه خوبیه ولی تکراری
        ممنون

---
        - Sent from my iPod touch using Tapatalk

نظر

اگه تكراريه بهتره بره تووو سطل آشغال

نظر

دوست عزيز قصد جسارت ندارم، قبل اينكه بنده اين رو بنويسم چنين موضوعي نبود.
            شرمنده اگه تكراريه.

نظر

بنده خدا اینقدر ضحمت کشیده حالا بهش سر کوفت هم میزنید؟

توجه براي اينكه اين سايت امتيازهاتون رو دوبل بندازه ميتونيد از اين لينك استفاده كنيد [url]http://m.freemyapps.com/share/url/1aed4cfc[/

دوستان اگر ميخوايد ١٠ دلار اشتراك از ايتونز بگيريد از لينك بالا استفاده كنيد گيف كارت ١٠ دلاري ايتونز
              ویرایش توسط IRTCI : https://i-phone.ir/forums/member/833-irtci در ساعت 15-05-2012, 10:39 PM

نظر

بحث زحمت كشيدن و سركوفت نيست
                قانون سايت ميگه نبايد تاپيك تكراري زد و قبل از زدن تاپيك بايد جستجو كرد و ديد تا مطمئن شويد تاپيكي شبيه به آن در سايت نباشد!
                البته فكر كنم كه تاپيكهاي قبلي هم به سطل منتقل شدند

نظر

نوشته اصلی توسط iMakoran نمایش پست ها
                  بحث زحمت كشيدن و سركوفت نيست
                  قانون سايت ميگه نبايد تاپيك تكراري زد و قبل از زدن تاپيك بايد جستجو كرد و ديد تا مطمئن شويد تاپيكي شبيه به آن در سايت نباشد!
                  البته فكر كنم كه تاپيكهاي قبلي هم به سطل منتقل شدند

اگه نصف این افراد قانونمند مثل شما در محیط واقعی ایران هم بود دیگه اینهمه مشکلات نداشتیم که!!

نظر

خوب دوستان 1 مشکلی پیش میاد این وسط ببینید اگر شما حتی 1 دلار gift داشته باشید تو اکانتتون وقتی پسوردتونو در اختیاره اونا میزارید میتونه اونو ورداره !

اینطوری به ضررتون هست نه به سودتون 1 کم رو موضوع فکر کنید ! ! !

نظر

ولى دوست عزيز شما نه اكلنتتون رو در اختيارشون ميزارين، نه پسوردش رو.
                      فقط اون برنامه ها رو دانلود مي كنين.
                      من امتحان مي كنم خبرش رو بهتون ميدم. اگه مشكلى بود حتما همين جا مي گم.

نظر

يه نمه مشكوكه

نظر

مشکوک رو بیخیال من الان ۴۰ مگ برنامه دانلود کردم فقط ۳۷۵ امتایاز دارم تا ۱۳۰۰ تایی که بشه باهاش gta رو گرفت ۱۰۰۰ تا مونده این وسط هم برنامه هایی که برای دانلود گذاشته تعدادش طوریه که به ۱۰۰۰ تا نرسه ( البته اگه راهی برای افزایش امتیاز جز این هست بگید ممنون میشم این لینک هایی که میده چیه؟)
                          ولی یک برنامه دیگه بگیرم میتونم cut the rope رو در اکانتم ثبت کنم

نظر

دوستان من تست کردم و پولی که تو اکانتم بود هنوز پا بر جاست!
                            اینم لینک من:
                            Free My Apps - Never Pay for Apps Again

نظر

میشه قضیه این لینک ها رو یکی توضیح بده؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                              X