اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل درتماس هاي خروجي ايفون 4s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل درتماس هاي خروجي ايفون 4s

ايفونم 4s32 دارم بعضي وقتا تماس ها ي خروجيش كه وصل ميشه اسپيكر تماسش خفه ميشه
    وبادابل كليل فعل ميشه اين سخت افزاريه يا نرم افزاري كمك؟

منظورتون از اسپیکر تماس میکروفونه؟ یا اونی که اون بالاءه؟
    اگه ماله میکروفون باشه شنیدم مشکل در ورژن های آینده نیز حل نمی شود و اپل در حال آماده کردن دستگاه های جایگزین می باشد
    with

نظر

مال منم این جوریه ولی من فک کنم مال اپراتوریه

نظر

اون بالايي منظورمه

نظر

نوشته اصلی توسط koorosh نمایش پست ها
          مال منم این جوریه ولی من فک کنم مال اپراتوریه
          نه مشكل اپراتور نيست
          ميگن سخت افزاري ولي فك كنم نرم افزاري باشه؟

نظر

برای یکی از دوستان ما هم اینجوریه میگه وقتی میزنم روی اسپیکر درست میشه

نظر

اين مشكل سخت افزاري هستش و اونجوري كه گفته شده با اپديت هاي بعدي هم حل نميشه
              چند روز پيش هم تو سايت يكي از بچه ها تاپيكش رو با منبع ايجاد كرده بود

نظر

سلام.
                کسی واسه این مشکل راه حل نداره؟
                مدیران این مشکل داره من رو اذیت میکنه؟
                کسی می تونه کمک کنه
                ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط dariush1362 نمایش پست ها
                  سلام.
                  کسی واسه این مشکل راه حل نداره؟
                  مدیران این مشکل داره من رو اذیت میکنه؟
                  کسی می تونه کمک کنه
                  ممنون
                  به نظر من تا آبدیت 5.1 صبر کنید احتمالا مشکلتون حل میشه

نظر

این مشکل یکی دو تا نیس صدها نفر درامریکا وانگلیس باچنین مشکلی مواجه هستند
                    درواقع خیلی از ایفون 4sها همینجوریه تازه میگن احتمال سخت افزاریشون بیشتر
                    ولی هنوز هیچی مشخص نیست و اپل هم پاسخی نداده
                    به نظر من احتمالا ب اپ بعدی حل شه

نظر

من هم همین مشکل رو دارم وقتی تماس می گیرم صدا نمی یاد باید یک بار روی علامت بلندگو بزنم و تا مشکل صدا حل شده یا با دوبار کلید روی بلندگو باز صدا درست میشه
                      مشکل نرم افزاری هست و در ورژن های بعدی حل میشه اپل مشکل آنتن iPhone 4 رو که سخت افزاری بود حل کرد چه برسه به این....

نظر

مشکل به احتمال خیلی زیاد نرم افزاریه یعنی اگه سخت افزاری باشه با نغییر درایور و عملکرد IOS رفع می شه.
                        این موضوع در تاپیک ساپورت اپل مطرح شده و بالای 133 صفحه کاربران مشکلشون رو مطرح کردن.
                        تو ورژن IOS 5.1 Beta 3 ظاهرا مشکلش رفع شده و کاربرای زیادی هستن که گزارش دادن با استفاده از این ورژن دیکه مشکل تماس خروجی مرتبط با سنسور proximity رو نداشن

نظر

سلام بچه ها من هم این مشکل رو دارم اما هر کاری کردن درست نشود ریستوری کردن نشود آپدیت کردن بازم نشود فکرکن از خوده کوشی یکی ازدوستام تازه خریده این مشکل رو نداره وبه خوبی استفاده می کونه حلا ما جیکار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط ebikas نمایش پست ها
                            سلام بچه ها من هم این مشکل رو دارم اما هر کاری کردن درست نشود ریستوری کردن نشود آپدیت کردن بازم نشود فکرکن از خوده کوشی یکی ازدوستام تازه خریده این مشکل رو نداره وبه خوبی استفاده می کونه حلا ما جیکار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                            این بار ریستور کنید و بکاپ رو برنگردونید . شاید حل شد .

نظر

نوشته اصلی توسط ebikas نمایش پست ها
                              مشکل شما با ریستور حل شد یا هنوز پا بر جاست ؟

نظر

صبر کنید ..
                              X