اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Epub ها اصلي (پولي ها)رو ميشه جايي گير اورد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Epub ها اصلي (پولي ها)رو ميشه جايي گير اورد

سلام
    دوستان ميدونيد كه تو ibook sore كلي كتاب هست كه واقعا epub هاشون خيلي عاليند ميتونيد sample شون رو بگيريد و با بقيه مقايسه كنيد هم فونتشون بهتره هم تمام نكات ويرايشي توش رعايت شده ولي خوب قيمتشون بالاست و حدود ١٠ دلاره هر جلد كه مثلا كسي بخواد بيست تا كتاب بخونه يه 300 تومن پول بده
    حالا جايي هست اين epub ها رو بشه مجاني پيدا كرد يا لا اقل epub هايي باشند كه روشون كار شده باشه نه فقط از pdf تبديل شده باشند

اگه کتاب خاصي مد نظرتون هست اسمش رو بگيد شايد بتونم کمک کنم.
    در غير اين صورت معمولا دو راه وجود داره:

1- تورنت... که تعداد زيادي کتاب epub رو داره ولي دير به دير به روز ميشه.
    2- اگه کتاب معروف باشه مثل ارباب حلقه ها يا اينکه خود آيتونز تو صفحه اولش نشونش بده, معمولا با جستجوي اسم کتاب تو گوگل فايل epub رو پيدا ميکنيد.

موفق باشيد

نظر

من اين كتاب ها رو ميخوام
      clash of kings
      Storm of swords
      كه هر دوشون مال مجموعه
      A song of ice and fire
      هستند ولي ePub هاي كه تو نت هستند خيلي بدند اصلا فصل بندي هاشون درست نيست همه متن پشت سر همه اصلا فاصله بندي ها رعايت نشده غلط هم زياد دارند ولي اون sample رو كه گفتم بگيريد ميبينيد چقدر تفاوت دارند من يه چيزي شبيه اونا ميخوام

نظر

نوشته اصلی توسط farzan73 نمایش پست ها
        من اين كتاب ها رو ميخوام
        clash of kings
        Storm of swords
        كه هر دوشون مال مجموعه
        A song of ice and fire
        هستند ولي ePub هاي كه تو نت هستند خيلي بدند اصلا فصل بندي هاشون درست نيست همه متن پشت سر همه اصلا فاصله بندي ها رعايت نشده غلط هم زياد دارند ولي اون sample رو كه گفتم بگيريد ميبينيد چقدر تفاوت دارند من يه چيزي شبيه اونا ميخوام
        من کتاب های خودم رو براتون اپلود کردم امیدوارم بدردتون بخوره.
        دانلود

نظر

سلام
          ممنون اينا خيلي بهتر از اونايي هستند كه من دانلود كردم خيلي مرتب لينك هر فصلم اولش داره
          ممنون!

نظر

نوشته اصلی توسط farzan73 نمایش پست ها
            سلام
            ممنون اينا خيلي بهتر از اونايي هستند كه من دانلود كردم خيلي مرتب لينك هر فصلم اولش داره
            ممنون!
            خواهش ميكنم دوست عزيز

نظر

اگه انگلیسی میخوای:
              ePub Bud - Publish, Convert, Store, and Download free children's ebooks online for the iPad and nook color!
              امیدوارم کمک کرده باشم

نظر

سلام.من كتاب سرزمين اشباح فارسى و با فرمت epub را مى خواستم. اگر ممكن است

نظر

دوستان من میخوام چند تا کتاب ساده بخونم واسه تقویت زبانم.خیلی از کتابهای سری disney fairies خوشم اومده !کسی می تونه یکیش رو برام بزاره !

نظر

صبر کنید ..
                  X