اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مصرف بالای باطری ؟! و بهترین ورژن iOS برای آیفون لاک؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مصرف بالای باطری ؟! و بهترین ورژن iOS برای آیفون لاک؟!

سلام. آیفون 3gs من مصرف باطری زیادی داره. البته سیم کارت ایرانسل روش هست و سرویس دیتاش فعاله که غیر فعالش کردم ولی تفاوت چندانی در مصرف باطریش ایجاد نشد. آیا باطریش خراب شده یا مشکل چیز دیگریست ؟
    سوال دیگه ای هم اینکه گوشی من لاک هست و iOS 4.0.1 روش نصبه. بهترین ورژن iOS برای گوشی من که لاک هست کدومه و اگر لینکشو به همراه یک توضیح مختصر در موردش بزارید ممنون میشم.
    با تشکر

نوشته اصلی توسط omid007 نمایش پست ها
    سلام. آیفون 3gs من مصرف باطری زیادی داره. البته سیم کارت ایرانسل روش هست و سرویس دیتاش فعاله که غیر فعالش کردم ولی تفاوت چندانی در مصرف باطریش ایجاد نشد. آیا باطریش خراب شده یا مشکل چیز دیگریست ؟
    سوال دیگه ای هم اینکه گوشی من لاک هست و ios 4.0.1 روش نصبه. بهترین ورژن ios برای گوشی من که لاک هست کدومه و اگر لینکشو به همراه یک توضیح مختصر در موردش بزارید ممنون میشم.
    با تشکر
    در مورد سوال اولتون, شارژ گوشیتون در حال حاضر چند ساعن و یا چند روز میره؟ بیشترین استفادتون از گوشی واسه چی هست؟
    در مورد سوال دومتون هم چون اطلاعات کافی ندارم گمراهتون نمیکنم.
    دوستان دیگه هستن کمکتون میکنن.

نظر

والا بعضی وقتها خود بخود با اینکه شارژ داره خاموش میشه یا اینکه شارژش زیر 20% که میشه خیلی طول نمیکشه که خاموش میشه. میخام به ورژن بالاتر ریستورش کنم ولی چون لاک هست مبخام بدونم بهترین ورژن برای این گوشی کدوم هست و ریستور کنم ببینم مشکل باطی حل میشه یا نه >؟!

نظر

نوشته اصلی توسط Omid007 نمایش پست ها
        والا بعضی وقتها خود بخود با اینکه شارژ داره خاموش میشه یا اینکه شارژش زیر 20% که میشه خیلی طول نمیکشه که خاموش میشه. میخام به ورژن بالاتر ریستورش کنم ولی چون لاک هست مبخام بدونم بهترین ورژن برای این گوشی کدوم هست و ریستور کنم ببینم مشکل باطی حل میشه یا نه >؟!
        ورژن 5.0.1 با فریمور کاستوم ریستور کنین. با redsn0w هم میتونین فریمور کاستوم بسازین در قسمت Extras> Custome IPSW.

نظر

متشکر از جوابتون.
          آیفون 3gs من چون لاک هست میترسم آپدیت کنم و آنلاک نشه اونوقت شر بشه برام. حالا یه راهنمایی کنید ببنید من چیکار کنم. الان آیفونم 4.0.1 هست.پیشنهاد می کنید به 5.0.1 برم؟ از iOs4 کدوم ورژن را پیشنهاد می کنید ؟ برای ریستور میشه مستقیم از 4 مثلا به 5 برم یا اینکه از 4 برم 4.3 و بعد 5 ؟ بیس باندم 05.13.04 هست. اگر میشه مرحله به مرحله بگید که باید چیکار کنم تا آپدیت بشه. متشکرم

نظر

نوشته اصلی توسط omid007 نمایش پست ها
            متشکر از جوابتون.
            آیفون 3gs من چون لاک هست میترسم آپدیت کنم و آنلاک نشه اونوقت شر بشه برام. حالا یه راهنمایی کنید ببنید من چیکار کنم. الان آیفونم 4.0.1 هست.پیشنهاد می کنید به 5.0.1 برم؟ از ios4 کدوم ورژن را پیشنهاد می کنید ؟ برای ریستور میشه مستقیم از 4 مثلا به 5 برم یا اینکه از 4 برم 4.3 و بعد 5 ؟ بیس باندم 05.13.04 هست. اگر میشه مرحله به مرحله بگید که باید چیکار کنم تا آپدیت بشه. متشکرم
            شما اول ببینید که ش ش کدوم فریمورهارو دارید؟
            از نظر من، توی فریمور ۴، بهترین فریمور ۴.۳.۳ هستش و توی فریمور ۵، بهترین فعلا ۵.۰.۱ هست.
            ولی اگه از من میشنوید با کاستوم فریمور به فریمور۵.۰.۱ مهاجرت کنید و از مزایای خوب اون بهره مند بشید.
            موفق باشید

نظر

صبر کنید ..
            X