اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ایتونز

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ایتونز

بچه ها کمک ! این ایتونز من قاط زده !!! واس دانلود از app store ارور 1009 میده . نمیدونم چرا اینجوری شده.قبلا هم یه تایپک گذاشته بودم ک واس سینک عکسها ارور 54 میده.لطفا اگه کسی میدونه دلیلش چیه کمکم کنه.

دوست عزیز از وی p ان استفاده کنید..

نظر

خوب چيز بي ان بايدكانك شده باشه تا اين ارور رو نده

نظر

الان چند روزه ايتونز برا منم قاط زده با قند شكن هم وصل ميشم شروع ميكنه به اپديت برنامه ها تا نصف مياد گير ميكنه unable... at this timeميده با مك اپديت كردم سينك ميكنم ولي باز اپ استور باز ميكنم تو ليست اپديتها همون برنامه ها هست اصلا گرفتار شدم يكي بگه چكار كنم

نظر

نوشته اصلی توسط parsa arab نمایش پست ها
          الان چند روزه ايتونز برا منم قاط زده با قند شكن هم وصل ميشم شروع ميكنه به اپديت برنامه ها تا نصف مياد گير ميكنه unable... At this timeميده با مك اپديت كردم سينك ميكنم ولي باز اپ استور باز ميكنم تو ليست اپديتها همون برنامه ها هست اصلا گرفتار شدم يكي بگه چكار كنم
          شما بعد از اینکه وصل شد و شروع به دانلود کرد چیز پی ان رو قطع میکنید؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
            شما بعد از اینکه وصل شد و شروع به دانلود کرد چیز پی ان رو قطع میکنید؟؟
            اون كارم بكنه بازم اون ارور رو ميده الان چند روزه اينطوري شده واسه همه هم نه بعضيا
            بخاطر سرعت اينترنت هست

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadh نمایش پست ها
              خوب چيز بي ان بايدكانك شده باشه تا اين ارور رو نده
              وقتی این چیز پی ان کانکته ، انقد سرعتش میاد پایین که بعد ارور network problem یا همچین چیزی میده !

نظر

بعد از اینکه برنامه اومد واسه دانلود تو بخش download کنار برنامه اون رو pause کنید بعد بدون اینکه ایتیونز رو ببندید چیز رو قطع کنید دوباره برنامه رو resume کنید..

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                  بعد از اینکه برنامه اومد واسه دانلود تو بخش download کنار برنامه اون رو pause کنید بعد بدون اینکه ایتیونز رو ببندید چیز رو قطع کنید دوباره برنامه رو resume کنید..
                  ممنون پویا جان

نظر

راستی راجع به ارور 54 چیزی میدونین؟توی ایتونز

نظر

نوشته اصلی توسط سارا20000 نمایش پست ها
                      راستی راجع به ارور 54 چیزی میدونین؟توی ایتونز
                      وقتی میخواین عکس سینک کنید میاد؟ appsync رو از سیدیا روی گوشی نصب کردین؟

نظر

صبر کنید ..
                      X