اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در نصب installous

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در نصب installous

سلام

من وقتی می خوام نصب کنمش این ارور رو میده در هر سورسی میرم :

i wasn't able to locate file for the com.hackulo.us.installous pakage . this might mean you need to manually fix this pakage

چیکارش کنم اوکی بشه ؟

نیاز به پیشنیاز داره که باید قبلش نصب کنی!
    زیرش نوشته که چی می خواد

خیلی سعی کردم که بفهمن اما همشون می خندیدن
    (چارلی چاپلین)

نظر

یه بار سیدیارو رفرش کن حل میشه عزیز.

نظر

رفرش کردم بازم درست نشد ، احساس میکنم نصبه ولی نمیشناسه باید دستی فایل هاش رو پاک کنم
        چون تو تا قبل از اینکه گوشی رو ریست کنم آیکونش بود ، الان کلا تو لیست سدیا هم نیست تو بخش نصب شده ها ولی به pc suit که میزنم دستگاه رو اون یه app که باهاش دانلود کردم رو تو لیستش نشون میده و میزنه نصبه !

فایلهاش کجاست دستی پاک کنم ؟

نظر

عزیز منم هر دفه وقتی از سورس cydia.hackulo.us گرفتم این ارور رو داد تا به زور نصب میشد بعدم که میخواستم بازش کنم کرش میکرد می پرید بیرون
          فقط و فقط sinfuliphonerepo و insanelyi کارشون حرف نداره تست شده تحویل میدن

نظر

نوشته اصلی توسط iRezaShah نمایش پست ها
            عزیز منم هر دفه وقتی از سورس cydia.hackulo.us گرفتم این ارور رو داد تا به زور نصب میشد بعدم که میخواستم بازش کنم کرش میکرد می پرید بیرون
            فقط و فقط sinfuliphonerepo و insanelyi کارشون حرف نداره تست شده تحویل میدن
            البته از هر سورسی می خواتسم بگیرم این ارور رو میداد ولیکن مرتفع شد بالاخره

دوستان چیزی میشناسین که به جای applocker کار کنه ؟ نصبش کردم کار نمی کنه

نظر

درود به دوستان
              من installous 4 رو داشتم. مثل همیشه کرمم گرفت. رفتم پاکش کردم که نسخه 5 رو بریزم
              بعد از پاک کردنش و در حین نصب نسخه 5 پیغام ارور مبنی بر cannot comply میده و در قسمت پایین نوشته :
              DEPENDS com.chpwn.weeloader>=1.1
              DEPENDS ios firmware <5.0
              تازه میخوام نسخه 4 رو هم نصب کنم اینا هم بهش اضافه میشه
              (همه اینا اولش مثل بالا DEPENDS داره) :
              appsync for 4.0+
              appsync for os3.2
              appsync for os 3.1
              us.hackulo.appsync40plus
              us.hackulo.appsync32
              us.hackulo.appsync31
              appsync for ios 5.0+
              من وقتی گوشیم رو jailbreak کردم از sinful نسخه appsync for ios 5.x+ رو ریختم در ضمن نسخه ios 5.0.1 هستش.
              لطفا کمک

نظر

صبر کنید ..
              X