اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود مجانی برنامه های پولی. حتی جیلبریک هم نمیخواد البته مج

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• شاید در ظاهر پولی باشه
    ولی وقتی اقدام به خرید کنی
    میگه شما قبلا خریدید
    الان رایگانه

نوشته اصلی توسط f0x
    ترجیح میدم رو پاهام بمیرم، تا اینکه رو زانوهام زندگی کنم

نظر

• سلام
      نظرتون در مورد این برنامه چیه؟به نظرتون مشکوک نیست.اخه چه سودی داره این همه برنامه پولی رو رایگان میدن؟بعد این برنامه های امتیازی به نظرتون به دیوایس صدمه ای نمیزنه یا هرچیز دیگه که ما متوجه نمیشیم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ali.phd71 نمایش پست ها
        سلام
        نظرتون در مورد این برنامه چیه؟به نظرتون مشکوک نیست.اخه چه سودی داره این همه برنامه پولی رو رایگان میدن؟بعد این برنامه های امتیازی به نظرتون به دیوایس صدمه ای نمیزنه یا هرچیز دیگه که ما متوجه نمیشیم؟
        الان كه داره جيلبريك مي ياد نيازي نداريم
        اون موقع كه نيومده بود از اين كارها مي كرديم

نظر

• دوستان تا حالا مشكلاتي كه مربوط به اين سايت باشد برايشان پيش نيامده?

نظر

• نوشته اصلی توسط ali.phd71 نمایش پست ها
            سلام
            من فکر کنم که مثلا مدير اين سايت ميره با چندتا از برنامه نويس ها که برنامه هاشون خيلي فروش نکرده يا خيلي معروف نيست قرار ميذاره که من برنامه هاتون رو توي سايتم تبليغ ميکنم شما هم بايد يه مبلغي بپردازيد...

بعدش ماها که اون برنامه ها رو دانلود ميکنيم درواقع داريم به نوعي محبوبيتشون رو توي appstor زياد ميکنيم که به نفع برنامه نويس هستش...
            اون سايت هم يه مقدار از پولي رو که گرفته مياد برنامه هديه ميده...

حتما دقت کردين ديگه...
            وقتي برنامه دانلود ميکنيد 75 امتياز ميگيريد ولي امتيازات برنامه هاي پوليشون چندصدتايي ميشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط f0x نمایش پست ها
              دوستان خواهشا یه اسکرین شات از برنامه هایی که تا حالا گرفتید بزارید
              شاید بقیه اونا رو نداشته باشن
              این مال من

یعنی کسی حاضر نیست برنامه هاش رو معرفی کنه؟
              معرفت تونُ عشقه!

نوشته اصلی توسط f0x
              ترجیح میدم رو پاهام بمیرم، تا اینکه رو زانوهام زندگی کنم

نظر

• برنامه هاي جديد امده
                اگر رفته بود من عكس اش را دارم
                بريد خوش باشيد

نظر

• نوشته اصلی توسط rezakombat نمایش پست ها
                  برنامه هاي جديد امده
                  اگر رفته بود من عكس اش را دارم
                  بريد خوش باشيد
                  دوست عزیز اگه عکس برنامه ها رو بزاری ممنون میشم چون الان که چک کردم هیچی اضافه نشده

نظر

• اخه هرچی شما داشتی رو منم فقط همونارو داشتم ولی این رو جدید فهمیدم gilt ۱۵۰ امتیازیه حجمش کمه

نظر

• اینم عکس از برنامه های من.

نظر

• يعني اگه برنامه هايي كه تو ليست يكي ديگس رو و تو واسه ما نيست رو دانلود كنيم امتياز ميده؟
                        لينك ورود به سايت xD :
                        Free My Apps - Never Pay for Apps Again

نظر

• نوشته اصلی توسط jcs.w نمایش پست ها
                          يعني اگه برنامه هايي كه تو ليست يكي ديگس رو و تو واسه ما نيست رو دانلود كنيم امتياز ميده؟
                          لينك ورود به سايت xd :
                          free my apps - never pay for apps again
                          قانون خاصی نداره. به هر حال به امتحانش میارزه. من خودم 300 امتیازو همین جوری گرفتم. تو لیست سایت نبود ولی من دانلود کردم و بهم امتیازشو داد

نظر

• به نظرتون الان برنامه های کوچیک رو نصب کنم یا امتیاز جمع کنیم برای اون بزرگا؟

نظر

• نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                              به نظرتون الان برنامه های کوچیک رو نصب کنم یا امتیاز جمع کنیم برای اون بزرگا؟
                              به نظرم اول برنامه های بزرگ و بگیر بعدش اگه کردیت برات موند کوچیک هارو. من متاسفانه اول cut the rope hd رو گرفتم حالا برای گرفتن infinty blade 2 داغون شدم. الان 1675 تا دارم. 150 تا دیگه لازم دارم که لامصب ذیگه برنامه نمیزاره.

نظر

• منم اول جو گیر شدم رفتم cut the rope رو گرفتم الان ۴۵۰ تا بیشتر ندارم ولی خوب هنوز برنامه هست ولی من گاراژ بند رو میخوام خیلی گرونه ۱۳۰۰ تا امتیاز میخواد
                                البته من دارم رو یک چیز جالب کار میکنم برنامه ها روبا ایفون میگیرم و با ایفونم نصب میکنم و امتیاز میده بعد برنامه ها رو انتقال میدم رو ایپادم بعد با اونا هم کار میکنم بازم بهم امتیاز میده میتونم با یکی ارزونا رو بگیرم با اونیکی بزرگا رو ولی مشکل اینجاست من cut the rope رو گرفتم رو اکانتم ثبت نشده با ایپادم میرم اپ استور بگیرمش همچنان ۰.۹۹$ هست.

نظر

صبر کنید ..
                                X