اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی در مورد طریقه برگشت ورژن از 5.0.1 به 4.3.3

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط mohammad_ipad2 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما تو یوتیوب ipad 2 restore 4.3.3 رو سرچ کن یه فیلمهایی میاد که فکر کنم بدردد بخوره
    سپاس دوست عزیز ولی فکر کنم البته اینجا ایران باشه :دی
    با چیز پین باید وصل شد اونم این چند روزه که دوباره افتادند به جونش
    فقط بگید با چه برنامه ای میشه این کارو کرد من با برنامش کار میکنم باقیش حله

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط milady2006 نمایش پست ها
      آخرین ورژن که خودتون محبت کردید لینکش رو دادید

چرا اینطوری شده 2تا آورده
      من که shsh قبلا نگرفته بودم

الان باید چه کار کنم که برگرده به قبل و برنامه کرک شده نصب کنم؟
      با سلام
      شما یه زحمت بکش، request save shsh from cydia تیکشو از قسمت advanced وردارید تا یه سری ش ش بیشتری توی سیستمتون سیو بشه، هرچند همشون بتا هستند اما داشتنشون خالی از لطف نیست.
      شما متاسفانه نمیتونید به ۴.۳.۳ برگردید مگر به ۴.۳.۵ برگردید که اونم فایده نداره همین ورژن فعلیتون بهترینه.
      در ضمن بجز ۴.۳.۳ واسه آیپد ۲ جیلیبریکی نیومده و فعلا تا اومدن جیلیبرک واسه ورژن فعلیتون باید صبر بکنید. البته خبرایی هم شده.
      موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط milady2006 نمایش پست ها
        سپاس دوست عزیز ولی فکر کنم البته اینجا ایران باشه :دی
        با چیز پین باید وصل شد اونم این چند روزه که دوباره افتادند به جونش
        فقط بگید با چه برنامه ای میشه این کارو کرد من با برنامش کار میکنم باقیش حله

ممنون
        میخواید من برتون اپلود کنم ؟

نظر

ارور 20چیکار کنم

نظر

نوشته اصلی توسط majiddivone نمایش پست ها
            ارور 20چیکار کنم
            دیوایس رو به دی اف یو ببرید. فایروال رو غیر فعال کنید، از پورت یو اس بی پشت سیستم استفاده بکنید

نظر

سلام دوستان من آی پد 2 wifi دارم ورژن 4.3.3 هنگ میکنه چطور به همون ورژن فلش کنم ؟
              ممنون میشم کمک کنین

نظر

نوشته اصلی توسط pourmand00 نمایش پست ها
                سلام دوستان من آی پد 2 wifi دارم ورژن 4.3.3 هنگ میکنه چطور به همون ورژن فلش کنم ؟
                ممنون میشم کمک کنین
                سلام
                شما در صورت داشتن shsh ورژن مورد نظر میتونید به ورژن مربوطه ریستور کنید (اصطلاح فلش غلط است).

موفق باشید

نظر

پس من نمیتونم shsh ذخیره کنم مثل آیفون 4 چون با نرم افزار ifaithمیشه بک آپ آیفون 4 رو گرفت ولی آیپد 2 نمیشه من دنبال یه نرم افزار میگردم مثل این آیا هست؟

نظر

پس من نمیتونم shsh ذخیره کنم مثل آیفون 4 چون با نرم افزار ifaithمیشه بک آپ آیفون 4 رو گرفت ولی آیپد 2 نمیشه من دنبال یه نرم افزار میگردم مثل این آیا هست؟
                    شما الان ش ش ندارید از 4.3.3؟وارد سیدیا بشید بذارید کاملا لود بشه ببینید عدد سبز رنگی بالای home مینویسه یا نه؟
                    ویرایش توسط moosavi_69 : https://i-phone.ir/forums/member/42496-moosavi_69 در ساعت 17-01-2012, 12:57 AM

نظر

نه متاسفانه روی iPad 2 در حال حاظر نمیشه از 4.3.3 shsh گرفت (از نداشتن shsh 4.3.3 مطمعن بشید).

نظر

صبر کنید ..
                      X