اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اموزش انتقال فولدر از كامپيوتر به ايپد ايفون و ايپاد بدون جيلبريك

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اموزش انتقال فولدر از كامپيوتر به ايپد ايفون و ايپاد بدون جيلبريك

سلام
    اگر شما هم مثل بنده فيلم و صوت زياد داريد و همه پوشه بنديست داخل كامپيوتر و نميتوانيد با فولدر كپي كنيد داخل ديوايستان من راهش را پيدا كردم
    اول از همه بگم كه بايد وايرلس داشته باشيد
    براي اجراي صوت و صدا معمولا از پلير هاي قوي چون oplayer avplayer و.... استفاده ميشود
    انجمن تخصصی آیفون
    بايد يكي از اين پلير هارو باز كنيد و فايل شر) file share) رو فعال كنيد
    انجمن تخصصی آیفون
    انجمن تخصصی آیفون
    ادرس //:ftp رو عينا در مرور گر كامپيوتر خود بزنيد
    حالا صفحه بازشده و با استفاده ازگزينه up to higher level directory بيايد به پوشه هاي قبل تا پوشه documents رو پيدا كنيد و بازش كنيد
    انجمن تخصصی آیفون
    حالا درقسمت ادرس مرور گر بريد و ادرس رو كپي كنيد
    حالا بيايد توي ماي كامپيتور يا هر پوشه ديگه درقسمت ادرس اون پوشه كليد كنيد و ادرس رو پس(past) كنيد
    حالا حافظه برنامه مورد نظر شما مثل فلش در اختيار شما قرار گرفته و راحت ميتونيد پوشه هاتون رو كپي كنيد داخلش

فقط ببخشید عکس ها کم کیفیته
    ویرایش توسط ahmadh : https://i-phone.ir/forums/member/69191-ahmadh در ساعت 07-01-2012, 08:03 PM

ممنون

اگر اسکرین شات بگذاری کارت کامل میشه

نظر

من تو تاپیک قبلی هم گفتم ساده تر از این با iexplore برنامه ای برای دیترسی به فایل های ios که هم برای مک و هم برای ويندوز هست میتونید استفاده کنید این برنامه بدون جیلبریک هم به فلدر های برنامه ها دسترسی داره میتونید فلدر برنامه مورد نظرتونو پیدا کنید و بعد فلدری که توش فیلم ها هست رو به پوشه documents برنامه انتقال بدین اگه جیلبریک شده که راحت با ifunbox به قسمت user applictions برید و صبر کنید ایکون برنامه ها لود بشه بعد برنامه مورد نظر رو پیدا کنید ۲ بار روش کلیک کنید پوشه اصلیش باز میشه از اون راحت به document دسترسی دارید این روش برای همه برنامه ها صادقه مثلا دانلودر ها میشه فتیل دانلود شده رو از این مسیر برداشت یا .....

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
        من تو تاپیک قبلی هم گفتم ساده تر از این با iexplore برنامه ای برای دیترسی به فایل های ios که هم برای مک و هم برای ويندوز هست میتونید استفاده کنید این برنامه بدون جیلبریک هم به فلدر های برنامه ها دسترسی داره میتونید فلدر برنامه مورد نظرتونو پیدا کنید و بعد فلدری که توش فیلم ها هست رو به پوشه documents برنامه انتقال بدین اگه جیلبریک شده که راحت با ifunbox به قسمت user applictions برید و صبر کنید ایکون برنامه ها لود بشه بعد برنامه مورد نظر رو پیدا کنید ۲ بار روش کلیک کنید پوشه اصلیش باز میشه از اون راحت به document دسترسی دارید این روش برای همه برنامه ها صادقه مثلا دانلودر ها میشه فتیل دانلود شده رو از این مسیر برداشت یا .....
        بله اما شدنیست اما حالا اومدیم خواستیم از کامپیوتر کس دیگه ای بگیریم
        درضمن اینطوری سرعت خیلی بالاتره

نظر

سرعت اینترنت ایران بیشتره یا سیم usb؟

نظر

سرعت اینترنت ایران بیشتره یا سیم usb؟
            به سرعت اینترنت ربطی نداره
            فقط واسه شبکه شدن از وایرلس استفاده میکنه شما میتونید سیم تلفنتون رو جدا کنید

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadh نمایش پست ها
              به سرعت اینترنت ربطی نداره
              فقط واسه شبکه شدن از وایرلس استفاده میکنه شما میتونید سیم تلفنتون رو جدا کنید
              ببخشید اموزش رو کامل نخونده بودم از اون نظر بله این روش سریع تره.

نظر

ببخشید اموزش رو کامل نخونده بودم از اون نظر بله این روش سریع تره.
                خواهش میکنم فقط یک نکته منفی که داره نمیتونه همزمان حجم بالایی رو جابه جا کنه مثلا نمیتونه یک دفعه10 گیگ جابجا کنه

نظر

این قابلیت SSH کردن هست، که نه تنها در اینجا(منظورم کل دنیای iOS هست)؛

بلکه در تمام زمینه های مربوط به سیستم عامل هایی که از کرنل اسفتاده میکنند کاربرد داره.

نظر

خوب اينم يك مدل از شبكه كردنه

نظر

صبر کنید ..
                    X