اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شارژ نشدن ipad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• شارژ نشدن ipad 2

سلام به همه در این انجمن و خسته نباشید به همه مدیران
    ipad 2 3g wifi
    دوستان من دستگامو میزنم به برق شارژ نمی کنه علامت باطری تو صفحه هم تغییر نمی کنه به این نکته توجه کنین که وقتی دستگاه خاموش باشه بزنم به شارژ دستگاه روشن میشه و در ادامه وقتی دستگاه به برق وصله و خاموشش می کنم بعد از 4 ساعت 60% شارژ میشه و بیشتر بزارم تو برق تو همون حالت خاموشی بازم شارژ میشه ولی به کندی در ضمن واسه ریستور هم نه تو حالت رکاوری نه تو حالت دی اف یو و نه حالت عادی کامپیوتر هیچ عکس العملی نشان نمی دهد و همچنین ایتونز . شارزر تغییر دادم کابلم تغییر دادم بازم نشد همونجوری بود لطفا کمک کنید ممنون می شم 4.3.3 جیلبریک شده
    ویرایش توسط kamalam : https://i-phone.ir/forums/member/22799-kamalam در ساعت 06-01-2012, 03:09 AM

دوست عزيز اين مشكل شما 100% فقط با ريستور حل ميشه
    شما يك reset setting انجام بدين حتما!
    ٢ تا سوال؟!
    برنامه ي خاصي از سيديا نصب كردين؟!
    ٢- مطمئنين درست به dfu و recovery ميريد؟!

نظر

دوست عزیز همکار انجمن با
      شما يك reset setting انجام بدين حتما!
      دیگه دستگاه جیلبرک شده بالا نمیاد که بخواد درستش کنه. لطفا اطلاعات غلت ندین.

برای رفع این مشکلهم که میگین ایتونز نمیشناسه شما رو 1 پی سی دیگه تست کن ببین چه نتیجه ای میده.

نظر

چه جالب دستگاه من هم 2ماه پیش این طور شد فقط فرقش اینبود دیگه شارجم نشد در اخر سوخت و الان امریکاست تعویضش کردم و منتظرم بیاد×!
        خیلی مواظب باش

نظر

سلام

بچه ها دوستاي خوبم ببينيد از iphone 3g MacBook iPod iPad 1 va 2 داشتم و program مي كردم رو چندين سيستم امتحان كردم نشد از پورت usb3 هم بخاطر ولتاژ بالا بودن استفاده كردم باز نشد اره ركووري همرو درست انجام ميدم . به قول دوستمون دستگاه جيل شده اگه رست كنم بالا نمياد ديگه بأيد ببوسم بزارمش كنار چون كام نميشناسش . مرسي كه تاپيكو همر أهي مي كنين

نظر

صبر کنید ..
          X