اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iTunes gift card مجانى

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• iTunes gift card مجانى

سلام
    ديدم اين برنامه اومده ولى تو انجمن معرفى نشده.

JunoWallet
    كارش اينه كه با انجام كارهاى مختلف كه تو برنامش هست به شما كريديت ميده كه بعدن ميتوونيد باهاش ايتيونز گيفت كارت بگيريد به همين سادگى.

براي دانلود از روى iDevice تون اين لينكو بزنيد:

JunoWallet

بلاخره اين برنامه رو تست كردم الان نتيجه رو با عكس و توضيحات بهتون ميگم.
    خوب تو پست هاي پايين درباره كار اين جور برنامه ها توضيح دادم مستقيم ميرم سر اصل مطلب.
    اين عكس ها رو خودم از موبايل و كامپيوترم گرفتم.
    وقتى 2.26$ داشتم.

وقتى 5.65$ داشتم.

وقتى 9.17$ داشتم.(برنامه اپديت شده بود طراح نرم افزارش تغيير كرده بود)

وقتى 10.05$ داشتم. (قسمت شيرين بحث)

اينم اينجا بهم تبريك گفت كه گيفت كارتم صفارش دادم!

اينم مانده حصابم.

ايجا نوشته كه به دليل مسائل امنيتى گيفت كارت رو بعد ٢٤ ساعت ميتونيد باز كنيد.

٨ دقيقه قبل از تحويل!

خوب اينم اخر ماجرا(كارت با زدن Redeem نشون ميده كه يه عدد ١٦ رغمى)

اينم عكس كارت.

خوب مرحله آخر با pc وارد ايتيونز(آمريكا) ميشيد از منو سمت راست گزينه Redeem رو ميزنيد كد رو وارد ميكنيد و...

با چند روز كار با برنامه فهميدم كه اگه مكانتون عوض بشه اپليكيشن بيشترى باز ميشه (مثلا اگه تو خونه ٢ تا اپ براي دانلود باشه تو محل كار ميشه ٤ كه بايد همون جا دانلود كنيد وگرنه دوباره مخفى ميشن) خود برنامه از لوكيشن سرويس ايفون استفاده ميكنه كه تو عكس ها هم معلومه.

ویرایش توسط sohail : https://i-phone.ir/forums/member/587-sohail در ساعت 28-05-2012, 01:43 PM

خوب شما درست ميگيد شايد تو ايران با دايل اپ جواب نده!
    ولى من خودم ٥$ گرفتم :d
    الان امكانات نيست وگرنه سكرين شات ميزاشتم.
    اگه كسى خواست ايميلشو به من پ.خ كنه من دعوت نامه بفرستم

نظر

این کد را اد کنید و ۲۵ سنت جایزه بگیرید :

Me965327
      ویرایش توسط ehram : https://i-phone.ir/forums/member/21564-ehram در ساعت 09-04-2012, 12:52 PM

نظر

خوب يكى از دوستان پ.خ زدن و توضيحاتي خواستند

اول از همه درباره اينجور برنامه ها بگم كه به سيستم پرداخت به ازاى كليك وابسته هستن
        كه در اين باره يه توضيح ميدم با مثال.
        فرض كنيد شما يه اپليكيشن داريد به صورت free (كه داخلش سيستم in app purchase داره) خوب براى بالا بردن تعداد user به تبليغات احتياج دارين ، اين كارو اين برنامه انجام ميده.

خوب اين حالا چه ربطي به ما داره

شركت بازي ساز (مثلا Zynga كه خيلى معروفه) مياد به اين برنامه ميگه به ازاي هر بار دانلود به شما ١$ ميديم اين برنامه هم به شخص دانلود كننده ٠.٢٥$ ميده
        (كه البته از يك برنامه فقط يك بار پول دريافت ميكنيد و قوانين ديكه كه تو خوده برنامه توضيح داده شده)
        خوب اين كارو هرچي تكرار كنيد پوله بيشتري ميگيريد بعد اون پولو به گيفت كارت ها تبديل ميكنيد.

خوب حالا ميرسيم سر اصل ماجرا اينترنت.
        هرچي اينترنت سريع تر باشه برنامه زود تر دانلو ميشه خوب اينجوري ميتونيد برنامه ةاي بيشتر بريزيد پول بيشتر بگيريد
        اگه اينترنت نامحدود باشه خوب نگران حجم دانلود نيستيد در نتيجه نگران قبض اينترنتم نخواهيد بود.
        و اينكه ميتونيد برنامه رو بعد از گرفتن پول پاك كنيد (اگه به درد بخور نبود)

نظر

پست اول آپديت شد.
          اين نكته رو هم اضافه كنم كه حتمان از wifi براى دانلود برنامه ها استفاده كنيد تا در حين دانلود به مشكل بر نخوريد

نظر

وقت ادم بيشتر از اينا ارزش داره كه چقدر وقت صرف كنيد كه ١٠ يا بيشتر دلار هديه بگيريد اين وقت جاي ديگه خرج كنيد ده برابر اين پول ميتونيد به دست بياريد
            البته قصد توهين نداشتم برنامه خوبي هست برا بعضي ها

نظر

اقا من همه رو دانلود كردم
              هرچن وقتي اپ ميزاره
              ؟؟؟

نظر

سلام دوستای عزیزم من برنامرو نصب کردم به شمام پیشنهاد میکنم نصب کنید چون به همدیگه کمک میکنیم تا یه گیفت کارت مجانی صاحب بشید.نصبش کنید و از قسمت setting این کد رو add کنید تا هم یه چیزی گیره شما بیاد هم من.(xx293369)به نظر من که خوب برنامه یه

نظر

نوشته اصلی توسط mamal_slm2000 نمایش پست ها
                  سلام دوستای عزیزم من برنامرو نصب کردم به شمام پیشنهاد میکنم نصب کنید چون به همدیگه کمک میکنیم تا یه گیفت کارت مجانی صاحب بشید.نصبش کنید و از قسمت setting این کد رو add کنید تا هم یه چیزی گیره شما بیاد هم من.(xx293369)به نظر من که خوب برنامه یه
                  دقیقا کجای برنامه میشه کد رو ادد کرد ، من ندیدمش

نظر

سلام دوستان خوبید منم عضو شدم تاحالا 2.47 گرفتم هرکی که عضو شده کدشو بذاره هم ما بتونیم گیفت جمع کنیم هم خودش
                    مطمئن باشید سرکاری نیست

کد من : Mg389676

ازش عکس گرفتم که باورتون بشه
                    دوستان حتما باید از چیز پی ان استفاده کنید و هر چقد که میتونید از قسمت rewards per install برنامه دانلود کنید تا به گیفتتون اضافه بشه اگه بازم مشکلی داشتین اینجا بگید تا کمکتون کنم

نظر

شما تو برنامه از قسمت آخر یعنی setting یه گزینه هست در مورد اد کردن کد و محبت میکنید اونو میزنید و کد xx293369 رو وارد میکنید که دل یه جوونم خوش کرده باشید.
                      در ضمن دوست گلم شما با دعوت دوستاتون از طریق face boook و twitter هم میتونید اکانت جمع کنید

نظر

نوشته اصلی توسط misagh_ghorbani نمایش پست ها
                        سلام دوستان خوبید منم عضو شدم تاحالا 2.47 گرفتم هرکی که عضو شده کدشو بذاره هم ما بتونیم گیفت جمع کنیم هم خودش
                        مطمئن باشید سرکاری نیست

کد من : Mg389676

ازش عکس گرفتم که باورتون بشه
                        دوستان حتما باید از چیز پی ان استفاده کنید و هر چقد که میتونید از قسمت rewards per install برنامه دانلود کنید تا به گیفتتون اضافه بشه اگه بازم مشکلی داشتین اینجا بگید تا کمکتون کنم
                        من دانلود کنم دیگه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Sanboy

نظر

برنامه به صورت free تو itunes هست اسمشم juno wallet هست میتونید دانلود کنید به نظر من که برنامه خوبیه

نظر

اینم آدرسش تو i tunes
                            App Store - JunoWallet GiftCards

نظر

اینم کد من :vt473898

نظر

صبر کنید ..
                              X